Saksa keel, Saksamaa SAKSAMAA TEINE KÄSITÖÖ. - SAKSA

SAKSAMAA TEINE KÖÖK.

• 10 Vasta
  • 8614 kuvamised

0i liige ja 1i külastaja vaatab.

offline FCM007

• Voll Mitglied 2
  • Sõnum: 170
  • Tase 2
  • Sugu: laht
SAKSAMAA TEINE KÖÖK.
« : 11. oktoober 2013, kell 05:30:58 »
Sõbrad, ma võisin selle teema vales kohas avada, mul on ainult üks küsimus.

Kas teate usaldusväärset saiti, mis müüb kasutatud köögikappe Saksamaal?

Tänan teid vastuste eest ette.
Türklasi saab tappa, kuid mitte alistada ..

offline EL-TURCOlt

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 680
  • Tase 52
Re: SAKSAMAA TEINE KÖÖK.
« Vasta #1: 12. oktoober 2013, kell 03:11:24 »
Vaadake ebay kleinanzeige ja leiate selle seal odavamalt.
Sa oled nii täiesti ebameeldiv armastus Sendeni baski ...

offline FCM007

• Voll Mitglied 2
  • Tase 2
« Vasta #2: 12. oktoober 2013, kell 06:32:24 »
Tänan, et olen kuller ja olen tasakaalus aitäh

offline Rodolfo

• Voll Mitglied 1
  • Sõnum: 114
  • Tase 5
« Vasta #3: 13. oktoober 2013, kell 07:09:02 »
Tänan, et olen kuller ja olen tasakaalus aitäh

Nagu EL TURCO ütles https://kleinanzeigen.ebay.de/anzeigen/ leiad selle siit. Müüsin sealt eelmisel nädalal vana köögi, kuna kolisin uude majja. Nii ostu kui müüki saab teha. Kuid mängu tuleb montaaži asi. Minu teada on kasutatud ostu-müügi kohad tavaliselt linnades. Neid vaadates leiate taskukohase hinnaga. Oma tööd saate teha nii montaaži kui ka transpordina.

offline FCM007

• Voll Mitglied 2
  • Tase 2
« Vasta #4: 13. oktoober 2013, kell 10:58:29 »
Kas nad seovad selle pärast ostmist koju toomisega?

offline EL-TURCOlt

• almancax Fanatiker
  • Tase 52
« Vasta #5: 14. oktoober 2013, kell 09:02:05 »
Te võtsite sellel saidil mutfagi. 99% enese satiinist on saanud, et kinnitusedersin.montaj ja transport karismazlar.ebay Türgi versiooni oma koju demonteerivad maja gittigidiyor.co ma dur.eg, te ütlete, et te ei meeldi teile " saan uue köögi, kui nad seda teevad, ärge tehke maja, kus tavaline ajakirjadan.

offline quarizma_ist

• Voll Mitglied 2
  • Sõnum: 138
  • Tase 3
« Vasta #6: 30. oktoober 2013, kell 01:02:45 »
Te võtsite sellel saidil mutfagi. 99% enese satiinist on saanud, et kinnitus edersin.montaj ja transport karismazlar.ebay Türgi versiooni oma koju demonteerivad maja gittigidiyor.co ma dur.eg te ütlete, et te ei meeldi teile " saan uue köögi, kui nad seda teevad, ärge tehke maja, kus tavaline ajakirjadan.

okei:)

offline osii

• Juunior Mitglied 2
  • Sõnum: 43
  • Tase 0
« Vasta #7: 31. oktoober 2013, kell 07:16:05 »
Te võtsite sellel saidil mutfagi. 99% enese satiinist on saanud, et kinnitus edersin.montaj ja transport karismazlar.ebay Türgi versiooni oma koju demonteerivad maja gittigidiyor.co ma dur.eg te ütlete, et te ei meeldi teile " saan uue köögi, kui nad seda teevad, ärge tehke maja, kus tavaline ajakirjadan.
[/ Quote
Kuhu jäi% 1?  aplaus :)

offline EL-TURCOlt

• almancax Fanatiker
  • Tase 52
« Vasta #8: 01. november 2013 kell 08:13:03 »
1% juures võttis Adam selle ise lahti ja ta jättis köögi teile, nii et 1% jäi keldrisse-lattu. :-)

offline Rodolfo

• Voll Mitglied 1
  • Sõnum: 114
  • Tase 5
« Vasta #9: 08. novembril 2013 kell 04:14:52 »
Kas nad seovad selle pärast ostmist koju toomisega?

Muidugi on inimesi, kes neid asju teevad, kuid on vaja leida müüjad, kes sellisel viisil installivad. Oletame, et soovite minna otse ostma eraisikult privaatse kasutatud müüja asemel. Sellisel juhul peate selle ise lahti võtma ja transportima. Selles saate pöörduda umzugsi ettevõtete poole. Kõik on omahind. Olete just Saksamaale jõudnud, niipalju kui mina tean, nii et siin peate enamiku asju ise tegema. Muidu läheb kõikjale liiga palju raha :)

offline FCM007

• Voll Mitglied 2
  • Tase 2
« Vasta #10: 12. november 2013 kell 01:18:01 »
Mu naine leidis köögi, ostis köögi hinnaga 200 € :) Ta ostis selle vanalt, aga see meeldis mulle väga. Mees tõi ta koju, aga ei teinud, nüüd päästame ta. head päeva

Saksa tõlge | Saksa keele õppimine | Saksa numbrid | Saksa saksa tutvustus
Saksa päevad | Saksa kelimeler | Saksa laulud | Saksa värvid | Foorumi arhiiv

TOETATAVAD KEELED: Afrikaans Albanian Amharic Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chichewa Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Corsican Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Frisian Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hawaiian Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Kazakh Khmer Korean Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Lao Latin Latvian Lithuanian Luxembourgish Macedonian Malagasy Malay Malayalam Maltese Maori Marathi Mongolian Myanmar (Burmese) Nepali Norwegian Pashto Persian Polish Portuguese Punjabi Romanian Russian Samoan Scottish Gaelic Serbian Sesotho Shona Sindhi Sinhala Slovak Slovenian Somali Spanish Sudanese Swahili Swedish Tajik Tamil Telugu Thai Turkish Ukrainian Urdu Uzbek Vietnamese Welsh Xhosa Yiddish Yoruba Zulu