Saksa, saksa arvuti kasutamine - saksa keel

uuring

Mida mina

mäng i
13 (14.3%)
m
5 (5.5%)
Ara
56 (61.5%)
vestelda i
15 (16.5%)
filme vaadata i
2 (2.2%)

Kokku hääletajaid: 78

arvuti kasutamine

• 29 Vasta
  • 15067 kuvamised

0i liige ja 1i külastaja vaatab.

offline iboli

• Neulingen
  • *
  • Sõnum: 1
  • Tase 0
Re: arvuti kasutamine
« Vasta #22: 21. aprill 2006, 11:15:37 »
Olen ka oma sõbraga nõus
mida me selle masina alguses veel teeme

offline zegroz

• . :: :: zegroz.
  • Voll Mitglied 1
  • Sõnum: 124
  • Tase 10
  • Sugu: laht
  • Übung macht den Meister
« Vasta #23: 06. mai 2006, kell 03:34:18 »
piirdusite arvuti ülaltoodud valikutega, kui ainult võimalusi oleks rohkem; töö, haridus jne.
Aitäh ..
Die Jugend wäre eine schönere Zeit, wenn sie erst später im Leben käme. CC
Raudaknas
Imelik lindudele ...

See on asi
Kohusetundlik raamatupidaja öösel
Teie hing peab narivoodis vaba olema ...

Linnud, kui nad on vabad;
Lõpuks ta sureb maa peal ...
                                                                                                                                                                                                                                        Serkan Turna

offline nazira

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 1860
  • Tase 243
  • Sugu: Daamid
« Vasta #24: 15. mai 2006, kell 09:55:24 »
Kuna kasutan arvutit väljaspool oma töökohta, suutsin oma ema rõõmustada, kuigi ma ei olnud emapäeval emaga koos, mis oli mulle eile tähtis. Sain Saksamaalt interneti kaudu emale lilli saata.

Yasasin Teknik.
Palve tähendus on kõikvõimas Jumal ja Jumala kiitus. Teisisõnu öelda, et ori tselaali ja de facto SubhânAllah 'vastu; hem, nimetada Allahu akbar viiuli vastu, et öelda; hem, kogukond ja süda ja keel ning Alhamdullah öelda.
Risale-i Nur (sõnad)

offline Gul

• Juunior Mitglied 2
  • Sõnum: 56
  • Tase 3
  • Sugu: Daamid
« Vasta #25: 23. mai 2006, kell 05:02:05 »
Arvutiga saate teha nii palju asju, lubage mul tuua teile mõned näited. saate suhelda maailmaga.  :)....... et saaksid ennast igati arendada, nagu aru saad

yazyagmuruxnumx

• külaline
« Vasta #26: 17. juuni 2006, kell 04:47:55 »
sõbrad või vabandust, vaidlete selle üle, mis moodi arvuti autoga läheb, mis tee lõpeb, milline teave on oluline, millise mentaliteediga te arvutis istute, mõni on jant mõni mäng mõni uurib mõni on üle 18 aasta vana teave võib hõlmata kõike, mis pähe tuleb, aga ma tõesti istun uurimiseks või muidu ei leia ma seda kanalit. Samuti on minu vastus istuda uurimiseks arvutis, sest googla tsk tutvustas mind siin.  8)

offline mertos

• Neulingen
  • *
  • Sõnum: 4
  • Tase 1
« Vasta #27: 15. september 2006 kell 10:16:29 »
Ma mõtlen, et te ei usuks seda, aga ma kasutan arvutit enamasti võõrkeelte õppimiseks. Kuulan oma arvutis muusikat, mis on täis saksa helisalvestisi, välja arvatud Microsofti mängud. Ma ei ole teadlane ja inimene, kes seda teeb, on väga piiratud arvuti, saate muusikat kuulates vestelda.

offline Smyrna

• Günhan
  • Voll Mitglied 2
  • Sõnum: 135
  • Tase 26
  • Ma armastan sind ....
« Vasta #28: 17. september 2006 kell 01:04:05 »
Esimene vastus on muidugi asjad nagu kõik ja kõik :) Sealhulgas arvutiga raha teenimine :)....
Kuid mis kõige tähtsam, ma näen oma kallist peigmeest :) mida veel :)

offline erutatud

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 1962
  • Tase 224
  • Koht, kuhu sa ei lähe, ei ole sinu ...
« Vasta #29: 21. september 2006 kell 06:49:58 »
Arvutid on tõeliselt uskumatu tehnoloogia. Leiate kõike, mida otsite A-st Z-ni. Muidugi on see väga tore asi. Sellel ei ole nii kahjusid kui ka hüvitisi. Eriti need, kes ei suuda oma hinge kontrollida ;D tehnoloogia, millest nad peaksid eemale hoidma ....

Ma mõtlen ...

Muidugi ei austa me mõtteid. ;)
Üks tund ja viis korda jõuab palve palveteni. Huvitav, kas ta veetis sellel väikesel elumaailmal kakskümmend kolm tundi. ja ta ei veetnud selle pika elu jooksul mitte ühtegi tundi., kui palju kahju, kui palju enese rõhumist, kui palju liigub kalifaadi-meel!

Hingel, südamel ja meelel on palves siiski suur lohutus. See pole nii raske kui ese.

Risale-i Nur (sõnad)

Saksa tõlge | Saksa keele õppimine | Saksa numbrid | Saksa saksa tutvustus
Saksa päevad | Saksa kelimeler | Saksa laulud | Saksa värvid | Foorumi arhiiv

TOETATAVAD KEELED: Afrikaans Albanian Amharic Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chichewa Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Corsican Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Frisian Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hawaiian Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Kazakh Khmer Korean Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Lao Latin Latvian Lithuanian Luxembourgish Macedonian Malagasy Malay Malayalam Maltese Maori Marathi Mongolian Myanmar (Burmese) Nepali Norwegian Pashto Persian Polish Portuguese Punjabi Romanian Russian Samoan Scottish Gaelic Serbian Sesotho Shona Sindhi Sinhala Slovak Slovenian Somali Spanish Sudanese Swahili Swedish Tajik Tamil Telugu Thai Turkish Ukrainian Urdu Uzbek Vietnamese Welsh Xhosa Yiddish Yoruba Zulu