Saksa, saksa arvuti kasutamine - saksa keel

uuring

Mida mina

mäng i
13 (14.3%)
m
5 (5.5%)
Ara
56 (61.5%)
vestelda i
15 (16.5%)
filme vaadata i
2 (2.2%)

Kokku hääletajaid: 78

arvuti kasutamine

• 29 Vasta
  • 15079 kuvamised

0i liige ja 1i külastaja vaatab.

offline nalanw

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 460
  • Tase 161
  • Sugu: Daamid
  • LEBEN UND LEBEN LASSEN
Re: arvuti kasutamine
« Vasta #11: 11. märts 2006, 06:19:57 »
Kuulan kõige rohkem muusikat, raadio või salvestatud muusika on avatud terve päeva ...
Tavaliselt vaatan filmi kinos, aga vaatan seda arvutist ..
Vestelge, tavaliselt vestlen paar tundi päevas oma kauge pere ja sõpradega ...
Uurin saksa, inglise, kreeka ja ladina keeles ... Või otsin asju, mida tahan õppida ...
Ma ei saa öelda, et mängin mänge, eelistan mänguks playstationi mänge ...

offline raud

• raud
  • almancax Fanatiker
  • Sõnum: 414
  • Tase 69
  • Sugu: laht
« Vasta #12: 12. märts 2006, 09:03:29 »

Siin oleme oma puudused saksa keeles lõpetanud
   Koht, kus jagame oma probleeme,
   "Miks me arvuteid kasutame" kujul
     Ma ei saa aru tema huvist saksa keele vastu
     Midagi sellist, mis toit sulle meeldib
     Meie juhid saavad tõenäoliselt sellised teemad sulgeda.
siseneme uudishimust, et näha, kas midagi on meiega uut.
isegi administraatorites
Ma arvan, et ma eksin
Sõber, kes ei tea, miks me arvuteid kasutame, saab selle teema kohta tuhandeid statistikat otsida.
Palun tegutsege ettevaatlikumalt ja kooskõlas oma eesmärkidega.
Austage teid kõiki

offline Ashtoret

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 400
  • Tase 124
  • Seadke õiglusesse ja ärge kunagi loobuma ..
    • www.ingilizcepratik.net
« Vasta #13: 12. märts 2006, 02:34:50 »
Tänan teid hr Demir teie lähenemise tundlikkuse eest.
Tegelikult ei arva me, et selles jagamispiirkonnas, mis meile kuulub, oleks probleem vestelda kõigil teemadel. Aga kui teate, et meil on võimalus oma ideid saksa keeles korrektse või vale grammatikaga väljendada ja sel viisil on võimalik see ebaoluline teema minu eesmärki täita. ;)

Und Falls Sie etwas für unser Ziel machen werden ich kann meine Meinung auf Deutsch erklaeren ..

Ich benutze gern den Computer für meine Lektionen..Manchmal für Deutsch und manchmal mein andere Unterricht..Falls ich Deutsch perfekt mit der Zeit lernen kann wird es durch meinem Computer wirklich sein ..

offline raud

• raud
  • almancax Fanatiker
  • Sõnum: 414
  • Tase 69
« Vasta #14: 12. märts 2006, 08:04:58 »
Hr Nalan W
Hr Ashtoret
 Ma võin mõelda valesti. See oli minu lähenemisviis. Kuna meie eesmärk on erinev.
 Võib-olla ei ole kõik selles foorumis osalevad inimesed olukorras nagu õppimine.
 kuid see on fakt, et valitsejad mõistavad meid ega keeldu meid aitamast.
 Tänu neile kõigile.
 Jagan ja saan oma abi.
 Olgu kõik kõigile südamel.

offline nalanw

• almancax Fanatiker
  • Tase 161
  • LEBEN UND LEBEN LASSEN
« Vasta #15: 12. märts 2006, 09:11:14 »
Muidugi tänan teid lähenemise eest ... Muidugi sooviksid kõik jääda huvipakkuvale teemale, kuid kui me räägime natuke ja jagame oma mõtteid, siis võib-olla suudame luua palju parema ja sooja keskkonna. .. Me saame oma vestlustega üksteiselt paremat abi .....

offline sanem

• Voll Mitglied 2
  • Sõnum: 158
  • Tase 18
« Vasta #16: 20. märts 2006, 11:59:28 »
Tavaliselt käin netis uurimistööd tegemas, aga kuna olen bideest kaugel, näen oma perekonda muidugi, poleks vale, kui ütleksin, et astun sisse ainult saksa keelt õppima. :o
Kes armastab leida Allahi rõõmu

offline sanem

• Voll Mitglied 2
  • Sõnum: 158
  • Tase 18
« Vasta #17: 21. märts 2006, 12:01:06 »
Kallis nalan, tule mulle appi, siis ma ei saa saksa keeles rääkida, mida ma teha saan, mul pole kellegagi ümbritsevat dialoogi :D
Kes armastab leida Allahi rõõmu

offline nalanw

• almancax Fanatiker
  • Tase 161
  • LEBEN UND LEBEN LASSEN
« Vasta #18: 25. märts 2006, 04:05:41 »
Ma arvan, et tahaksin muidugi aidata, kuid rääkimisprobleem on minu jaoks natuke valdav ... Kuna saate sellega hakkama üksi ja kui olete kindlameelne, siis õnnestub see ... Korrake neid alati oma päevas elu ... Ja mis kõige tähtsam, lugege kõike, mida leiate saksa keelest, ajakirjadest, ajalehtedest, raamatutest ... see on parim ja lugege ette, et teie keel oleks mugavam ...

offline ozan

• Juunior Mitglied 2
  • Sõnum: 58
  • Tase 5
« Vasta #19: 29. märts 2006, 01:41:03 »
Ma arvan, et see on hädavajalik tööriist .. kõik sisenevad selle nimel, mida nad vajavad. kõik peaksid seda tegema, kuidas nad on põgenemata õnnelikud ...

offline makgul

• Neulingen
  • *
  • Sõnum: 2
  • Tase 0
« Vasta #20: 30. märts 2006, 12:07:23 »
Ankeedis olevad valikud on, miks arvuti töötab nii palju kui peale mängude mängimise, muusika kuulamise, filmide vaatamise, lobisemise või uuringute tegemise, meil on sõber ainult ettevõtte raamatupidamisosakonnas, ma ei tea teist tema arvuti funktsioonidest, rääkimata filmide vaatamisest, mis mõnikord akende vahel ei saa ringi liikuda

offline patt

• Neulingen
  • *
  • Sõnum: 1
  • Tase 0
« Vasta #21: 21. aprill 2006, kell 11:04 »
Ma arvan, et mida veel arvutis teha saab

Saksa tõlge | Saksa keele õppimine | Saksa numbrid | Saksa saksa tutvustus
Saksa päevad | Saksa kelimeler | Saksa laulud | Saksa värvid | Foorumi arhiiv

TOETATAVAD KEELED: Afrikaans Albanian Amharic Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chichewa Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Corsican Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Frisian Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hawaiian Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Kazakh Khmer Korean Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Lao Latin Latvian Lithuanian Luxembourgish Macedonian Malagasy Malay Malayalam Maltese Maori Marathi Mongolian Myanmar (Burmese) Nepali Norwegian Pashto Persian Polish Portuguese Punjabi Romanian Russian Samoan Scottish Gaelic Serbian Sesotho Shona Sindhi Sinhala Slovak Slovenian Somali Spanish Sudanese Swahili Swedish Tajik Tamil Telugu Thai Turkish Ukrainian Urdu Uzbek Vietnamese Welsh Xhosa Yiddish Yoruba Zulu