Saksa keel, Saksamaa minu lemmiklaulud - saksa keel

Laulud, mida ma armastan

• 23 Vasta
  • 11593 kuvamised

0i liige ja 1i külastaja vaatab.

offline esma 41

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 7382
  • Tase 560
  • Kõik, mida ma olen kogenud ... Tänan, kasvab koos sinuga
Laulud, mida ma armastan
« : 12. november 2012 kell 01:59:31 »
Kõigil on oma lemmiklaul. Saame muusikast aru, kas meil on võime laulda või mitte, üks lauludest tuleb ja leiab meid üles. See kandub meisse. See käib meie keele ümber.

See lakkab olemast laul, sellest saab üldse lugu, elufilosoofia, peavari, uus keel. Samast laulust saab nende inimeste ühisosa ja väärtus, kes üksteist erinevatel põhjustel ei tunne. laul võtab siit oma jõu, jagab oma õiglust niimoodi, suurendab seda niimoodi. Mõnikord ootab see avastamist nagu kadunud aare, mõnikord kaob see truudusetuse tuules, mõnikord tõuseb taevasse tuhandete inimeste väljakute ühine hääl, võttes oma vestluspartnerid oma tiiva alla. Laul puudutab seda suurt haava igas keeles, kultuuris ja elutingimustes; See on kaotus kadunute pärast, mäss toimunu vastu, igatsus tuleviku järele. Laul on inimese kadunud pool.

Igaüks soovib, et tema lemmiklaul kuuleks tema enda häälest. Laul, mida inimesed armastavad, aurab seestpoolt välja nagu sisemine suits, pannes hinge spiraalides tiivad. Need, kelle häältest ei piisa, tormavad kõige kalduvama hääle juurde ja kuulavad. Kõrva täitev heli kannab endas energiat kogu tahtega laadida. Kuuleb lilleheli. Vihmakõne. Kassi naer puu seest. Tere hommikust ütlemist teie teekannu kohta. Laul, mida inimene armastab, pole ainult tema oma. See laul viib inimese enda käest enda juurde Ja ühel hommikul imbub meies nagu hääl: Tere hommikust, mu granaatõunalill, mu kallis ....  :)

Kokku võtma:

Kirjutame oma nimekirja oma lemmik-, kõige kuulatuimatest lauludest ja lugudest.
jagame

Joonealune märkus: jagage palun oma lemmiklaule, mis on meie / teie jaoks erilised, ja lisage tähendust.

Lood, mis teile meeldivad, või need, mida me tänapäeval palju kuulame

Saame jagada teiste teemade all.

Jagame selle pealkirja all ainult neid lugusid, mis teile meeldivad ja mis on teie jaoks väga erilised.

"Soovi korral võite" kirjutada "loo loo"  :)
Maailm on fänn. Kuni elu on lühike. Kuna paljud ülesanded on vajalikud. Nii kaua kui siin võidetakse elu igavesti. Kuna maailm ei ole hüljatud. Kuna külalismaailmas on üsna kohtunik ja Kerim. Kuna ei hea ega halb ei jää karistamata. Kuni kahjutu tee on kahjulik tee jõukas. Kuna maised sõbrad ja auastmed on kuni haua väravani.

Muidugi, ta on kõige õnnelikum, Ärge unustage ka edaspidi maailma Ta ei ohverda oma maailma pärast, Ärge rikkuge igavest elu maise elu jaoks, Las ta ei hukku oma eluga, Las ta peab end külaliseks ja tegutseb vastavalt külalistemaja omaniku korraldustele, lase tal avada haua uks ja astuda saadet-i igavikku.
Risale-i Nur (kirjad)

offline roye

• Pro Mitglied
  • Sõnum: 343
  • Tase 23
Re: Minu lemmiklood
« Vasta #1: 12. november 2012 kell 02:05:10 »
kui tore teema :)

minu oma on Ferhat Göceri tüdruk ... ma armastan oma isa nii väga ja meil on nii tugev side, et alati, kui ma seda laulu kuulan, mõtlen sellele, mida ta minu heaks tegi ja kui palju ma seda igatsen

https://www.youtube.com/watch?v=U7yfW6WJAH8
kõige ilusam koht ... minu palvedes ...

offline 3,14

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 7470
  • Tase 140
  • Sugu: laht
« Vasta #2: 12. november 2012 kell 02:11:29 »
Olen olemas, super teema, saite selle siin +36. ;) (Läheb 80 ;) )

Las see saabub GERMANXile, Almanx Askile :D

https://www.youtube.com/watch?v=LFIyNwtQmDM
"Olete leidnud kogukonna, mis nõuab heategevuseks, käske headust ja mehi paha. Siin on vabanenud. "Imam, 104.

offline 3,14

• almancax Fanatiker
  • Tase 140
« Vasta #3: 12. november 2012 kell 02:14:29 »

minu oma on Ferhat Göceri tüdruk ... ma armastan oma isa nii väga ja meil on nii tugev side, et alati, kui ma seda laulu kuulan, mõtlen sellele, mida ta minu heaks tegi ja kui palju ma seda igatsen

-> Isad ... Emad ... Me ei saa maksta teie õigusi ükskõik mida teeme. Kui te ei ütleks: "Halal, kullake," oleks kõik võimatu.
"Olete leidnud kogukonna, mis nõuab heategevuseks, käske headust ja mehi paha. Siin on vabanenud. "Imam, 104.

offline roye

• Pro Mitglied
  • Tase 23
« Vasta #4: 12. november 2012 kell 02:25:03 »
kindlasti selline au ... minu ema ja isa on mulle tähtsamad kui keegi teine :)  Andsime endast parima, et nende töö ei läheks raisku, me ei häbenenud neid kunagi, küsige :) insha'Allah, nad on meiega rahul ...

Siis veel üks lugu ... aksu-kahe silma tajumine on aastaid möödunud ... ma armastan seda laulu nii väga ...

https://www.youtube.com/watch?v=kIzufmcHPQU

offline esma 41

• almancax Fanatiker
  • Tase 560
« Vasta #5: 12. november 2012 kell 02:25:34 »

https://www.youtube.com/watch?v=U7yfW6WJAH8

See on väga hea laul.

Väikesed tüdrukud imetlevad oma isasid. Nii palju, et nende suurim soov on abielluda oma isaga.  ;D
Isadel on tütarde maailmas oluline koht ja neid peetakse isegi nende esimeseks armastuseks. See kestab niimoodi, kuni nende isa asemele saab teine ​​mees. Tüdrukutel on oluline olla tervislik suhe oma isadega, et nad saaksid vaadata elu tervislikust vaatenurgast ja olla õnnelikud nii sotsiaalsetes kui emotsionaalsetes suhetes.
Idoliseerimine algab isast

Selline, et ...

Tüdrukute side isadega on väga tugev.
Minu isa on ka minu jaoks.
Maailm on fänn. Kuni elu on lühike. Kuna paljud ülesanded on vajalikud. Nii kaua kui siin võidetakse elu igavesti. Kuna maailm ei ole hüljatud. Kuna külalismaailmas on üsna kohtunik ja Kerim. Kuna ei hea ega halb ei jää karistamata. Kuni kahjutu tee on kahjulik tee jõukas. Kuna maised sõbrad ja auastmed on kuni haua väravani.

Muidugi, ta on kõige õnnelikum, Ärge unustage ka edaspidi maailma Ta ei ohverda oma maailma pärast, Ärge rikkuge igavest elu maise elu jaoks, Las ta ei hukku oma eluga, Las ta peab end külaliseks ja tegutseb vastavalt külalistemaja omaniku korraldustele, lase tal avada haua uks ja astuda saadet-i igavikku.
Risale-i Nur (kirjad)

offline roye

• Pro Mitglied
  • Tase 23
« Vasta #6: 12. november 2012 kell 02:28:27 »
õde, tuli mulle kohe meelde Freud ehk elektrikompleks ... :)  aga sul on õigus, isad on eriti olulised ... nad on perekonna sambad :)

offline esma 41

• almancax Fanatiker
  • Tase 560
« Vasta #7: 12. november 2012 kell 02:31:22 »
Olen olemas, super teema, saite selle siin +36. ;) (Läheb 80 ;) )

Las see saabub GERMANXile, Almanx Askile :D

Germanxi riidepuu  ;D

Ma ei küsi, kes need armastajad on.
Nad teavad ennast, eks?  vahetuskurss;)
Tänan teid tänu eest  :D

Risale-i Nur (kirjad)

offline esma 41

• almancax Fanatiker
  • Tase 560
« Vasta #8: 12. november 2012 kell 02:38:41 »
Kunstnik,
Kahjuks saab meie riigis seda kõigile lihtsalt anda
omadussõna, mida on kuritarvitatud nii palju, kui see väärib
inimesi on väga vähe.
Kunstnikelt, kes seda tiitlit väärivad
Üks neist on minu arvates Melihat Gülses.

Minu jaoks väga eriline ja üks mu lemmikuid
Ma võin öelda.

Las see on minu esimene postitus ...

https://youtu.be/4JNOlUKYaas

Risale-i Nur (kirjad)

offline 3,14

• almancax Fanatiker
  • Tase 140
« Vasta #9: 12. november 2012 kell 02:55:28 »
Germanxi riidepuu  ;D

Ma ei küsi, kes need armastajad on.
Nad teavad ennast, eks?  vahetuskurss;)
Tänan teid tänu eest  :D

-> Täpselt tantem, mina ja almanx

offline 3,14

• almancax Fanatiker
  • Tase 140
« Vasta #10: 12. november 2012 kell 03:29:12 »
-> vasakule 79 ... :D

Saksa tõlge | Saksa keele õppimine | Saksa numbrid | Saksa saksa tutvustus
Saksa päevad | Saksa kelimeler | Saksa laulud | Saksa värvid | Foorumi arhiiv

TOETATAVAD KEELED: Afrikaans Albanian Amharic Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chichewa Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Corsican Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Frisian Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hawaiian Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Kazakh Khmer Korean Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Lao Latin Latvian Lithuanian Luxembourgish Macedonian Malagasy Malay Malayalam Maltese Maori Marathi Mongolian Myanmar (Burmese) Nepali Norwegian Pashto Persian Polish Portuguese Punjabi Romanian Russian Samoan Scottish Gaelic Serbian Sesotho Shona Sindhi Sinhala Slovak Slovenian Somali Spanish Sudanese Swahili Swedish Tajik Tamil Telugu Thai Turkish Ukrainian Urdu Uzbek Vietnamese Welsh Xhosa Yiddish Yoruba Zulu