Saksa keel, Saksamaa homme hommikune eksam :) - SAKSA

Homme eksam homme :)

• 10 Vasta
  • 5091 kuvamised

0i liige ja 1i külastaja vaatab.

offline tugce_doerj on

• Ülemaailmne moderaator
  • Sõnum: 1202
  • Tase 48
Homme eksam homme :)
« : 06. juunil 2014 kell 08:42 »
Lähen homme hommikul Stuttgarti ülikoolis tõlgieksamile, sõbrad. Kaasa mind oma täna reedestesse palvetesse. :) Isegi abielludes ei rõhutanud ma nii palju. Ma olin nii stressis, et istuksin ja nutaksin peaaegu nagu laps. Ma ei tea, miks, aga ma õppisin kõike, kuid kardan ikkagi. Palun palvetage minu eest, et ma olen sellel eksamiõhtul  häbi :)

offline reyyan et

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 653
  • Tase 63
  • Sugu: Daamid
Re: homme hommikul on eksam :)
« Vasta #1: 07. juunil 2014 kell 01:23 »
Ma palvetasin sinu eest. Edu.  :)

offline tugce_doerj on

• Ülemaailmne moderaator
  • Tase 48
« Vasta #2: 08. juuni 2014, kell 01:28:12 »
Seda oli väga lihtne uurida, jumal õnnistagu. Olen kindel, et küsimusi oli 120. Olen kindel, et 119 on ainult üks küsimus.

offline Rodolfo

• Voll Mitglied 1
  • Sõnum: 114
  • Tase 5
« Vasta #3: 14. juunil 2014 kell 05:19 »
Soovin teile edukaid tulemusi. Kas selle eksami sooritades saate ilma koolituseta tõlkideks?

offline tugce_doerj on

• Ülemaailmne moderaator
  • Tase 48
« Vasta #4: 15. juuni 2014, kell 01:35:11 »
Saan tõlgi diplomi, kui sooritan eksami. Selle diplomiga saan tõlkida Saksamaal. Näiteks on mul üks sõber, kes selle diplomi sai, ja töötab aastaid politseijaoskonnas tõlkijana. :) Ma sooritan uuesti Bamfi eksami ja saan litsentsi kursustel välismaalastele saksa keele õpetamiseks. Teisisõnu, ma tahan õpetada meile teadaolevatel b1 kursustel, kuid 2014. aasta jaanuaris tuli välja uus seadus ja need, kellel pole bamfi litsentsi, ei saa kursustel õpetada. Nii et ma arvan, et pean tegema veel 1 eksami. :)

offline EL-TURCOlt

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 680
  • Tase 52
« Vasta #5: 15. juuni 2014, kell 02:23:37 »
Palju õnne. Mul on teie üle hea meel
Sa oled nii täiesti ebameeldiv armastus Sendeni baski ...

offline tugce_doerj on

• Ülemaailmne moderaator
  • Tase 48
« Vasta #6: 15. juuni 2014, kell 03:15:18 »
Aitäh, mu sõber, sagola. Jumal annab sulle kõik, mis on kõigile kasulik.

offline Rodolfo

• Voll Mitglied 1
  • Sõnum: 114
  • Tase 5
« Vasta #7: 17. juunil 2014 kell 04:31 »
Saan tõlgi diplomaatia, kui eksami sooritan. Saan Saksamaal selle diplomiga tõlkida. Näiteks on mul sõber, kes on selle diplomi saanud ja aastaid politseijaoskonnas tõlkinud. :) Ma sooritan uuesti Bamfi eksami ja saan litsentsi kursustel välismaalastele saksa keele õpetamiseks. Teisisõnu, ma tahan õpetada meile teadaolevatel b1 kursustel, kuid 2014. aasta jaanuaris tuli välja uus seadus ja need, kellel pole bamfi litsentsi, ei saa kursustel õpetada. Nii et ma arvan, et pean tegema veel 1 eksami. :)

Aitäh vastuse eest. Nende sammude järel olete vist oma saksa taset palju parandanud? :)

offline tugce_doerj on

• Ülemaailmne moderaator
  • Tase 48
« Vasta #8: 17. juunil 2014 kell 11:58 »
Eksam oli mõeldud b1-c2 tasemete jaoks. Grammatika osas pole mul puudust, nüüd õpin sõnu. :)

offline Ma igatsen sind

• Voll Mitglied 1
  • Sõnum: 108
  • Tase 2
« Vasta #9: 21. juuni 2014, kell 03:22:36 »
Soovin teile õnne ja see, mida te ütlesite, oli minu jaoks selgelt mõistlik, kui ma sooritasin need eksamid mis iganes =) Kui kaugele me siin Saksamaal jõuame:

Rõõmustav on see, et saate teha ka uue väljakutse ja seejärel õpetajaks saada. Soovin teile Saksamaal taas edukat elu .. Lihtne nüüd ...

offline tugce_doerj on

• Ülemaailmne moderaator
  • Tase 48
« Vasta #10: 22. juuni 2014, kell 12:15:31 »
Tänan teid parimate soovide eest. Kui teil on mõte saksa keelt õppida, soovitaksin seda kooli. Kuna mul on avatud haridus, siis õpitakse siis, kui teil on kodus aega ja ilma stressita.  okei:)

Saksa tõlge | Saksa keele õppimine | Saksa numbrid | Saksa saksa tutvustus
Saksa päevad | Saksa kelimeler | Saksa laulud | Saksa värvid | Foorumi arhiiv

TOETATAVAD KEELED: Afrikaans Albanian Amharic Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chichewa Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Corsican Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Frisian Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hawaiian Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Kazakh Khmer Korean Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Lao Latin Latvian Lithuanian Luxembourgish Macedonian Malagasy Malay Malayalam Maltese Maori Marathi Mongolian Myanmar (Burmese) Nepali Norwegian Pashto Persian Polish Portuguese Punjabi Romanian Russian Samoan Scottish Gaelic Serbian Sesotho Shona Sindhi Sinhala Slovak Slovenian Somali Spanish Sudanese Swahili Swedish Tajik Tamil Telugu Thai Turkish Ukrainian Urdu Uzbek Vietnamese Welsh Xhosa Yiddish Yoruba Zulu