Saksa, Saksamaa Isa, ma ei taha surra - SAKSA

Isa, ma ei taha surra

• 11 Vasta
  • 8722 kuvamised

0i liige ja 1i külastaja vaatab.

offline esma 41

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 7382
  • Tase 560
  • Kõik, mida ma olen kogenud ... Tänan, kasvab koos sinuga
Isa, ma ei taha surra
« : 01. detsember 2012 kell 10:32:53 »
See teema on väga oluline ja tundlik teema.
Palun lugege kõik, mis on kirjutatud.
Võib-olla saate ka elu päästa!

Isa, ma ei taha surra

SAKSAMAA Singenis elav Yıldızi perekond kutsus kodanikke verd loovutama, et päästa oma 7-aastane tütar İlayda Yıldız KÕIGI (äge lümfoidleukeemia) haigusest. Pisikese İlayda isa Nuhhacı Yıldız, kes ütleb: "Isa, ma ei taha surra", palvetab pidevalt oma tütre päästmise eest.

PEAB PRUUN olema

Ütles, et tütre taastumiseks on vaja korralikku luuüdi, ütles Yıldız: „Saime İlayda haigusest teada veebruaris. Tal diagnoositi leukeemiahaigus - äge lümfoidleukeemia (ALL). Kahjuks ütlesid nad, et kui tema haigus juunis süvenes, oli paranemiseks vaja luuüdi. Ilayda ütleb mulle ja oma emale: "Isa, ma ei taha surra." "Ma ei oska seda valu kirjeldada, olen väga häiritud ja valutab," ütles ta.

DE peaks TÜRGIS KOGUNEMA

Nuhhac, kes väitis, et tüvirakkude testimisel on neil tõsiseid probleeme TÜRGI tähed, "Kayseri ja ainult Ankara Ibn, et nad saaksid testida meie Samsuni sugulaste tüvirakke, kes peaksid minema Sina või Istanbul Capa haiglasse, on ka tasu nagu 387 TL. Samuti tuleb Türgis luua laste päästmiseks luuüdi pangad ja korraldada vajalikud kampaaniad, "ütles ta.

KAMPAANIAID ON TEHTUD

Kui SINGENis korraldati sobiva luuüdi leidmiseks kampaania, teatati, et lähipäevil korraldatakse kampaaniaid Freiburgis, Stuttgartis, Nürnbergis, Tuttlingenis, Lauchringenis ja Konstanzis. Baba Nuhhacı Yıldız ütles: „Tahame eriti türklaste huvi. Türgi laste päästmiseks on vajalik samade geenide, st türklaste, luuüdi. "Türklased peaksid nendest kampaaniatest huvitatud olema".

Allikas: https://www.sabah.de/baba-olmek-istemiyorum

jätkub ...
Maailm on fänn. Kuni elu on lühike. Kuna paljud ülesanded on vajalikud. Nii kaua kui siin võidetakse elu igavesti. Kuna maailm ei ole hüljatud. Kuna külalismaailmas on üsna kohtunik ja Kerim. Kuna ei hea ega halb ei jää karistamata. Kuni kahjutu tee on kahjulik tee jõukas. Kuna maised sõbrad ja auastmed on kuni haua väravani.

Muidugi, ta on kõige õnnelikum, Ärge unustage ka edaspidi maailma Ta ei ohverda oma maailma pärast, Ärge rikkuge igavest elu maise elu jaoks, Las ta ei hukku oma eluga, Las ta peab end külaliseks ja tegutseb vastavalt külalistemaja omaniku korraldustele, lase tal avada haua uks ja astuda saadet-i igavikku.
Risale-i Nur (kirjad)

offline esma 41

• almancax Fanatiker
  • Tase 560
Re: Isa, ma ei taha surra
« Vasta #1: 01. detsember 2012 kell 10:42:45 »
4 tuhat inimest tormasid sulle appi

Leukeemiahaige Ilayda karjus, et "isa, ma ei taha surra", tekitas suurt vastukaja. Saksamaal Lauchringeni ja Tuttlingeni linnas korraldatud koetüpiseerimise kampaaniasse kogunes umbes 4 tuhat inimest, et leida sobiv nööpauk.

Lauchringeni ja Tuttlingeni tundlikud kodanikud kogunesid kudede tüpiseerimise kampaaniasse, et hoida Saksamaal Singenis elavat leukeemiahaiget İlaydat elus. Selle mõju näitas kõne, mille saatis tema isa Nuhhacı Yıldız, kelleks 17. detsembril 7-aastaseks saav İlayda ütles „Ma ei taha surra“ ja mis kutsus kõiki tundlikke kodanikke liituma. 50

ÕE 100 VABATAHTLIKUT

Lauchringenis koetüüpide kampaania korraldanud meeskonna juht Mehmet Öcal ütles Hürriyetile: „Kõigepealt soovime tänada kõiki, kes osalesid Lauchringeni ja Tuttlingeni linnas korraldatud koetüüpide kampaaniates. Ilaydas. Meil oli hea meel, et umbes 738 tuhat inimest, sealhulgas 2 inimest Lauchringenis ja 100 inimest Tuttlingenis, tulid ja andsid vereproove. Mõlemas organisatsioonis töötas 4 inimesest ja ligi sajast vabatahtlikust õdemeeskond.

Ta ei suutnud silmi pisaraid hoida

Nentides, et osalemine suurenes veelgi nende kahe kampaania väljakuulutamisega Hürriyeti ajalehes, ütles Öcal: „Asjaolu, et välismaised päritolud, välja arvatud türklased, tulid nii Lauchringenisse kui ka Tuttlingenisse, et tulla väikesele İlaydale ja temale appi haiged lapsed olid ühesõnaga suurepärane näide inimkonnast ”. İlayda isa Nuhhacı Yıldız ja tema ema Hülya Öztürk Yıldız tänasid neid, kes kampaaniat toetasid.

Baba Nuhhacı Yıldız ütles: "Kui nägin tuhandeid inimesi, ei suutnud ma pisaraid hoida" ja tänas kõiki tundlikke kodanikke. Tänades Hürriyeti ajalehte uudiste eest, jätkas Nuhhacı Yıldız järgmiselt: „Jällegi soovime teie kaudu teatada meie koetüpiseerimise kampaaniatest, mis toimuvad Nürnberis 9. detsembril ja Stuttgartis 16. detsembril. Olen kindel, et nendesse kohtadesse koguneb tuhandeid inimesi ja leukeemiaga lastele, näiteks Ilayda, võib leida sobiva luu.

Spetsiaalne klipp Kaya Yanarilt
Pärast LAUCHRINGENi ja Tuttlingeni selgitas Yıldız, et kampaaniad korraldatakse Stefan Morschi fondi toel Nürnbergis, Konstanzis, Stuttgartis, Freiburgis, Kölnis, Münchenis, Berliinis, Hamburgis, Mannheimis, Karlsruhes ja Frankfurdis. Ta ütles, et nende linnapead linnad tegid tema patrooniks.

Yıldız ütles: „Kampaania Stuttgardis toimub Türgi päritolu abikaasa Tülay Schmidi Baden-Württembergi asepeaministri Nils Schmidi ja kuulsa koomiku Kaya Yanari eestvedamisel. Kaya Yanar ei saa tiheda ajakava tõttu 16. detsembril kampaaniale tulla, kuid ta filmis minu tütrele spetsiaalse klipi. Olen neile kõigile tänulik, ”ütles ta.

Kampaania kuupäevad on järgmised
Tekstuuri sisestamise kampaaniate hulgas korraldatakse ajaloolised kampaaniad järgmistes linnades:
9. detsember
Nürnberg (metropoli linnapea dr Maly eestvedamisel)
Konstanz (suurlinnapea Burchhardti egiidi all)

16. detsember
Stuttgart (Baden-Württembergi osariigi asepeaministri Nils Schmidi ning koomikute Kaya Yanari ja Tülay Schmidi abikaasa Tülay Schmidi eestvedamisel)

Freiburg (1. Bundesliga meeskonna SC FREIBURG egiidi all)

Allikas: https://www.hurriyet.de/haberler/gundem/1332490/yardiminabin-kisi-kostu
------------------------------------
Maailm on fänn. Kuni elu on lühike. Kuna paljud ülesanded on vajalikud. Nii kaua kui siin võidetakse elu igavesti. Kuna maailm ei ole hüljatud. Kuna külalismaailmas on üsna kohtunik ja Kerim. Kuna ei hea ega halb ei jää karistamata. Kuni kahjutu tee on kahjulik tee jõukas. Kuna maised sõbrad ja auastmed on kuni haua väravani.

Muidugi, ta on kõige õnnelikum, Ärge unustage ka edaspidi maailma Ta ei ohverda oma maailma pärast, Ärge rikkuge igavest elu maise elu jaoks, Las ta ei hukku oma eluga, Las ta peab end külaliseks ja tegutseb vastavalt külalistemaja omaniku korraldustele, lase tal avada haua uks ja astuda saadet-i igavikku.
Risale-i Nur (kirjad)

offline esma 41

• almancax Fanatiker
  • Tase 560
« Vasta #2: 01. detsember 2012 kell 11:11:17 »

Tähtis: neile, kes elavad Stuttgardis ja Stuttgarti ümbruses ...

Pühapäev, 16. detsember 2012
Aeg: 12.00 - 17.00
Stuttgarti ülikool (kohvik K 1)
Kepplerstrasse 11, 71074 Stuttgart

Jällegi otsitakse sellise organisatsiooni puhul Ilaydaga ühilduvat doonorit.
Kui vastate doonori tingimustele ... tulge registreeruma.

Ehk saate päästa elu ...

Üksikasjad ...

Risale-i Nur (kirjad)

offline esma 41

• almancax Fanatiker
  • Tase 560
« Vasta #3: 01. detsember 2012 kell 11:27:31 »

Kaks aastat tagasi ...
Saksamaal asuva linna lähedal - (meie) ettevõtete grupp "DKMS - nööpaugu tüüpi kampaania ajal tehtud pildid.

Meist - (DKMS)

DKMS Deutsche Knochenmarkspenderdatei gemeinnützige Gesellschaft mbH (Saksa luuüdi doonorite andmebaasi ettevõtte vastutav avalik hüve) on kogu maailmas suurim tüvirakkude doonorite andmebaas, kus on üle 1.413.179 15 9.400 registreeritud doonori. Viimase 45 aasta jooksul on see võimaldanud enam kui 30 tüvirakkude siirdamist. Saksamaal haigestub iga XNUMX minuti järel leukeemia, millest enamus on lapsed ja noorukid. Enamiku nende inimeste jaoks on ainsaks taastumisvõimaluseks tüvirakkude siirdamine - tingimuseks on sobiva doonori leidmine. Kuna perest sobiva doonori leidmise tõenäosus on umbes XNUMX%, on paljudel juhtudel vaja välismaist doonorit.

DKMS-i peamine eesmärk on andmebaasi pidev laiendamine, et anda võimalikult paljudele leukeemiahaigetele uus võimalus elada. Vahepeal võib sobiva doonori leida 75 protsendile asjaosalistest. Suur edu, kuid iga neljas ootab endiselt meeleheitlikult.

DKMS töötab nii doonorite andmebaasi laiendamise kui ka andmebaasi kvaliteedi ja tõhusa doonorite tööriista pideva parendamise nimel. Sel eesmärgil loodi Dresdenis 2001. aastal neile kuuluv labor DKMS Life Science Laboratory.

DKMS võtab ka oma kohustuse valgustada kodanikke tüvirakkude ravi võimalusest leukeemiaga patsientidel. Sest mitte kõik patsiendid ei leia teadmiste ja puuduliku teabe tõttu tüvirakkude siirdamise võimalust.

1. etapp: registreerimine ja verevõtmine

Registreerimis- ja teabenõustajad (minu õde ja mina)
Saksa ja türgi keel  :)

Meie DKMS Grupp (kolm puuduvad pildil)

Uploaded koos ImageShack.us

Anna verd (mina  okei:)

Meie vend Mehmet, kes annab verd (bagsi) ... kuigi kardab nõelu väga (vaata tema nägu   :)  ), kui see on hea, aitas ta kaasa, aitäh.

Verevõtmine: mu õde (õde)

Haiguse või vanuse tõttu ei saa verd loovutada, „Doonorid“ leiate jaotisest Raha annetamine.

Isiku / annetaja ainukeste tekstuuri omaduste analüüs maksab 50 eurot.

Jõudsime oma eesmärgini ja leidsime 100 bagistat .... Olgu Allah nende kõigi üle hea meel.

2. etapp: tekstuuri omaduste analüüs

Pärast registreerimist uuritakse teie verd spetsiaalses laboris vähemalt neljast kuuest koekvaliteedist (HLA-A-, -B- tüüpi määramine). Nende andmetega aktsepteerime teid DKMS-i.

Tüvirakkude siirdamise läbiviimiseks ja edukaks toimimiseks on oluline, et patsiendi ja doonori koe omadused oleksid täielikult kohandatud.

3. etapp: registreerimine keskregistris

Koe omadused edastatakse anonüümselt koos doonori numbriga ZKRD-sse (Saksamaa luuüdi doonorite keskregister) Ulmis, kus neid hoitakse valmis patsientide taotlusteks üle kogu maailma.

4. etapp: muud testid

Kui patsiendi ja doonori esialgsete HLA-leidude vahel leitakse sobivus, tehakse sellele doonorile veel üks koetüübi määramine, st HLA-DR-tüpiseerimine.

Kui tehakse kindlaks, et teie koe omaduste tõttu võite olla patsiendile tüvirakkude doonor, saadetakse teile üksikasjalik terviseküsimustik, et barjäärikriteeriumid saaksid eelnevalt kindlaks määrata. Seejärel tehakse kinnitav tüübimärgistus (CT), kus teie vereproovi võrreldakse üksikasjalikult patsiendi vereprooviga. Seejärel uuritakse teie verd teatud nakkuse vallandajate, näiteks HIV või hepatiidi viiruse suhtes. Nende tulemuste põhjal otsustatakse, kas saate olla sobiv annetaja ja võib-olla ka kangelane.

5. etapp: lõplik otsus

Kui kinnitav tüübimärgistus näitab, et olete tõepoolest patsiendi jaoks otsitud "geneetiline kaksik", on nüüd aeg otsustada kindlalt, kas olete valmis patsiendi elu päästma. Kirjalik nõusolek annetamiseks täidetakse pärast arsti põhjalikku tervisekontrolli ja riskide selgitamist. Ligikaudu nädal enne siirdamiseks määratud aega algab patsiendi jaoks ettevalmistusfaas, kus patsiendi haige luuüdi hävitatakse keemiaravi ja vajadusel kiiritusravi abil. Alates teraapia lõppemisest ei saa patsient ellu jääda, kui doonori terve tüvirakk ei siirdata kohe.

Olgem tundlikud ja „olgem olulised” elu päästmisel koos meie pakutavate võimalustega.

[/ Quote]

Märkus. Seekord töötame stefan morsch stiftungiga (ettevõte), mitte DKMS-iga.
Kuid toimingud ja 'tulemused' on samad ...

Risale-i Nur (kirjad)

offline roye

• Pro Mitglied
  • Sõnum: 343
  • Tase 23
« Vasta #4: 01. detsember 2012 kell 11:40:04 »
See on tõesti raske ... Mu emal oli vähk ja jumal tänatud, et ta selle üle elas ... haige inimese lähedased on kurvad, hävitatud, see lõpeb ... aitäh teie valgustava teabe eest ... olen lugenud kõiki neid juba annetan verd regulaarselt, kui see juhtub siin, siis lähen kindlasti sellele sündmusele ..
kõige ilusam koht ... minu palvedes ...

offline reyyan et

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 653
  • Tase 63
  • Sugu: Daamid
« Vasta #5: 02. detsember 2012 kell 02:13:17 »
Kahjuks kaotasin eelmisel aastal noorelt nõbu luuüdi vähi tõttu. : - \  :(   see valu pole nii nagu kirjeldatud. Ärgu Jumal andku seda kellelegi.
Olen Saarbrückenis. Kui siin selliseid üritusi on, siis kindlasti lähen. Olla vahend elu päästmiseks .. see õnn, mida see annab, ei saa olla võrdne ühegi õnnega. Täname tuhandeid kordi tundlikkuse ja edastatud teabe eest.

offline esma 41

• almancax Fanatiker
  • Tase 560
« Vasta #6: 03. detsember 2012 kell 12:31 »
See on tõesti raske ... Mu emal oli vähk ja jumal tänatud, et ta selle üle elas ... haige inimese lähedased on kurvad, hävitatud, see lõpeb ... aitäh teie valgustava teabe eest ... olen lugenud kõiki neid juba annetan verd regulaarselt, kui see juhtub siin, siis lähen kindlasti sellele sündmusele ..

Saage oma emaga terveks. 
Täname teid tundlikkuse eest.

Risale-i Nur (kirjad)

offline esma 41

• almancax Fanatiker
  • Tase 560
« Vasta #7: 03. detsember 2012 kell 12:37 »
Kahjuks kaotasin eelmisel aastal noorelt nõbu luuüdi vähi tõttu. : - \  :(   see valu pole nii nagu kirjeldatud. Ärgu Jumal andku seda kellelegi.
Olen Saarbrückenis. Kui siin selliseid üritusi on, siis kindlasti lähen. Olla vahend elu päästmiseks .. see õnn, mida see annab, ei saa olla võrdne ühegi õnnega. Täname tuhandeid kordi tundlikkuse ja edastatud teabe eest.

Umbes 12 aastat tagasi oli meil mu noor nõbu
Kaotasime verevähist.
Sellised organisatsioonid
See võib päästa.
kui inimesed saavad teavet, vajavad nad abi
Ulatab abikäe neile, kes on
Ma olen kindel. Info on jagamisel ilus.

Tänud minult.
Jumal õnnistagu sind.

Jätkake teavet ...

Risale-i Nur (kirjad)

offline esma 41

• almancax Fanatiker
  • Tase 560
« Vasta #8: 03. detsember 2012 kell 12:47 »

Ilayda jaoks käsikäes.

Tuletame teile veel kord meelde.

Tähtis: neile, kes elavad Stuttgardis ja Stuttgarti ümbruses ...

Pühapäev, 16. detsember 2012
Aeg: 12.00 - 17.00
Stuttgarti ülikool (kohvik K 1)
Kepplerstrasse 11, 71074 Stuttgart

Jällegi otsitakse sellise organisatsiooni puhul Ilaydaga ühilduvat doonorit.
Kui vastate doonori tingimustele ... tulge registreeruma.

Ehk saate päästa elu ...

Elukoht Stuttgardis ja selle lähedal
Ootame neid.

Risale-i Nur (kirjad)

offline esma 41

• almancax Fanatiker
  • Tase 560
« Vasta #9: 03. detsember 2012 kell 12:57 »

Risale-i Nur (kirjad)

offline (Öö ...)

• Juunior Mitglied 2
  • Sõnum: 48
  • Tase 1
  • Vahel solvud, nii palju ...
« Vasta #10: 16. detsember 2012 kell 12:58:30 »
Rohkem informatsiooni.

İlayda ja tema meeskond 
Facebooki leht.

https://m.facebook.com/home.php?refid=9#!/groups/451918811520841?ref=bookmark&__user=100000982973165

Ma arvan, et see link on kehtetu ... Teema on väga tundlik, pole raske jätta paar tilka verd, et vältida soovimise ütlemist. Mõni aasta tagasi kogesime sellist valu ...
ÄRGE KUNAGI TEGELE JALUTAMISELE, KUI OLETE ÜKSIND TEEL, KUID TE TEADE, ET SEE ON ÕIGE!

Saksa tõlge | Saksa keele õppimine | Saksa numbrid | Saksa saksa tutvustus
Saksa päevad | Saksa kelimeler | Saksa laulud | Saksa värvid | Foorumi arhiiv

TOETATAVAD KEELED: Afrikaans Albanian Amharic Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chichewa Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Corsican Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Frisian Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hawaiian Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Kazakh Khmer Korean Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Lao Latin Latvian Lithuanian Luxembourgish Macedonian Malagasy Malay Malayalam Maltese Maori Marathi Mongolian Myanmar (Burmese) Nepali Norwegian Pashto Persian Polish Portuguese Punjabi Romanian Russian Samoan Scottish Gaelic Serbian Sesotho Shona Sindhi Sinhala Slovak Slovenian Somali Spanish Sudanese Swahili Swedish Tajik Tamil Telugu Thai Turkish Ukrainian Urdu Uzbek Vietnamese Welsh Xhosa Yiddish Yoruba Zulu