Saksamaa, Saksamaa 2015. aastal. Saksamaa olen - Türgi 'Did ??? - SAKSA

Aastal 2015 Saksamaa on - Türgi "Kas ???

• 7 Vasta
  • 10013 kuvamised

0i liige ja 1i külastaja vaatab.

offline egelixnumx

• Juunior Mitglied 2
  • Sõnum: 30
  • Tase 0
Aastal 2015 Saksamaa on - Türgi "Kas ???
« : 03. juunil 2015 kell 09:52 »

Sõbrad arutasid pidevalt teemat, kuid ma tean, et arvate, et tahan ajakohastada Saksamaal elatavat ajavööndit või elada Türgis minu katusel. Ma lihtsalt tahan, et oleksite enda vastu aus ja vastaksite sellisel viisil. Kui peegeldame tõesti olukorda, kus oleme, siis võib-olla hävitame mõned eelarvamused. Foorumis on palju inimesi, nende rõõm viisaprotsessist ja pettumus pärast viisa saamist.
 Kas neil, kes tegelikult elavad Saksamaal, ja neil, kes väidavad, et nad on õnnetud, on õigus? ?
 Või on õiged need, kes igatsesid minna Saksamaale ja nägid seal lunastust? ?

offline 1963

• Voll Mitglied 1
  • Sõnum: 121
  • Tase 8
Re: 2015 Saksamaa 'm - Türgi' tegi ???
« Vasta #1: 04. juunil 2015 kell 04:43 »
tere, toredad niidid, ACMIS, ilmselgelt on plussis ja miinuses kaks külge muutumas, vastavalt mõnele kasvule või miinusele inimesele, ütlesin oma gözlemledigile natuke enda ja selle ümbrust, see oleks see, kuidas teil nüüd on diplom kalkunis, kui teil pole seda või kui teil on siin kehtiv elukutse, kui te seda ei tee, siis poiste jaoks palgad üles ja alla on kindel, et kui üks selle eest on kas sa ei tea, nagu Türgis ja teada ei ole siin palju tööstusharusid prioriteetsetes diplomites ja vastupidi prioriteetsed diplomid siis tahad või diplom otsivad selle eriala pädevust, kuni kapten on oluline, mitte muidugi mehed Ma tean, et mul on sõber kalkun kingatootmisäris. Küsisin, kas saaksin seal töötada, ja nüüd pole võimalust siin oma tööd teha. Mul on kahju, et ta siia tuli, miks te uurimist ei teinud? Ümbritsevad inimesed lakkasid selle üle mõtlemast, sest nad ei selgitanud kõike toredat ja negatiivset. Jah, ma olen seda olukorda väga hästi kuulnud, inimesed räägivad sellele kohale nii hästi, nagu oleks igal pool töö ja väga hea palk. Sellist asja pole muidugi mitte ainult töötute või mittediplomaatiliste isikute jaoks, vaid muidugi, kui raskused on kehtivas ametis, peab teil olema diplomiga samaväärne ja peate sellest hästi aru saama. Kui lõppkokkuvõttes ei ole karjääri astumine ainult amet, mis on vajalik selleks, et ennast piisavalt selgitada, et teada normaalset saksa keelt, mis peaks olema professionaalne saksa keel, mida te alustate oma anliyacagi nullelust siin, siis soovitan tulevasele sõbrale, kui hea tööga kalkunil on siin hea teha, kui siin on üks, et tema naine on siin väga hea töö, kui te ei tööta üldse paigutuse häirimine Ärge öelge Ma ei saa kärpida, kus ühiskondlikku elu on väga vähe, see on üksluine elu, mis ootab teid üürid põhinevad kalkunil on ettevõtte allhankijast väljas hammas kõrge, proovite siin on pügamine, mille olete kõrgelt saanud, ei ole maksusissetulek eriti hea - see oleks palgakursusel väga mahaarvamine Eriettevõtted tabiikii tegevusolukorra tõttu on pidudel head, nad saaksid siin kahele inimesele parema sissetuleku kui Türgis, kui töötate palju soovides nädalavahetusel puhkust aastased load on rohkem kalkuni toitu on autode hindadel midagi ütleb sobivam kui asiidi kalkuni amet Võtan kokku oma yazdiku, et teha kindlaks, kas minu kalkun Saksamaa on need tegurid ilmselgelt erinevad, sest lõpuks hindavad kõik tema enda olukorda. 
Tegelikult mõtlesin enne, kui kirjutasin selle või mitte, sest see ei ole nende jaoks oluline, kes siia tulevad, sest paljud inimesed tunnevad end enne pilve tulekut nagu pilvedel olevat. küsi minevikus toimuvatest tabiikii teeb postituse nii, et kõik teie unistuste kalmiy siin teie taotlus, mis ma pakendasin tulevased sõbrad, ei eksle unenägude maailmas pärast nende varingut Kui ütlete, kas kahetsete siin kehtiva elukutse omamist?
Ma ei tahtnud sõprade teema suhtes ükskõikseks jääda, kuigi ma ei teadnud, et minu kirjutamine pole oluline, kuid see on töö, mida nad teavad kohe, kui ma kirjutada tahan, olen täitnud oma humanitaarkohustuse, mul on kahju, kui mul on kirjas viga, teadmata seda.

offline egelixnumx

• Juunior Mitglied 2
  • Sõnum: 30
  • Tase 0
« Vasta #2: 04. juunil 2015 kell 08:51 »

Sa kirjutasid väga hästi. Teate, kus mu pea mind silmitsi seisab, mul on mõlemas riigis väga lähedased sugulased. Kuid millegipärast imetlevad kõik üksteise elu. Keegi ütleb, et teil on tüdrukute torn, teil on meri ja teine ​​ütleb, et teil on seal palju bensiini, odavaid autosid, odavaid ja liiga palju puhkust. Kui võrrelda kahte riiki, kas see on maaliline maastik või puhkuseauto, millele peame tõesti tuginema? Kui me seda onupoega arutame, ütleb ta oma lõputöös, et tahaksin elada Saksamaal. Minu laps on kolm keelt täiskasvanud lapse kasvatamisel palju parem ja soodsam, muidugi on riigi panus palju parem ja soodsam. Ta ütles, et ma tahan, et sa mind mõistaksid. Ma ütlesin, et sul on õigus, ma andsin sellele õiguse. Selle nõbu vend elab Saksamaal. Oda ütles, et tema armastus Istanbuli, mere ja seal elatud teise klassi kodakondsuse puudumise vastu pole elu kunagi olnud nii lihtne ning trummi kõla on eemalt meeldiv. Ma ütlesin, et andsin talle õiguse ja sul on õigus. Siis juhtus meie vahel väike vahejuhtum, mu nõbu TR-is ütles mulle, miks tal õigus oli, ta ostis BMW 22 30 tuhande TL eest. 5.20. aasta mudelvend ostis Saksamaalt sama sõiduki 1998 mudeli 2000 1.600 € eest. Ta ostis koos temaga sama auto ja ma täidan 110 tl. Minu LPG paak täidab selle 30 €. Ma ei teadnud, miks ma lähen, kaks neist on mures ja mõlemad on õnnetud. Üks tahab elu kergemini elada, teine ​​igatseb kodumaad, igatseb perekonda ja arvab, et on riigis, kus elab, tõrjutud. Mõlemad arvavad, et selle riigi majandus, kus nad elavad, on halb ja nad on õnnetud. Kumb neist on tõesti õnnetu ? Millisel neist on õigus ?

offline reyyan et

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 653
  • Tase 63
  • Sugu: Daamid
« Vasta #3: 04. juuni 2015, kell 10:49:00 »
tere, toredad niidid, ACMIS, ilmselgelt kaks plussi ja miinuse poolt põhinevad ilmselgelt mõnel kasvul või miinustel, mida inimesed nüüd muutuvad, ma ütlen oma gözlemledigile natuke enda ja selle ümbrust, see oleks see, kuidas teil on diplomit, kui Türgis peaksite elukutset omama, või teil on siin kehtiv elukutse, kui te siin ei käi, siis on kindel, et kui üks poistele kas sa ei tea, et töö ei ole prioriteetne kraad paljudes Türgi sektorites, kus vastupidise prioriteediga diplom siis soovib või diplom otsib pädevust sellel erialal, pole oluline, et seda omandada, on see muidugi meestel, keda ma tean, et mul on Türgis jalatsitootmises sõber calisiyormus palka siin enne pole kunagi teadust pole määratud I Küsisin, kas saaksin seal töötada, ja nüüd pole võimalust siin oma tööd teha. Mul on kahju, et ta siia tuli, miks te uurimist ei teinud? Ümbritsevad inimesed lakkasid selle üle mõtlemast, sest nad ei selgitanud kõike toredat ja negatiivset. Jah, ma olen seda olukorda väga hästi kuulnud, inimesed räägivad sellele kohale nii hästi, nagu oleks igal pool töö ja väga hea palk. Sellist asja pole muidugi mitte ainult töötute või mittediplomaatiliste isikute jaoks, vaid muidugi, kui raskused on kehtivas ametis, peab teil olema diplomiga samaväärne ja peate sellest hästi aru saama. Kui lõppkokkuvõttes pole karjäärile minek ainult ametist, mida on vaja selleks, et ennast piisavalt selgitada, et teada normaalset sakslast, mis peaks olema professionaalne saksa keel, alustate siin oma anliyacagi nullelust, siis soovitan tulevasele sõbrale, kui see Türgi on heas ettevõttes, siis on teil siin hea, kui siin on üks, et tema naine on siin väga hea, kui te ei tööta üldse paigutuse katkestamine Ma ei saa kärpida, kus ühiskondlikku elu on väga vähe, see on üksluine elu, mis ootab teid Türgi maja üürimine jääb ettevõtte alltöövõtjast välja, proovite siin kõrge hammas on pügamine, mille olete saanud liiga hea, mitte tulumaks Maks oleks palgakursuse väga mahaarvamine Eeldatud tabiikii operatiivse staatuse tõttu on head pidud annaks neile vähemalt lubanud iga-aastase koksi soovida nädalavahetuse puhkust kahele, mis tuleb paremini, kui siin on Türgi laul, kus on rohkem toitu seal, öeldes, et auto hinnad sobivad rohkem kui Türgi okupatsioon Türgis Ma võtan kokku oma jazdiku, kas Saksamaa on muidugi olnud see, et need on minu Türgi tegurid, mis erinevad inimeselt inimesele, sest lõpuks hindavad kõik tema olukorda, kirjutasin, mida ma täheldan 
Tegelikult mõtlesin enne, kui kirjutasin selle või mitte, sest see ei ole nende jaoks oluline, kes siia tulevad, sest paljud inimesed tunnevad, et on enne pilve tulekut, kui nad siia tulevad. Öelge neile, mida soovite. küsi minevikus toimuvatest tabiikii teeb postituse nii, et kõik teie unistuste kalmiy siin teie taotlus, mis ma pakendasin tulevased sõbrad, ei eksle unenägude maailmas pärast nende varingut Kui te ütlete, kas te kahetsete, et teil on siin kehtiv elukutse, valisime ometi viisi, oleks see mulle haiget, kui me seda kahetseksin.
Ma ei tahtnud sõprade teema suhtes ükskõikseks jääda, kuigi ma ei teadnud, et minu kirjutamine pole oluline, kuid see on töö, mida nad teavad kohe, kui ma kirjutada tahan, olen täitnud oma humanitaarkohustuse, mul on kahju, kui mul on kirjas viga, teadmata seda.

Olen sel teemal korduvalt kirjutanud kommentaare, mis on teie mõtetega võrdsed. mida olete sõna otseses mõttes tippinud. Olen selles küsimuses teiega
Mul on sama arvamus. Hästi kokku võetud.

offline 1963

• Voll Mitglied 1
  • Sõnum: 121
  • Tase 8
« Vasta #4: 05. juunil 2015 kell 12:52 »
Olen sel teemal korduvalt kirjutanud kommentaare, mis on teie mõtetega võrdsed. mida olete sõna otseses mõttes tippinud. Olen selles küsimuses teiega
Mul on sama arvamus. Hästi kokku võetud.
aitäh mõtete eest

offline tugce_doerj on

• Ülemaailmne moderaator
  • Sõnum: 1202
  • Tase 48
« Vasta #5: 07. juuni 2015, kell 12:43:03 »
Muidugi muutub olukord vastavalt inimeste ootustele ja elatustasemele. Kui teil on Saksamaal kehtiva elukutse omandamiseks piisavalt saksa keelt, on Saksamaa muidugi parem. maksud on Saksamaal kõrged, kuid ka standardid on kõrged. Saksamaal on elamine lihtne ja mugav, kui on keelt ja tööd.

offline sawr

• Juunior Mitglied 1
  • **
  • Sõnum: 10
  • Tase 0
  • Sugu: laht
« Vasta #6: 07. juuni 2015, kell 03:47:23 »
kalkuni ots,
Olen Türgis endiselt näljane
Kõik on siin raha, riik julgustab ametlikult laiskust, kui ei tööta,
Siin pole mingit eelist,
Kuigi mees ja naine töötavad, ei ületa maksimaalselt saadav raha rohkem kui 2500, kuid see läheb juba 1500 peale. maksud on liiga kõrged,
maks kõigelt
nad ühendasid inimesi robotiga, teate, lehma kujulise robotiga, nad lüpsavad bızt bızt igast küljest, kuhu iganes te lähete,

offline omer on

• Juunior Mitglied 1
  • **
  • Sõnum: 16
  • Tase 0
« Vasta #7: 22. september 2015 kell 02:18:44 »
Muidugi muutub olukord vastavalt inimeste ootustele ja elatustasemele. Saksamaal on muidugi parem, kui teil on Saksamaal kutsealal tegutsemiseks piisavalt saksa keelt. maksud on Saksamaal kõrged, kuid ka standardid on kõrged. Kuni on keelt ja tööd, on Saksamaal elamine lihtne ja mugav.
Võtsite Saksamaal toimunud sündmuse kokku väga kena kerge eluga mis tahes kalkunil.

Saksa tõlge | Saksa keele õppimine | Saksa numbrid | Saksa saksa tutvustus
Saksa päevad | Saksa kelimeler | Saksa laulud | Saksa värvid | Foorumi arhiiv

TOETATAVAD KEELED: Afrikaans Albanian Amharic Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chichewa Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Corsican Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Frisian Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hawaiian Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Kazakh Khmer Korean Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Lao Latin Latvian Lithuanian Luxembourgish Macedonian Malagasy Malay Malayalam Maltese Maori Marathi Mongolian Myanmar (Burmese) Nepali Norwegian Pashto Persian Polish Portuguese Punjabi Romanian Russian Samoan Scottish Gaelic Serbian Sesotho Shona Sindhi Sinhala Slovak Slovenian Somali Spanish Sudanese Swahili Swedish Tajik Tamil Telugu Thai Turkish Ukrainian Urdu Uzbek Vietnamese Welsh Xhosa Yiddish Yoruba Zulu