Saksa keel, Saksamaa Kas Saksamaa suri? - SAKSA

Kas Saksamaa suri?

• 2 Vasta
  • 6649 kuvamised

0i liige ja 1i külastaja vaatab.

offline sawr

• Juunior Mitglied 1
  • **
  • Sõnum: 10
  • Tase 0
  • Sugu: laht
Kas Saksamaa suri?
« : 19. aprill 2016, 04:11:06 »
Seda kuradit keegi ei kirjuta, infovahetust ei toimu. Tundub, et Saksamaale tulek on võrguühenduseta, siis on see välja lülitatud, kuni jõuate Saksamaale, tõesti on see Saksamaa sotsiaalses mõttes valmis, ma ei suutnud isiklikult 2 aastat harjuda, ei tunne energiat ega midagi muud Mul pole siin kedagi, pole ühtegi saabuvat ega väljaminevat inimest, ei otsi ega küsi, paljud inimesed on töötud, nad küsivad ausbildungilt, kas nad otsivad tööd,
Küllap see kapitalism tõi meid ratta onu käiku, seda ei rahastata nagunii töötaja tagant, nüüd kuulsin raadiost, et nad tõstavad pensioni 70-aastaseks. Kell on 65–67, nüüd on meil 70, kui nad ühel päeval juuritakse välja, siis läheme hauda pensionile: O
Saksamaa 80.7 miljonist inimesest on 21 protsenti praegu üle 65-aastased. See on huvitav statistika, siis ärge öelge, miks Saksamaa nii palju põgenikke saab, ärge vihastage preestri tütre peale.
Muide, ma näen palju türklasi, kes on türgi keele unustanud, kas me hakkame seda teadmata ahnitsema?
Bidee on siin, sõbrad siin ütlevad, et miinimumpalk, mille otsustab riik, ei tõuse inflatsiooni järgi nagu tr. Ma ei saanud küsida, sest mu saksa keel oli ebapiisav.

offline tugce_doerj on

• Ülemaailmne moderaator
  • Sõnum: 1202
  • Tase 48
Re: Kas Saksamaa on surnud?
« Vasta #1: 27. mai 2016, kell 10:29:14 »
 Yaril :) Yaril :) Yaril :) Saksamaal pole surnud nuttu. osariigile parim, töötage kuni 70 ja surege 1 nädal enne pensionile jäämist. Kui sakslased on tõesti väga natsionalistlikud inimesed, kes on armunud oma kodumaale, ei saa muidu sellist süsteemi taluda. Ma ei tea, mis makse siin tehakse, mida meie riigis tehakse, tuleb kodusõda, rahvas kallab tänavatele.

offline 3,14

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 7470
  • Tase 140
  • Sugu: laht
Re: Kas Saksamaa on surnud?
« Vasta #2: 01. juuni 2016, kell 04:21:17 »
-> Sul on õigus, mu ilus vend. Saksamaa kasutab inimesi ja läheb pensionile, kui nad muutuvad kasutuskõlbmatuks. Kui pagulasi ja sisserändajaid poleks, siis Saksamaa mitte ainult ei lõpeks, vaid ka kukuks kokku. Kuid igas töös on midagi head. Saksamaa elanikkond on päevast päeva muutumas islamiks. Me peame edasi elama ilma omastamiseta. Üks apokalüpsise märke on see, et üks riik saab olema täiesti moslem. Mulle tundub, et see saab olema kas Saksamaa või Ameerika. Kuigi Jumal saab Jaapanis hakkama. Kuid praegune olukord näitab teda. Tegelikult pole ma nendes kohtades hiljuti käinud. Olen väga vana. Kuid ma pole seda unustanud, kuid saan siiski siin hingata, nagu mõelda suudan. Tegelikult tahaksin vaeva näha, et vanu vestlusi saaks taas luua.
"Olete leidnud kogukonna, mis nõuab heategevuseks, käske headust ja mehi paha. Siin on vabanenud. "Imam, 104.

Saksa tõlge | Saksa keele õppimine | Saksa numbrid | Saksa saksa tutvustus
Saksa päevad | Saksa kelimeler | Saksa laulud | Saksa värvid | Foorumi arhiiv

TOETATAVAD KEELED: Afrikaans Albanian Amharic Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chichewa Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Corsican Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Frisian Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hawaiian Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Kazakh Khmer Korean Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Lao Latin Latvian Lithuanian Luxembourgish Macedonian Malagasy Malay Malayalam Maltese Maori Marathi Mongolian Myanmar (Burmese) Nepali Norwegian Pashto Persian Polish Portuguese Punjabi Romanian Russian Samoan Scottish Gaelic Serbian Sesotho Shona Sindhi Sinhala Slovak Slovenian Somali Spanish Sudanese Swahili Swedish Tajik Tamil Telugu Thai Turkish Ukrainian Urdu Uzbek Vietnamese Welsh Xhosa Yiddish Yoruba Zulu