Saksa, Saksamaa lõik: 2 .... ei suutnud ära tunda - SAKSA

klausel: 2 .... ei suutnud ära tunda

• 0 Vasta
  • 2680 kuvamised

0i liige ja 1i külastaja vaatab.

offline sedayld

• Juunior Mitglied 2
  • Sõnum: 35
  • Tase 7
  • Sugu: Daamid
klausel: 2 .... ei suutnud ära tunda
« : 08. märts 2007, 09:40:17 »
ei suutnud ära tunda :)
Naisel oli 46-aastaselt südameatakk ja ta sattus haiglasse.
eemaldatakse. Operatsioon
kui ta on oma laua taga, surma lähedal, näeb ta äkki Unistust.
Ta näeb Azraeli ja küsib:
"Kas mu kell on nüüd?"
Azrail vastab:
"Ei, teil on veel 43 aastat, 2 kuud ja 8 päeva".
Narkoosist ärgates otsustab ta teha plastilise operatsiooni. Ta sirutas näo, huuled täis ja
See parandab teie rindu. jne jne .. 2 päeva see ei toimi
Ta küsib Azraililt:
"Arvasin, et olen üle 40 aasta vana! Miks see nii juhtus?"
Azrail vastab:
"vabandust .. ma ei suutnud sind ära tunda ........
3989. Ma olen juba :)

Saksa tõlge | Saksa keele õppimine | Saksa numbrid | Saksa saksa tutvustus
Saksa päevad | Saksa kelimeler | Saksa laulud | Saksa värvid | Foorumi arhiiv

TOETATAVAD KEELED: Afrikaans Albanian Amharic Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chichewa Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Corsican Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Frisian Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hawaiian Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Kazakh Khmer Korean Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Lao Latin Latvian Lithuanian Luxembourgish Macedonian Malagasy Malay Malayalam Maltese Maori Marathi Mongolian Myanmar (Burmese) Nepali Norwegian Pashto Persian Polish Portuguese Punjabi Romanian Russian Samoan Scottish Gaelic Serbian Sesotho Shona Sindhi Sinhala Slovak Slovenian Somali Spanish Sudanese Swahili Swedish Tajik Tamil Telugu Thai Turkish Ukrainian Urdu Uzbek Vietnamese Welsh Xhosa Yiddish Yoruba Zulu