Saksa keel, Saksamaa Kommentaar minu palgale Saksamaal - SAKSA

Kommenteerige minu palka Saksamaal

• 13 Vasta
  • 7408 kuvamised

0i liige ja 1i külastaja vaatab.

offline Sysinternal

• Neulingen
  • *
  • Sõnum: 6
  • Tase 0
Re: Kommenteerige minu palka Saksamaal
« Vasta #11: 22. detsember 2013 kell 06:38:06 »
Tere jälle,

Kõigepealt tänan teid vastuse eest. Minu naine on Saksamaa kodanik ja keegi, kes on seal elanud umbes 15 aastat. Üks pool valdab vähemalt hästi keskkonda ja keelt. Tegelikult ei ole Istanbul koht, kus ma tahame elada. Seetõttu ei ole me muidugi selle otsuse langetamise etapis. Selle tõukamiseks on palju põhjuseid. Ma otsin vastuseid, mis jäävad minusse alles. Üks neist võib olla kõige oluline neist on palk. Ta ei taha midagi madalamat, kui ta elab. Pärast teatud vanust on need olukorrad tõsised otsused. Sellepärast üritan nende positiivset külge suurendada ja natuke lõõgastuda.
tervitused

offline guru

• Voll Mitglied 2
  • Sõnum: 157
  • Tase 3
« Vasta #12: 22. detsember 2013 kell 08:08:53 »
St võin öelda, et auto saab sealt ühe palgaga osta. 500 eurot või 1000 eurot ehk 5 tuhat eurot. Isegi inimene, kes täna 400 euro eest tööle läheb, saab endale auto osta.

sarapuupähkel, maapähkel, liha, delikatessikauplused, piim ja piimatooted pagaritooted on Saksamaal palju taskukohasemad.

www.lidl.de www.aldi.de Võite vaadata võimaluste voldikuid turgudel ja teid üllatavad hinnad.

Kui siin on piima 70–80 kuru, siis alla 1.89 TL piima pole.
deodorantide isiklik hooldus on samuti odav

offline Sysinternal

• Neulingen
  • *
  • Sõnum: 6
  • Tase 0
« Vasta #13: 23. detsember 2013 kell 12:46 »
soovidega,

Teie antud aadresside hinnad tunduvad üsna sobivad.
Mul pole praegu autosoovi, piisab millestki, mis minu töö ära teeb. Ainus konto pere jaoks on võimalus maja osta, kuid hinnad on üsna kõrged.

Saksa tõlge | Saksa keele õppimine | Saksa numbrid | Saksa saksa tutvustus
Saksa päevad | Saksa kelimeler | Saksa laulud | Saksa värvid | Foorumi arhiiv

TOETATAVAD KEELED: Afrikaans Albanian Amharic Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chichewa Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Corsican Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Frisian Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hawaiian Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Kazakh Khmer Korean Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Lao Latin Latvian Lithuanian Luxembourgish Macedonian Malagasy Malay Malayalam Maltese Maori Marathi Mongolian Myanmar (Burmese) Nepali Norwegian Pashto Persian Polish Portuguese Punjabi Romanian Russian Samoan Scottish Gaelic Serbian Sesotho Shona Sindhi Sinhala Slovak Slovenian Somali Spanish Sudanese Swahili Swedish Tajik Tamil Telugu Thai Turkish Ukrainian Urdu Uzbek Vietnamese Welsh Xhosa Yiddish Yoruba Zulu