Saksa keel, Saksamaa Kommentaar minu palgale Saksamaal - SAKSA

Kommenteerige minu palka Saksamaal

• 13 Vasta
  • 7313 kuvamised

0i liige ja 2i külastaja vaatab.

offline Sysinternal

• Neulingen
  • *
  • Sõnum: 6
  • Tase 0
Kommenteerige minu palka Saksamaal
« : 19. detsember 2013 kell 02:29:44 »
Tere kõigile

Minust sai just teie veebisaidi liige, nii et tahtsin teiega konsulteerida esimesel teemal, mis on minu meelest oluline küsimus.
Äri ettevõtte tõttu, mida Saksamaa tahab saata Kölni, kuid vajalik tingimus değil.isteği aadressile bağlı.türkiye ei ole staatiline keskmise palgaga 3500 tl.eşi minu 2900 keskmist, mida nad annavad, kui lähen alıyor.almanya netosummale 2500 kui uurisin piirkonda euro.köln rendib kõrgust ik minu tähelepanu olukord oldu.yaklaşık Umbes 1000 eurot tundub koju minek, kuid loomulikult on sobivamaid. Mu naine peab läbirääkimisi töö üle, et ta saaks kuni 1500 eurot . Kui see juhtub, on netopalk 4000. Teie olete inimesed, kes seal elate. Kuidas need palgad on? yaşıyorum.herg Türgis Istanbulis toimuv liiklussarvede stressi saabumine jne. Kas te ütlete, et see elu on nende arvude jaoks väärt rikkumist? Muidugi ei saa see olema põhjalik analüüs, kuid ma olen uudishimulik teie seisukohtade üle üldiselt.

mõttes

offline EL-TURCOlt

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 680
  • Tase 52
Re: Kommenteerige minu palka Saksamaal
« Vasta #1: 19. detsember 2013 kell 03:37:33 »
1 Kui teie palk saab 2500 inspiratsiooni 1500, pole teie saadud netoraha 4000, kuid see on enam-vähem 2600–2700 eurot. Teie maksustavad onud suudlevad meid Saksamaal hästi. 3 teie palgaklassist on 5 maksuklassi)
Ma mõtleksin sellele veel kolm korda, isegi kui ma poleks teie asemel, isegi kui nad pakuksid seda raha 3 korda. Kui ma oleksin teie, jääksin siia vaid paariks nädalaks, näeksin kõike koos Ma arvan, et te ei jää kauaks ka siis, kui tulete, kui teil on Saksamaal sellistes tingimustes palgaolukord - lisades oma vastuse ja oma sotsiaalse elu.
Tuleme ilusasse linna Kölnesse, nüüd ei pea ma seda salgama, 0,2-liitrises jões saab juua head teekahjust õlut, seal on kirik vms, aga siin on rahvast palju - muidugi oleks viga võrrelda Istanbuliga.
Sa oled nii täiesti ebameeldiv armastus Sendeni baski ...

offline Sysinternal

• Neulingen
  • *
  • Tase 0
« Vasta #2: 19. detsember 2013 kell 04:46:51 »
Tere,

Tänan teid vastuse eest. Numbrid, mida mainisin, on 4000 netopalka, see tähendab pärast makse. Vastavalt me ​​mõtlesime. Mis puutub Istanbuli, siis teil on õigus, kuid see pole koht, kus mulle meeldib elada. Sel põhjusel , Ma ei taha muidugi minna. Mul on elatustase jne. Mul ei ole palju kulutusi bakımından.borc şükür.1000 koju ja jäin tagasi mõtlesin, miks ma yaşayabilirmiy keskmise elu, mis oli ilmselt nagu Türgi
aitäh

offline reyyan et

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 653
  • Tase 63
  • Sugu: Daamid
« Vasta #3: 19. detsember 2013 kell 11:34:01 »
Kuidas teil ja teie partneril on saksa keel? See on tõesti oluline 

ma Muti

• külaline
« Vasta #4: 20. detsember 2013 kell 12:33 »
Majade hinnad varieeruvad üldjuhul ruutmeetri ja linnaosa järgi.

Näiteks maja, kus elan, on 75 mt2 710 €

Palusime maja 2 peatuse kaugusele 80 mt2 550 €

Nii et see muudab ka linnaosa järgi.

Transport paljudes linnades üldiselt
Kuna see on lihtne, eelistavad inimesed rahulikku keskkonda, mis vähendab üürihindu märkimisväärselt. Kui arv on 1.000, saate siit kodu soetada kuumaksega.

offline screamxnumx

• Voll Mitglied 1
  • Sõnum: 100
  • Tase 5
« Vasta #5: 20. detsember 2013 kell 05:30 »
Noh, mu sõber, kui te ütlete, et minu ligi 4000 netopalk on tagatud ja keel pole minu jaoks probleem, siis ma õpin, kui ütlete, et olen otsustanud, on vale, kui viibite siin 5 minutit. .. Kui olete avatud võõrkeeltele, uuendustele ja võõrastele keskkondadele ning loomulikult pole probleem kõike uuesti alustada, kui olete kindlameelne, isegi kui ütlete, et maksate 4000 eurot, oehhhooo vend ... see on ilus riik, välja arvatud Saksamaa ilm,
tuled puhkama 1-2 aasta pärast .. ei midagi paremat kui sina ..
märkus: need on muidugi pealiskaudsed mõtted, peate selle ise kaaluma ja üksikasjalikult otsustama bicip ..
aga teadmiseks on bi bi law var..türkı ilusal kohal, kuid mitte tööl, vastupidi Saksamaal töötamiseks elamiseks, mitte kena aga ..

offline Sysinternal

• Neulingen
  • *
  • Tase 0
« Vasta #6: 20. detsember 2013 kell 09:13 »
Kuidas teil ja teie partneril on saksa keel? See on tõesti oluline

Mu naine on Saksamaa kodanik, tal on keel, kuid mul pole seda. Kuid esimese sammuna ei tea ma, mis on minu jaoks hea või halb, kuid lähen Türgi ettevõttesse. Nii et kavatsen alustada kuhugi kursust kirjutades.

offline Sysinternal

• Neulingen
  • *
  • Tase 0
« Vasta #7: 20. detsember 2013 kell 10:41 »
Kõigepealt tänan teid mõtete eest,
Netopalk on sama palju, kui ma nüüd mainisin, aga tulin 5-6 korda Saksamaale ja jäin sinna. See jättis mulje, et pole eriti odavat elu. Ma ei taha väga kallist autot, aga minu ainus tulevikku vaatav soov on osta maja. Loodan, et see juhtub aja jooksul. Muidugi, see on väga oluline. Isegi inimesed, keda ma olen kindel, et oskavad inglise keelt, on öelnud, et eelistavad saksa keelt ja lõpetasid korduvalt rääkimise. :) Nii et esimene asi on vist õppimise vaatamine.

offline tugce_doerj on

• Ülemaailmne moderaator
  • Sõnum: 1202
  • Tase 48
« Vasta #8: 20. detsember 2013 kell 09:33:45 »
Nüüd leiate vastuse oma küsimusele ikkagi.

Te saate 4000 naela palka turkiyede.

6-8 liiri kilo liha kohta
Kui sööte iga päev kodus kahele inimesele mõeldud peres, on toidukulud, pesuvahend, sarkofaag, liha ja joogid kõik kiviga kaetud. Kujutage ette, et maksate 100 liiri,

maja üür + arved 1000 liiri

Tehke oma igakuised kulud nii, et 1500 naela kutt oleks türkiis

bensiin 1.5 liiri

Kui soovite autot osta, saate soovitud auto järelmaksuga 300–500 liiri kuus.

sellised on siin elamishinnad. Kui saate palka 4000 liiri, saate ikkagi 2000 liiri, isegi kui maksate 2000 koos auto järelmaksuga. Tule, kuluta 3000, su raha jääb alles. Ma olen siin, sest seadus vastavalt turkiyede väga, väga odav. riided on ka odavad.

Kui ütlete, et ma ei osta uut autot, leiate auto isegi 1000 eurot või mitte.

Keele osas on teil keele õppimisel mugavam.

offline guru

• Voll Mitglied 2
  • Sõnum: 157
  • Tase 3
« Vasta #9: 21. detsember 2013 kell 12:42:43 »
härra räägib netofiguurist, miks te ütlete, et kärpeid ikka tehakse? NET on juba katkendlik. 4 tuhat eurot on ka Saksamaal väga hea raha. Kuid kindlasti üle keskmise palga, mida Türgis saad ... Ma arvan, et mõlemal poolel pole elu, sest Istanbuli linnas saab hakkama. Lihtsam oleks, kui üks erakond elaks Saksamaal. Kui ütlete, et teie palk on hea, kuid otsite seiklusi, võite proovida, kui teil pole midagi kaotada.

offline guru

• Voll Mitglied 2
  • Sõnum: 157
  • Tase 3
« Vasta #10: 21. detsember 2013 kell 12:44:26 »
Vabandust, teie naine on Saksamaa kodanik, ta teab keelt, ma arvan, et ta elas seal varem. siis ütleksin, et mõtle uuesti. mida teie abikaasa arvab?

Saksa tõlge | Saksa keele õppimine | Saksa numbrid | Saksa saksa tutvustus
Saksa päevad | Saksa kelimeler | Saksa laulud | Saksa värvid | Foorumi arhiiv

TOETATAVAD KEELED: Afrikaans Albanian Amharic Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chichewa Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Corsican Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Frisian Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hawaiian Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Kazakh Khmer Korean Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Lao Latin Latvian Lithuanian Luxembourgish Macedonian Malagasy Malay Malayalam Maltese Maori Marathi Mongolian Myanmar (Burmese) Nepali Norwegian Pashto Persian Polish Portuguese Punjabi Romanian Russian Samoan Scottish Gaelic Serbian Sesotho Shona Sindhi Sinhala Slovak Slovenian Somali Spanish Sudanese Swahili Swedish Tajik Tamil Telugu Thai Turkish Ukrainian Urdu Uzbek Vietnamese Welsh Xhosa Yiddish Yoruba Zulu