Saksa keel, Saksamaa hannover - GERMANX

Hannover

• 5 Vasta
  • 3444 kuvamised

0i liige ja 1i külastaja vaatab.

offline edueg et

• Juunior Mitglied 2
  • Sõnum: 36
  • Tase 0
Hannover
« : 08. august 2013, kell 01:19:37 »
tere kutid, ma ei tea, kas Hannoveris elab mõnda almancaxi liiget?

offline EL-TURCOlt

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 680
  • Tase 52
Re: hannover
« Vasta #1: 08. august 2013, kell 06:53:02 »
Mida tahtsite õppida?
Sa oled nii täiesti ebameeldiv armastus Sendeni baski ...

offline edueg et

• Juunior Mitglied 2
  • Tase 0
« Vasta #2: 08. august 2013, kell 10:57:02 »
Registreerusin hannoveri sprachakademie orsan dermencioglis kohustuslikele integratsioonikursustele. Kas teil on üldisi teadmisi kursuste kohta siin üldiselt hea või halb aitäh nüüd head puhkust

offline EL-TURCOlt

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 680
  • Tase 52
« Vasta #3: 08. august 2013, kell 11:46:12 »
Tänan teid ka, häid pühi, kahjuks ei tea ma sellest palju. Kuid selle tulemusena on teie otsus õppida, mida on halb või hea öelda? Mis siis, kui te ei soovi õppida? Nad ütlevad, et pole halvad õpetajad, on halbu õpilasi, meie esivanemad ...
Sa oled nii täiesti ebameeldiv armastus Sendeni baski ...

offline edueg et

• Juunior Mitglied 2
  • Tase 0
« Vasta #4: 08. august 2013, kell 02:46:32 »
Muidugi, teil on seal õigus, kui võtate üks-ühele õppetunni pärast ise töötamist, kuid jumal näeb, et see on tore. Kõik on hea. Oleme aastaid lugenud uni.

offline edueg et

• Juunior Mitglied 2
  • Tase 0
« Vasta #5: 03. oktoober 2013, kell 09:28:03 »
Otsin osalise tööajaga tööd, sõbrad, kuna minu kursus Hannoveris on öö, saan iga päev töötada A2 tasemel, minu saksa keel on AXNUMX tasemel, mitte liiga hea näägutamine, lõpetasin siin avaliku halduse ja büroojuhtimise, kas on keegi, kes aitab mul perioodilist tööd leida

Saksa tõlge | Saksa keele õppimine | Saksa numbrid | Saksa saksa tutvustus
Saksa päevad | Saksa kelimeler | Saksa laulud | Saksa värvid | Foorumi arhiiv

TOETATAVAD KEELED: Afrikaans Albanian Amharic Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chichewa Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Corsican Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Frisian Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hawaiian Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Kazakh Khmer Korean Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Lao Latin Latvian Lithuanian Luxembourgish Macedonian Malagasy Malay Malayalam Maltese Maori Marathi Mongolian Myanmar (Burmese) Nepali Norwegian Pashto Persian Polish Portuguese Punjabi Romanian Russian Samoan Scottish Gaelic Serbian Sesotho Shona Sindhi Sinhala Slovak Slovenian Somali Spanish Sudanese Swahili Swedish Tajik Tamil Telugu Thai Turkish Ukrainian Urdu Uzbek Vietnamese Welsh Xhosa Yiddish Yoruba Zulu