Sakslane, hüvasti Saksamaaga 3,14 ... - SAKSA

Hüvasti 3,14'iga hüvasti ...

• 11 Vasta
  • 16592 kuvamised

0i liige ja 1i külastaja vaatab.

offline 3,14

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 7470
  • Tase 140
  • Sugu: laht
Hüvasti 3,14'iga hüvasti ...
« : 04. jaanuaril 2013 kell 03:36:17 »
-> Kirjutan kõigile oma armsatele, väga armsatele sõpradele siit viimaseks hüvastijätuks ...

Ma ei jätka oma saksa liikmeskonda enam, jumal aitab, ma olen seaduslik kõigile, kellele olen andnud,

Palun tee oma õigus. Ma armastan teid kõiki väga, usaldan selle jumalale .. Ole kena .. : - \ : - \ byby :)
"Olete leidnud kogukonna, mis nõuab heategevuseks, käske headust ja mehi paha. Siin on vabanenud. "Imam, 104.

offline Soziologin-D

• Voll Mitglied 2
  • Sõnum: 133
  • Tase 6
Re: Hüvasti 3,14 ...
« Vasta #1: 04. jaanuar 2013, 03:41:53 »
pole miks

offline roye

• Pro Mitglied
  • Sõnum: 343
  • Tase 23
« Vasta #2: 04. jaanuar 2013, 08:17:07 »
warumm?
kõige ilusam koht ... minu palvedes ...

offline reyyan et

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 653
  • Tase 63
  • Sugu: Daamid
« Vasta #3: 04. jaanuar 2013, 09:34:48 »
Ma ei saanud aru. ??

offline 3,14

• almancax Fanatiker
  • Tase 140
« Vasta #4: 04. jaanuar 2013, 11:30:40 »
-> Pole kellelgi teist pistmist :) Palun ärge tajuge seda isiklikult, sõbrad .. meil oli teiega väga hea päev, naersime, nutsime, vihastasime, kuid siiski baristlikud, jagasime kõike. :) Olen seaduslik, kellele iganes minu õigused on läinud, te kõik annate mulle õiguse mulle, pole midagi halba, ärge muretsege, mäletan teid alati oma südamenurgas :) Usaldage teid kõiki jumalale :)
"Olete leidnud kogukonna, mis nõuab heategevuseks, käske headust ja mehi paha. Siin on vabanenud. "Imam, 104.

offline shamata

• Voll Mitglied 1
  • Sõnum: 78
  • Tase 7
« Vasta #5: 05. jaanuar 2013, 09:58:56 »
Mul on väga kahju, et see foorum kaotas teiesuguse abivalmis liikme   :(
väljavõte
Olen seaduslik, kellele iganes minu õigused on läinud, te kõik annate mulle õiguse mulle, pole midagi halba, ärge muretsege, mäletan teid alati oma südamenurgas :) Usaldage teid kõiki Allahi hooleks :)

..... mida see tähendab halal ... soovin sulle edu elus, vend Onur.
Türken sind überall.

offline 3,14

• almancax Fanatiker
  • Tase 140
« Vasta #6: 09. jaanuaril 2013 kell 11:40:08 »
-> Pole midagi pahandada, jätkan oma elu kõikjal maailmas seni, kuni Jumal elu annab. Kohtume palvetes, insAllah. Vend Muharrem, jumal õnnistagu sind kõige eest. Sulgege mu konto ja teavitage mind sellest e-posti teel.

Ma usaldan teid kõiki. :)

offline shamata

• Voll Mitglied 1
  • Sõnum: 78
  • Tase 7
« Vasta #7: 09. jaanuar 2013, 12:27:38 »
-> Pole midagi pahandada, jätkan oma elu kõikjal maailmas seni, kuni Jumal elu annab. Kohtume palvetes, insAllah. Vend Muharrem, jumal õnnistagu sind kõige eest. Sulgege mu konto ja teavitage mind sellest e-posti teel.

Ma usaldan teid kõiki ALLAH-le. :)

tere au

Oma konto saate kustutada seal, kus on kiri Kustuta minu konto jaotises Profiil -> konto seaded

Türken sind überall.

offline 3,14

• almancax Fanatiker
  • Tase 140
Re: Tere tulemast 3,14: D
« Vasta #8: 08. märts 2014, 11:24:13 »
-> Ma ei tea, kas mäletate, seal oli keegi nimega Onur, kes oli sõbralik, abivalmis, saksa armastaja, üritas alati nalja visata?  halayy :)

offline esma 41

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 7382
  • Tase 560
  • Kõik, mida ma olen kogenud ... Tänan, kasvab koos sinuga
« Vasta #9: 14. märts 2014, 03:33:06 »
warumm?

Onurile meeldib niimoodi tulla ja minna, ime
Ära tule enam ...
Vabandust, tulin.

Tere tulemast  ;)
Maailm on fänn. Kuni elu on lühike. Kuna paljud ülesanded on vajalikud. Nii kaua kui siin võidetakse elu igavesti. Kuna maailm ei ole hüljatud. Kuna külalismaailmas on üsna kohtunik ja Kerim. Kuna ei hea ega halb ei jää karistamata. Kuni kahjutu tee on kahjulik tee jõukas. Kuna maised sõbrad ja auastmed on kuni haua väravani.

Muidugi, ta on kõige õnnelikum, Ärge unustage ka edaspidi maailma Ta ei ohverda oma maailma pärast, Ärge rikkuge igavest elu maise elu jaoks, Las ta ei hukku oma eluga, Las ta peab end külaliseks ja tegutseb vastavalt külalistemaja omaniku korraldustele, lase tal avada haua uks ja astuda saadet-i igavikku.
Risale-i Nur (kirjad)

offline 3,14

• almancax Fanatiker
  • Tase 140
3,14 on juba kohal :)
« Vasta #10: 02. aprill 2014, 12:09:08 »
-> Ma leidsin, et see on tore foorum :) kuidas sul vanad sõbrad ja uued sõbrad on kas :)

Saksa tõlge | Saksa keele õppimine | Saksa numbrid | Saksa saksa tutvustus
Saksa päevad | Saksa kelimeler | Saksa laulud | Saksa värvid | Foorumi arhiiv

TOETATAVAD KEELED: Afrikaans Albanian Amharic Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chichewa Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Corsican Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Frisian Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hawaiian Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Kazakh Khmer Korean Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Lao Latin Latvian Lithuanian Luxembourgish Macedonian Malagasy Malay Malayalam Maltese Maori Marathi Mongolian Myanmar (Burmese) Nepali Norwegian Pashto Persian Polish Portuguese Punjabi Romanian Russian Samoan Scottish Gaelic Serbian Sesotho Shona Sindhi Sinhala Slovak Slovenian Somali Spanish Sudanese Swahili Swedish Tajik Tamil Telugu Thai Turkish Ukrainian Urdu Uzbek Vietnamese Welsh Xhosa Yiddish Yoruba Zulu