Saksa keel, Saksamaa Tervitused, ma olen foorumis uus, saame kokku :) - SAKSA

Tervitused foorumis newiyim tanışalım :)

• 1 Vasta
  • 2673 kuvamised

0i liige ja 1i külastaja vaatab.

offline erenxnumx

• Neulingen
  • *
  • Sõnum: 1
  • Tase 0
Tervitused foorumis newiyim tanışalım :)
« : 06. aprill 2014, 06:04:37 »
Tere. Olen foorumis uus. Esiteks on selline sait välismaal elavatele inimestele väga kasulik ja ma tänan kõiki, kes saidile kaasa aitasid. Olen teie vend, kes valmistub ülikooli õppima. Mõtlen süüa teha. Kui jumal lubab, lähen kulinaaria kolledžisse. Mõtlen pärast 2-aastast õppimist minna Saksamaale. Kas ma saan tööd kokanduses leida? Soovin selle kohta Saksamaal õppida. Ja ma ei tea, millisest saksa keele tasemest peaks piisama. Mul oleks hea meel, kui Saksamaale reisivad sõbrad räägiksid meile, mida nad enne lahkumist tegid. Kas enne Saksamaale minekut otsin siit netist tööd jne. Ma ei tea, kuidas saab olema, kui ma ühendust võtan. Mul oleks hea meel, kui saaksite aidata.

offline 3,14

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 7470
  • Tase 140
  • Sugu: laht
Re: Tere, ma olen foorumis uus, saame kokku :)
« Vasta #1: 08. aprill 2014, kell 03:26 »
-> Esselamu aleykum Eren,

ülikooli jaoks peab olema B1 tase. Seejärel peate läbima DSH ettevalmistuskursuse koos praktika testiga ja seejärel läbima DSH ülikooli jaoks. Kuid OSSi võitmine, elamine Türgis, kus ülikool ei oska lugeda.
"Olete leidnud kogukonna, mis nõuab heategevuseks, käske headust ja mehi paha. Siin on vabanenud. "Imam, 104.

Saksa tõlge | Saksa keele õppimine | Saksa numbrid | Saksa saksa tutvustus
Saksa päevad | Saksa kelimeler | Saksa laulud | Saksa värvid | Foorumi arhiiv

TOETATAVAD KEELED: Afrikaans Albanian Amharic Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chichewa Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Corsican Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Frisian Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hawaiian Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Kazakh Khmer Korean Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Lao Latin Latvian Lithuanian Luxembourgish Macedonian Malagasy Malay Malayalam Maltese Maori Marathi Mongolian Myanmar (Burmese) Nepali Norwegian Pashto Persian Polish Portuguese Punjabi Romanian Russian Samoan Scottish Gaelic Serbian Sesotho Shona Sindhi Sinhala Slovak Slovenian Somali Spanish Sudanese Swahili Swedish Tajik Tamil Telugu Thai Turkish Ukrainian Urdu Uzbek Vietnamese Welsh Xhosa Yiddish Yoruba Zulu