Saksa keel, Saksamaa, lähme mängima - SAKSA

Panin teed, joome ....

• 6 Vasta
  • 4942 kuvamised

0i liige ja 1i külastaja vaatab.

offline ZUZUU et

• Pro Mitglied
  • Sõnum: 231
  • Tase 5
  • Sugu: Daamid
Panin teed, joome ....
« : 17. märts 2013, 06:26:46 »
häbi :) tere kutid, kuidas läheb? Elasime koos pärast põnevust a1 viisa ... Kas kõik on oma eluga rahul? Kuidas Saksamaa teie ootustele vastas? Olen siin olnud ainult 2.5 aastat ja nüüd olete muutunud, mu hissediyorum..maailm on mulle häbenenud pakkumist, kaugust, negatiivsust, isekust ja individuaalse mõtlemise skepsist :) Sest kõik ayni..kannavad pealiskaudset seadusandlikku alismi..sevgisiz ja õnnetu seadusega kaaslase sõprusmaitse tarzis..türkiye Miks siin ei ole .. Mõnikord arvan, et materjali kasvades inimkond sureb.  ?

Ma tunnen puudust oma sõpradest ja sugulastest, kes ütlevad, et joome teed. Ma igatsesin sügavat vestlust .. Kuidas teil läheb?
näeme häid päevi, kutid ...

offline IGDIR76

• Voll Mitglied 1
  • Sõnum: 116
  • Tase 10
  • Sugu: laht
Re: Panin teed, tuleme ...
« Vasta #1: 18. märts 2013, 05:42:24 »
Keegi, kes on Türgis tore seltsielu, näiteks Saksamaa, külm õhk ja inimesed, seadus, mis on riigis tõeliselt keeruline olukord. Ehkki Saksamaal on 3 miljonit Türgi seadust, elab vähemalt 70% neist robotiseeritud või robotiseeritud meeleolus. Mõelge esimestele kuudele, kui saabute Saksamaale, vaadake, mis ilusat riiki, vaadake veestruktuure, vaadake autode ilu, kõik kommertstaksod paistavad silma kui viimase mudeli Mercedes, väga puhas riik, kuid nagu aeg läheb, inimesed märkavad olulisi puudusi.
Türgi Püüan oma elust rohkem rõõmu tunda, kui minagi oleksin läinud, minu rõõm on suurenev seadusandlus. Ma ei tea, kas mul pole enam ilma, aga on.
Minu aasta öö Türgis jäi 4 kuuks, 2 kuud on psühholoogia katki Kui siia tagasi tulin. :-) Ma arvan, et Saksamaal on Türgi nime hinnatud. Isegi pärast seda, kui saabusime nende sakslaste puhkusele Türgis, mida me palume, võite selle ilusa koha jätta põhjuseks, miks ta sellesse kohta tuleb. Kuid kõigil on siia tuleku lugu, mõni õnnelik ja teine ​​õnnetu, see on fakt.

offline EL-TURCOlt

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 680
  • Tase 52
« Vasta #2: 18. märts 2013, 09:01:46 »
Ma kirjutan seda pikka aega, kui mul on paus, kuid las ma tulen nüüd teie jaoks üliolulise lause juurde ainult minu jaoks.
- Ma tunnen puudust oma sõpradest ja sugulastest, kes ütlevad, et jooge ---
Siin on raha, aga pole elu!
Sa oled nii täiesti ebameeldiv armastus Sendeni baski ...

offline ZUZUU et

• Pro Mitglied
  • Tase 5
« Vasta #3: 18. märts 2013, 04:51:53 »
Ma kirjutan seda pikka aega, kui mul on paus, kuid las ma tulen nüüd teie jaoks üliolulise lause juurde ainult minu jaoks.
- Ma tunnen puudust oma sõpradest ja sugulastest, kes ütlevad, et jooge ---
Siin on raha, aga pole elu!

;) Okei. Kirjutame ja jagame. Meil ​​on paljude inimestega ühiseid probleeme. Me kogeme sarnaseid asju .... Ma mõtlesin, kas keegi lihtsalt tuli ja jäi samaks?

offline ZUZUU et

• Pro Mitglied
  • Tase 5
« Vasta #4: 18. märts 2013, 04:53:42 »
Keegi, kes on Türgis tore seltsielu, näiteks Saksamaa, külm õhk ja inimesed, seadus, mis on riigis tõeliselt keeruline olukord. Ehkki Saksamaal on 3 miljonit Türgi seadust, elab vähemalt 70% neist robotiseeritud või robotiseeritud meeleolus. Mõelge esimestele kuudele, kui saabute Saksamaale, vaadake, mis ilusat riiki, vaadake veestruktuure, vaadake autode ilu, kõik kommertstaksod paistavad silma kui viimase mudeli Mercedes, väga puhas riik, kuid nagu aeg läheb, inimesed märkavad olulisi puudusi.
Türgi Püüan oma elust rohkem rõõmu tunda, kui minagi oleksin läinud, minu rõõm on suurenev seadusandlus. Ma ei tea, kas mul pole enam ilma, aga on.
Minu aasta öö Türgis jäi 4 kuuks, 2 kuud on psühholoogia katki Kui siia tagasi tulin. Saksamaa nimi :-) Ma arvan, et Türgil on maitse. Isegi pärast seda, kui saabusime nende sakslaste puhkusele Türgis, mida me palume, võite selle ilusa koha jätta põhjuseks, miks ta sellesse kohta tuleb. Kuid kõigil on siia tuleku lugu, mõni õnnelik ja teine ​​õnnetu, see on fakt.

jah, see on kõigi jaoks erinev .. erinevad asjad teevad kõik õnnelikuks .. aga kui olete vaimsusega seotud nagu mina ja mina, on siin raske elada ... ma kaotasin hinge häbi :)

offline mybirdxnumx

• Voll Mitglied 1
  • Sõnum: 102
  • Tase 2
« Vasta #5: 17. aprill 2013, kell 01:04 »
Tere, ma olen elanud ja töötanud Berliinis 2, 5 aastat ning käinud kutsekoolis ja on aegu, kus tunnen end väga üksikuna. Kui kellelgi on aega, kohtume Berliinis hommiku-, lõuna- või õhtusöögiks või võib-olla kohvikus unf Kuchen. Austusega

offline (Öö ...)

• Juunior Mitglied 2
  • Sõnum: 48
  • Tase 1
  • Vahel solvud, nii palju ...
« Vasta #6: 04. mai 2013, kell 12:07:52 »
Jah, inimesed tunnevad muidugi puudust riigi õhust "panen teed, tuleme ja toome" ...  :)
Jumal tänatud, mu kallis välissõber ütleb: "Tegin kohvi, joome" on tuba ilus ...  ;)
ÄRGE KUNAGI TEGELE JALUTAMISELE, KUI OLETE ÜKSIND TEEL, KUID TE TEADE, ET SEE ON ÕIGE!

Saksa tõlge | Saksa keele õppimine | Saksa numbrid | Saksa saksa tutvustus
Saksa päevad | Saksa kelimeler | Saksa laulud | Saksa värvid | Foorumi arhiiv

TOETATAVAD KEELED: Afrikaans Albanian Amharic Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chichewa Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Corsican Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Frisian Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hawaiian Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Kazakh Khmer Korean Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Lao Latin Latvian Lithuanian Luxembourgish Macedonian Malagasy Malay Malayalam Maltese Maori Marathi Mongolian Myanmar (Burmese) Nepali Norwegian Pashto Persian Polish Portuguese Punjabi Romanian Russian Samoan Scottish Gaelic Serbian Sesotho Shona Sindhi Sinhala Slovak Slovenian Somali Spanish Sudanese Swahili Swedish Tajik Tamil Telugu Thai Turkish Ukrainian Urdu Uzbek Vietnamese Welsh Xhosa Yiddish Yoruba Zulu