Saksa, Saksamaa IMPORTITI DAMAT & BRIDE - SAKSA

IMPORDITUD Peigmees ja pruut

• 10 Vasta
  • 10685 kuvamised

0i liige ja 1i külastaja vaatab.

offline YAMANEF et

• Juunior Mitglied 2
  • Sõnum: 42
  • Tase 4
  • Sugu: laht
IMPORDITUD Peigmees ja pruut
« : 29. jaanuar 2015, 02:57:26 »
Turkiyede ilmne hiljem abiellus siit (näiteks benım) hiçmi lõputu sõprade vaev, et? Inimesed tulid siia, lootused taskus. 85% tulijatest on õnnetud ja lähevad kuhu iganes sa saadad nad nagu vastsündinud laps nagu kala veest välja.
keeleprobleem, kultuurierinevus, abikaasad ei suuda üksteist aja möödudes mõista, koduigatsus,
Lisaks sellele on siinsed Türgi päritolu inimesed, keda arvame olevat tuttavad, tegelikult pole paljudel neist midagi pistmist türgi keelega (välja arvatud erandid), nad ütlevad alati, et mu kodumaa on, kuid nad ei külmuta kunagi, nad ei vasta kunagi.

Jumal õnnistagu kedagi.

offline ALANYALI

• Voll Mitglied 1
  • Sõnum: 121
  • Tase 0
Re: IMPORTITUD peigmees ja pruut
« Vasta #1: 11. veebruaril 2015 kell 02:38:01 »
amiinivend

offline Kaan

• Voll Mitglied 1
  • Sõnum: 113
  • Tase 4
« Vasta #2: 02. märts 2015, 10:23:11 »
Turkiyede ilmne hiljem abiellus siit (näiteks benım) hiçmi lõputu sõprade vaev, et? Inimesed tulid siia, lootused taskus. 85% tulijatest on õnnetud ja lähevad kuhu iganes sa saadad nad nagu vastsündinud laps nagu kala veest välja.
keeleprobleem, kultuurierinevus, abikaasad ei suuda üksteist aja möödudes mõista, koduigatsus,
Lisaks sellele on siinsed Türgi päritolu inimesed, keda arvame olevat tuttavad, tegelikult pole paljudel neist midagi pistmist türgi keelega (välja arvatud erandid), nad ütlevad alati, et mu kodumaa on, kuid nad ei külmuta kunagi, nad ei vasta kunagi.

Jumal õnnistagu kedagi.

Ma ei tahaks, et te võtaksite seda, mida ma kirjutasin. Nad üritasid hoiatada mõnda siin elavat sõpra, kes on viisa ootefaasis või kes järgivad saidi taotlust ja seejärel neid uusi sõpru, kes tulevad nii, nagu oleksid nad neid hoiatanud. Saksamaal ega taha jagada. Kuid ainus asi, mida nad kummardavad, on hoiatamine, hoiatamine, hoiatamine ... See pole Alamna, nagu te seda teate, see on palju muutunud, nad tahtsid öelda, et ärge tegutsege, siis te kahetsete seda.

offline reyyan et

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 653
  • Tase 63
  • Sugu: Daamid
« Vasta #3: 06. märts 2015, 08:45:49 »
Selle kohta on nii palju öelda. Olen maininud enamikku neist. Ma arvan, et natuke teistmoodi. Palun ärge lubage kellelgi minu kommentaari võtta, vaid tahan lihtsalt mainida mõnda sündmust, mida olen kogenud ja näinud. Olen Türgis väga armastav nagu Saksamaal. Mõistagi on elutingimused ja ühiskonnad mõlemas riigis erinevad. Ma ütlesin alati, ma ütlen seda uuesti. Nagu varem mainitud yorumlarda, pidid uued sõbrad, kes tulevad Saksamaale, võites 1–5 aastat nii palju raha rinnas, tunnustamata Türgi maamajasid, kes saavad võõrastemaja, aju toore kirgi kustutada. Pole midagi sellist ...
 Tegelikult ei ole tulevane Saksamaa, see riik (Saksamaa), eriti selles, et nad on põhjustanud neile positiivse ilme, erinevalt enamikust Saksamaal elavatest inimestest, kui nad tulid Türki puhkusele õhusõidukite ja väljenditega, mis viskasid oma keskkonda, Ma näen, et Saksamaa on etenduse tõttu tekkinud tingimus, nagu ma kunagi ei maanduks. Saksamaal olles räägitakse patriotismist, saksamaalt, aga kohast, kuhu nad Türki tulles taevasse sığdıramaz jalga panid. Muidugi ei tee ma üldistust, sest mul on olnud palju Türgi sõpru, kes tunnevad ennast ja on haridusega Saksamaal, kuid minu tähelepanekul on see enamus. Ma ei saa aru, miks minu ümber türklased, kes Saksa ühiskonnast halvasti räägivad, elavad endiselt selle ühiskonna riigis, mida nad halvustavad, kuigi neile on nende õnnistustest kasu !!!! Kui nad Türki puhkusel saabusid, lõpetavad nad rääkimise, sest Türgis on raske elada. Nagu oleks nende elu Saksamaal olnud väga lihtne. Kirjutan oma kommentaari inimesena, kes on enda ümber türklasi näinud ja elanud, ma ei vabane sellest niimoodi.  :)

Kõige tähtsam, mida ma Saksamaale reisijatele öelda tahan, on see. Kõige olulisem asi, mida pärast minekut teha, on oma jõuga saksa keele mõistmine. Kui olete keele ära õppinud, saate aru, et teie elu Saksamaal on muutunud kergemaks. Vähemalt saate ületada tulevikus tekkida võiva ettevõtte või abikaasa probleemi. Pärast seda on see inimese enda teha. Kõigi tee saab selge, insha'Allah.

offline tugce_doerj on

• Ülemaailmne moderaator
  • Sõnum: 1202
  • Tase 48
« Vasta #4: 08. märts 2015, 12:32:05 »
Olen nõus, et mu sõber on väga tore. Me üritasime inimestele halvasti rääkida, kuid nad tulid ja nägid, mis juhtus. 2 tuleb igal aastal Saksamaale kollase mercedes'iga, et naasta kodumaale, enam ei ole enam eriti neile, kes keelt ei räägi, isegi kui on väga raske leida kuiva leiba. sa pead taluma mõned asjad. Nagu te ütlete, on kõige olulisem töö uute keelte keele õppimiseks. Keeleta inimesele on väga raske siin kohaneda. Kas Jumal annab kõigile gonlouni vastavalt sellele, mis on meile parim.

offline almancaxxnumx

• Juunior Mitglied 2
  • Sõnum: 61
  • Tase 0
« Vasta #5: 09. märts 2015, 10:30:17 »
 reyyan et   Te olete teema väga ilusti kokku võtnud, et ma õnnitlen. Mul on palju sugulasi ja isegi mu naine ja lapsed lähevad sinna. Mu naine ütleb, et ta ei meeldi Saksamaale kogu aeg, kuid ta sünnitas seal lapsi, tal oli seal kirurgilised operatsioonid ja tal oli isegi arsti kontrolli. Siin järgivad tooted allahindlusi. Kui te ei saa loobuda sellest, miks ma olen vihane, siis ma ütlen teile, miks sa ei ole seal, et öelda mulle rahva armastust ja võitluse lõpp on teada. Mitte ainult mu naine, vaid kõik minu sugulased. Arutame mu nõbu Türgi kiidab heveslenip peatub. Ma pean kõvasti tööd tegema ja teenima ja kogunema, et auto sõidaks. Aga kui tegemist on kohaga, kus ta saab kaks palka, näidatakse seda välja. Jah, siin on liiga kallid autod Audi mercedes koht, kus saab sõita tuhat eurot või isegi 5 bensiini osas on isegi odavam, kuid kaebuse esitajad ei tea miks. Ma arvan, et nüüd peaks igaüks omaks mitte ainult Getting Türgi on muutunud palju. Maailm on palju muutunud. Ülemaailmne majandus on muutunud. Kujutage ette, et mees ise on sel aastal möödunud aastaga muutunud, sa oled ennast sama! Kas mu Issand aitab kõigil ...

offline sevural

• Neulingen
  • *
  • Sõnum: 1
  • Tase 0
    • Võitlusmängud
« Vasta #6: 11. mai 2015, kell 09:48:02 »
aminnn

offline sawr

• Juunior Mitglied 1
  • **
  • Sõnum: 10
  • Tase 0
« Vasta #7: 07. juuni 2015, kell 03:52:38 »

Jumal õnnistagu kedagi.

Sa ütlesid kőike, mu vend.
Assimileeritud türklased, te ütlete midagi lastele, nad ei saa aru, inimesed vaatavad teie nalja nagu kaupa, nad räägivad midagi, nad ei saa seda oma emakeeles selgitada, nad ütlevad seda saksa keelt segades,
Ma ütlen sulle alati, sest ma sain selle   

"Ilm on soojem kui siinsed inimesed", see on Saksamaa Gardaş. Olen olnud siin 8 kuud, üritades harjuda, kuid see pole koht, kus harjuda, nagu teate, mikistan, me oleme isegi kokku tõmbunud isegi siin,
kõik on kaotanud 0i sallivuse inimkonna,

offline egelixnumx

• Juunior Mitglied 2
  • Sõnum: 30
  • Tase 0
« Vasta #8: 08. juunil 2015 kell 08:56 »

Ma arvan, et inimesed ei tea, miks nad Saksamaale lähevad. Nüüd usun, et muutuvates maailma tingimustes peavad inimesed end ise muutma. Varem keegi pole keelt õppinud, sest me töötame ja tuleme tagasi lühikest aega. Ma arvan, et sõbrad, kes sel perioodil Saksamaale lähevad, peaksid nüüd ettevalmistusi tegema ja viisat on lihtsam saada, enne kui minna ja näha ja otsustada, kas ma saan seda teha või mitte. Siis võib ta keele õppimist alustada. Mida varem ta õpib ja läheb, seda parem. Pole mõtet pimeda minna ja öelda, et ma ei teadnud seda. See on kõige parem minna pärast uurimist kõike ja teha pluss. Sest nüüd, mitte Saksamaal ega maailmas, ei ole miski sama, mis varem, ei ole vaja minna tagasi aasta tagasi ja isegi pärast aasta. Kuna tehnoloogia on nii palju arenenud, on inimeste muutus olnud väga kiire. Minu nõuanne on teha selline otsus teie elus, kui te lähete ja avastate seda enne, kui ütlen, ja kui te usaldate ennast väljuvaid ja kogetud hädas sõpru, ei ela. Kas mu Issand annaks vastavalt igaühe südamele.

offline sawr

• Juunior Mitglied 1
  • **
  • Sõnum: 10
  • Tase 0
« Vasta #9: 14. juuni 2015, kell 11:22:19 »
20, kes tuli minu juurde, olen siin juba aastaid olnud, kohtasin venda, kes andis mulle nõu sõpradele, kes siin kodus tulevad
"Tulge kõigepealt Saksamaale, olge 3 kuud turistina, siis tulge ja otsustage, kas elate siin või mitte"
Mul oli hea sissetulek, kui mul oli hea töö, mida ma pean tegema, kui mul on kodumaa nagu roos Saksamaal,

offline münih_uşak

• Neulingen
  • *
  • Sõnum: 1
  • Tase 0
« Vasta #10: 15. juunil 2015 kell 12:32 »
Käisin perekondade kokkutulekuga Saksamaal 2010. aasta juulis. Mu naise lasteaiakarjäär Erzieherin di (lasteaiaõpetaja) Esiteks oli see alguses keeruline, kuid umbes 3 kuu jooksul said Türgi ettevõtluse ja avaliku halduse kursused tööd kenas kohas, mille võttis minu diplom samaväärne. Tegin 3 aasta jooksul head kokkuhoidu, sest minu töö oli väga hea. Pakkumine tuli Türgist 2014. aasta detsembris, tegime tagasituleku ja mul on väga kahju, et nüüd Türki tagasi tulin. Õnneks on mul veel 5 kuud aega tagasi pöörduda :) tuleme tagasi ...

Teie tulu oli hea, ma olin harjunud kõigi vabanduste raskustega. Kuidas võita palju raha paljud inimesed naasevad Türgi niikaua pensionär oli kadunud.
Enne Saksamaale 3-i saabumist saate natuke raha Saksamaale. Lõpeta oma ühiskondlik elu, kui vajate seda 3 kuud, et teie keel oleks super.
2.dilde on suurepärane lahendus, kus saksa keel lõpeb.

Saksa tõlge | Saksa keele õppimine | Saksa numbrid | Saksa saksa tutvustus
Saksa päevad | Saksa kelimeler | Saksa laulud | Saksa värvid | Foorumi arhiiv

TOETATAVAD KEELED: Afrikaans Albanian Amharic Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chichewa Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Corsican Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Frisian Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hawaiian Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Kazakh Khmer Korean Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Lao Latin Latvian Lithuanian Luxembourgish Macedonian Malagasy Malay Malayalam Maltese Maori Marathi Mongolian Myanmar (Burmese) Nepali Norwegian Pashto Persian Polish Portuguese Punjabi Romanian Russian Samoan Scottish Gaelic Serbian Sesotho Shona Sindhi Sinhala Slovak Slovenian Somali Spanish Sudanese Swahili Swedish Tajik Tamil Telugu Thai Turkish Ukrainian Urdu Uzbek Vietnamese Welsh Xhosa Yiddish Yoruba Zulu