Türgi konsulaadid saksa keeles, Saksamaa Saksamaa - saksa keel

Türgi konsulaadid Saksamaal

• 1 Vasta
  • 2514 kuvamised

0i liige ja 1i külastaja vaatab.

offline IGDIR76

• Voll Mitglied 1
  • Sõnum: 116
  • Tase 10
  • Sugu: laht
Türgi konsulaadid Saksamaal
« : 25. september 2013, 03:42:53 »
Tere, poisid, ma küsin, et äkki teil on ka kogemusi.

Alati, kui lähen Türgi konsulaati, näen halbu poisse. Türgit koheldakse nii, nagu oleksin ma düsmaniymis riigiriiki. Olgu selleks passi pikendamine või ajateenistus, puutun alati kokku närviliste meestega. Nad halvustavad teist inimest väga. Muidu kõlab banami nii. Käisin hiljuti uuesti Esseni konsulaadis, käitumine on sama. Mulle ei meeldi, kui nad nii käituvad. Miks nad sellised on?

offline EL-TURCOlt

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 680
  • Tase 52
Re: Türgi konsulaadid Saksamaal
« Vasta #1: 25. september 2013, 11:18:49 »
Kahjuks, kuna nad on rohkem rojalistid kui kuningas! Ei saa kiidelda, ta ei tunne teda. Ma annan vastuse kohe, kui midagi sellist on, ma ei hooli, nad ei tööta tema isa heategevusega, kui sul on konsulaadis tööd, siis ilma rahata ei tehta midagi, omamoodi olen mina klient, nemad on müüjasuhted ....
Sa oled nii täiesti ebameeldiv armastus Sendeni baski ...

Saksa tõlge | Saksa keele õppimine | Saksa numbrid | Saksa saksa tutvustus
Saksa päevad | Saksa kelimeler | Saksa laulud | Saksa värvid | Foorumi arhiiv

TOETATAVAD KEELED: Afrikaans Albanian Amharic Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chichewa Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Corsican Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Frisian Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hawaiian Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Kazakh Khmer Korean Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Lao Latin Latvian Lithuanian Luxembourgish Macedonian Malagasy Malay Malayalam Maltese Maori Marathi Mongolian Myanmar (Burmese) Nepali Norwegian Pashto Persian Polish Portuguese Punjabi Romanian Russian Samoan Scottish Gaelic Serbian Sesotho Shona Sindhi Sinhala Slovak Slovenian Somali Spanish Sudanese Swahili Swedish Tajik Tamil Telugu Thai Turkish Ukrainian Urdu Uzbek Vietnamese Welsh Xhosa Yiddish Yoruba Zulu