Saksamaa, Saksamaa Berliini elanikud - SAKSA

Elamine berliinis

• 6 Vasta
  • 4274 kuvamised

0i liige ja 1i külastaja vaatab.

offline mybirdxnumx

• Voll Mitglied 1
  • Sõnum: 102
  • Tase 2
Elamine berliinis
« : 21. november 2012 kell 10:05:07 »
Tere sõbrad,

Ma elan Berliinis, olen siin olnud umbes 2 aastat, tegelen põhitöö kõrvalt lisatööga, sest mulle meeldib kõvasti tööd teha, ma ei tunne paljusid inimesi, töötan patsiendifirmades, käin vabal ajal kalal Alustan kooliteed veebruaris ja õppisin neli aastat Altenpflegeri koolis ja töötasin erialana. Olen selle põhjuseks, et selle aine avasin põhjusel soovist suhelda ja õppida tundma meie inimesi, kes elavad ja proovivad elada Berliinis, kohtuda ja vahetada teavet. Pakun oma tervitusi.

offline mybirdxnumx

• Voll Mitglied 1
  • Tase 2
Re: Berliinis elavad inimesed
« Vasta #1: 25. novembril 2012 kell 04:15:03 »
Ma arvan, et kedagi pole.

offline 3,14

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 7470
  • Tase 140
  • Sugu: laht
« Vasta #2: 25. novembril 2012 kell 09:40:12 »
-> Mu vend on Frankfurdist, ma olen abistaja? :D
"Olete leidnud kogukonna, mis nõuab heategevuseks, käske headust ja mehi paha. Siin on vabanenud. "Imam, 104.

offline mybirdxnumx

• Voll Mitglied 1
  • Tase 2
« Vasta #3: 15. detsember 2012 kell 01:20 »
Tundub, et elan Berliinis. : '(

offline ülestõus

• Voll Mitglied 1
  • Sõnum: 71
  • Tase 2
« Vasta #4: 15. detsember 2012 kell 01:26 »
Sulalemis, aga tulen ära :) ins.

offline mybirdxnumx

• Voll Mitglied 1
  • Tase 2
« Vasta #5: 28. detsember 2012 kell 06:15:30 »
Kui mõtlesin, kohtume ühel päeval minusugustega, kes tulid hiljem Berliini, jagaksime oma probleeme ja õpiksime rohkem oma kogemustest rääkides. Kuid Berliinis pole vist palju elamist. Austab.

offline mybirdxnumx

• Voll Mitglied 1
  • Tase 2
« Vasta #6: 17. aprill 2013, kell 01:07 »
Tere, ma olen elanud ja töötanud Berliinis 2, 5 aastat ning käinud kutsekoolis ja on aegu, kus tunnen end väga üksikuna. Kui kellelgi on aega, kohtume Berliinis hommiku-, lõuna- või õhtusöögiks või cafe und Kuchenis. Austusega

Saksa tõlge | Saksa keele õppimine | Saksa numbrid | Saksa saksa tutvustus
Saksa päevad | Saksa kelimeler | Saksa laulud | Saksa värvid | Foorumi arhiiv

TOETATAVAD KEELED: Afrikaans Albanian Amharic Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chichewa Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Corsican Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Frisian Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hawaiian Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Kazakh Khmer Korean Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Lao Latin Latvian Lithuanian Luxembourgish Macedonian Malagasy Malay Malayalam Maltese Maori Marathi Mongolian Myanmar (Burmese) Nepali Norwegian Pashto Persian Polish Portuguese Punjabi Romanian Russian Samoan Scottish Gaelic Serbian Sesotho Shona Sindhi Sinhala Slovak Slovenian Somali Spanish Sudanese Swahili Swedish Tajik Tamil Telugu Thai Turkish Ukrainian Urdu Uzbek Vietnamese Welsh Xhosa Yiddish Yoruba Zulu