Saksa keel, Saksamaa Sisseehitatud või osaline kapp? - SAKSA

Kas see on sisseehitatud riidekapp?

• 4 Vasta
  • 3119 kuvamised

0i liige ja 1i külastaja vaatab.

offline Nazarnet

• Juunior Mitglied 2
  • Sõnum: 64
  • Tase 1
Kas see on sisseehitatud riidekapp?
« : 22. september 2014 kell 04:48:07 »
Tere.
Sõbrad, nagu ma pealkirjas mainisin, vajan teie teavet selle teema kohta.
Üürisime 50 m2 maja, kuid korteris elav üürnik teatas nüüd, et ostab sisseehitatud köögi, me ei saanud otsustada, mida köögis teha, ma tahan teie mõtteid selles küsimuses teada saada. Kas oleks mõttekas osta mõni riidekapp või on meil see sisse ehitatud? Mõtleme elada selles korteris 2-3 aastat, pole palju mõtet liiga palju kulutada. Mida soovitaksite mul teha?

offline tugce_doerj on

• Ülemaailmne moderaator
  • Sõnum: 1202
  • Tase 48
Re: Sisseehitatud või osaline kapp?
« Vasta #1: 23. september 2014, 08:59:51 »
Ma ei suutnud seda Saksamaa loogikat lahendada.Maju üüritakse ilma köökideta. Toogete oma köögi igasse majja, kus käite. Igal majal on erinev köök. Probleem on ühesugune üüritud majas. kapid ei sobi, köök tuleb suur, see tuleb väike ... naeruväärne praktika. Ostan kappi, kui olen teie asemel. Kui me kavatseme sinna köögi ehitada, ei ole see ablas maja või tuleb see jälle väikesesse majja. Ma ütlen, et kõige ilusam, korralikum, kuid odav kööginurk, kuni lähed koju, kus sa istud mitu aastat.  okei:)

offline Nazarnet

• Juunior Mitglied 2
  • Sõnum: 64
  • Tase 1
« Vasta #2: 23. september 2014, 11:00:16 »
Teil on oma ütlustes üsna õigus, see tundub mulle väga ebamõistlik, kuid peame seda tegema, sest oleme hukule määratud. Teie ettepanek on ka minu jaoks väga mõttekas, ma ei taha selle probleemiga tegeleda, kui olete köögi ehitanud ja uuesti välja tulnud. Parem oleks osta kapp ja käsitseda seda taskukohase hinnaga. Suur aitäh huvi eest.  :)

Ma ei suutnud seda Saksamaa loogikat lahendada.Maju üüritakse ilma köökideta. Toogete oma köögi igasse majja, kus käite. Igal majal on erinev köök. Probleem on ühesugune üüritud majas. kapid ei sobi, köök tuleb suur, see tuleb väike ... naeruväärne praktika. Ostan kappi, kui olen teie asemel. Kui me kavatseme sinna köögi ehitada, ei ole see ablas maja või tuleb see jälle väikesesse majja. Ma ütlen, et kõige ilusam, korralikum, kuid odav kööginurk, kuni lähed koju, kus sa istud mitu aastat.  okei:)

offline tugce_doerj on

• Ülemaailmne moderaator
  • Sõnum: 1202
  • Tase 48
« Vasta #3: 24. september 2014 kell 03:46:49 »
palun, mida sa mõtled. Ma tean, et mu sõbral on hiljuti oma kodu sealt pärit, selle köögiga on palju probleeme. Elagu õnnelikult ja rahulikult oma uues kodus, insAllah

offline gocayoruk

• Juunior Mitglied 2
  • Sõnum: 24
  • Tase 1
« Vasta #4: 03. novembril 2014 kell 07:31:23 »
Soovitan teil osta sisseehitatud ettevõttelt Roller Den, 1.600 naelsterlingi suurused nõudepesumasina külmkapi ahju pliidilettide kapid, millel kõigil on lasti- ja monteerimistasu kuni 2000. Ma arvan, et see on kõige loogilisem, usun, et kui ostate ühe kapi, ühe ahju, ühe pingi, ühe nõudepesumasina, on see 2 korda kallim.

Saksa tõlge | Saksa keele õppimine | Saksa numbrid | Saksa saksa tutvustus
Saksa päevad | Saksa kelimeler | Saksa laulud | Saksa värvid | Foorumi arhiiv

TOETATAVAD KEELED: Afrikaans Albanian Amharic Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chichewa Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Corsican Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Frisian Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hawaiian Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Kazakh Khmer Korean Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Lao Latin Latvian Lithuanian Luxembourgish Macedonian Malagasy Malay Malayalam Maltese Maori Marathi Mongolian Myanmar (Burmese) Nepali Norwegian Pashto Persian Polish Portuguese Punjabi Romanian Russian Samoan Scottish Gaelic Serbian Sesotho Shona Sindhi Sinhala Slovak Slovenian Somali Spanish Sudanese Swahili Swedish Tajik Tamil Telugu Thai Turkish Ukrainian Urdu Uzbek Vietnamese Welsh Xhosa Yiddish Yoruba Zulu