Saksa, Saksamaa Kustuta kõik - SAKSA

Kustuta algusest peale

• 7 Vasta
  • 4256 kuvamised

0i liige ja 1i külastaja vaatab.

offline esma 41

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 7382
  • Tase 560
  • Kõik, mida ma olen kogenud ... Tänan, kasvab koos sinuga
Kustuta algusest peale
« : 12. november 2012 kell 01:32:57 »
Kustuta algusest peale

Mõnikord saab inimene - ükskõik mis teemal - otsa. Kui asjad on lõpus, oleme kaose ümber ristmikul. Kahjuks ei pane see ristmik mõnikord meid otsustama. Elatava keskkonna mõju meile, millele järgneb keskkonnast saadav pessimistlik meeleolu ... Inimesed kuluvad nii palju, et mõnikord; Nad ei suuda arvutada, millesse nad usuvad, mis on väärtuslikku, mida nad on kaotanud ja millega nad elavad kogu elu. Isegi armastus muutub arusaamatuks. Unustada tuleb kaotused, mälestused ja see, mis võib juhtuda - võib-olla - ilus tulevik. Ellu jääda.

Ükskõik, mis juhtub, peame ellu jääma. Ükskõik, mida me läbi elame. Kui kaotame kalli armastuse, kaotame ema, pere, kui kaotame millegi meile väärtusliku, peame jätkama. Vahel me vihastame iseenda peale, me vihastame elu peale, miks see nii peab olema. Miks peame nii palju vaeva nägema, et unustada midagi, mis on meie jaoks meie jaoks ilus? Sest elu muutub mõnikord selliseks, et asjad, mida me oma elust välja ei saa, kaovad meie elust äkki. Jääme alasti. Eluga jätkamiseks peame selle matma sügavale.

Mõnikord on vaja otsast alustada.

Elu lähtestamine.

Tagasi stardipunktis…

Me lõpetame oma elu pooleks. Meie sees olevad oksad kärbitakse enne, kui need täielikult kasvavad ja vilja kannavad.

Mida sa ütled?

Sobib teemasse ...
Tahaksin teiega jagada ühte oma lemmiklaulu.

https://www.youtube.com/watch?v=U1SDMq06yDw
Maailm on fänn. Kuni elu on lühike. Kuna paljud ülesanded on vajalikud. Nii kaua kui siin võidetakse elu igavesti. Kuna maailm ei ole hüljatud. Kuna külalismaailmas on üsna kohtunik ja Kerim. Kuna ei hea ega halb ei jää karistamata. Kuni kahjutu tee on kahjulik tee jõukas. Kuna maised sõbrad ja auastmed on kuni haua väravani.

Muidugi, ta on kõige õnnelikum, Ärge unustage ka edaspidi maailma Ta ei ohverda oma maailma pärast, Ärge rikkuge igavest elu maise elu jaoks, Las ta ei hukku oma eluga, Las ta peab end külaliseks ja tegutseb vastavalt külalistemaja omaniku korraldustele, lase tal avada haua uks ja astuda saadet-i igavikku.
Risale-i Nur (kirjad)

offline roye

• Pro Mitglied
  • Sõnum: 343
  • Tase 23
Re: Kustuta kõik üle
« Vasta #1: 12. november 2012 kell 01:53:28 »
Ma armastan seda laulu nii väga ... see ütleb meile nii palju ... aitäh kirjutamise eest ja muidugi ka loo eest :)
kõige ilusam koht ... minu palvedes ...

offline 3,14

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 7470
  • Tase 140
  • Sugu: laht
« Vasta #2: 12. november 2012 kell 01:58:01 »
-> Sul on nii õigus, et Tantem. +45 VAllahi ;)
"Olete leidnud kogukonna, mis nõuab heategevuseks, käske headust ja mehi paha. Siin on vabanenud. "Imam, 104.

offline 3,14

• almancax Fanatiker
  • Tase 140
« Vasta #3: 12. november 2012 kell 02:02:12 »
-> vesi on ... :D
"Olete leidnud kogukonna, mis nõuab heategevuseks, käske headust ja mehi paha. Siin on vabanenud. "Imam, 104.

offline esma 41

• almancax Fanatiker
  • Tase 560
« Vasta #4: 12. november 2012 kell 02:03:46 »
-> Sul on nii õigus, et Tantem. +45 VAllahi ;)

Aitäh, Onur. + Kas te ütleksite teid 45 korda?
Kas sa ütled masAllah 45 korda?  :D

Ma armastan seda laulu nii väga ... see ütleb meile nii palju ... aitäh kirjutamise eest ja muidugi ka loo eest :)

Olete teretulnud.
Tore, et see teile meeldib  :)
Maailm on fänn. Kuni elu on lühike. Kuna paljud ülesanded on vajalikud. Nii kaua kui siin võidetakse elu igavesti. Kuna maailm ei ole hüljatud. Kuna külalismaailmas on üsna kohtunik ja Kerim. Kuna ei hea ega halb ei jää karistamata. Kuni kahjutu tee on kahjulik tee jõukas. Kuna maised sõbrad ja auastmed on kuni haua väravani.

Muidugi, ta on kõige õnnelikum, Ärge unustage ka edaspidi maailma Ta ei ohverda oma maailma pärast, Ärge rikkuge igavest elu maise elu jaoks, Las ta ei hukku oma eluga, Las ta peab end külaliseks ja tegutseb vastavalt külalistemaja omaniku korraldustele, lase tal avada haua uks ja astuda saadet-i igavikku.
Risale-i Nur (kirjad)

offline 3,14

• almancax Fanatiker
  • Tase 140
« Vasta #5: 12. november 2012 kell 02:09:03 »
-> 44 lahkus Tantemist, minu võlg on minu võlg. :D (Täna teile, homme mulle. : haha: pärisnahk)

offline esma 41

• almancax Fanatiker
  • Tase 560
« Vasta #6: 12. november 2012 kell 02:17:19 »
-> 44 lahkus Tantemist, minu võlg on minu võlg. :D (Täna teile, homme mulle. : haha: pärisnahk)

Okei, leppisin kokku.
Tänan teid veel kord :D
Kuid ainult siis, kui see tuleb seestpoolt
Aitäh palun  :P

Risale-i Nur (kirjad)

offline 3,14

• almancax Fanatiker
  • Tase 140
« Vasta #7: 12. november 2012 kell 02:26:35 »
-> Teie, Kurzgeschichte, panite oma töö teele, 100 sealt ;)

Saksa tõlge | Saksa keele õppimine | Saksa numbrid | Saksa saksa tutvustus
Saksa päevad | Saksa kelimeler | Saksa laulud | Saksa värvid | Foorumi arhiiv

TOETATAVAD KEELED: Afrikaans Albanian Amharic Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chichewa Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Corsican Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Frisian Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hawaiian Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Kazakh Khmer Korean Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Lao Latin Latvian Lithuanian Luxembourgish Macedonian Malagasy Malay Malayalam Maltese Maori Marathi Mongolian Myanmar (Burmese) Nepali Norwegian Pashto Persian Polish Portuguese Punjabi Romanian Russian Samoan Scottish Gaelic Serbian Sesotho Shona Sindhi Sinhala Slovak Slovenian Somali Spanish Sudanese Swahili Swedish Tajik Tamil Telugu Thai Turkish Ukrainian Urdu Uzbek Vietnamese Welsh Xhosa Yiddish Yoruba Zulu