Saksa, Saksamaa SAKSAMAA ÕNNE ja ÕNNE - SAKSA

ÕNN JA ÕNNETUS SAKSAMAA

• 32 Vasta
  • 18798 kuvamised

0i liige ja 1i külastaja vaatab.

offline adaizm on

• Voll Mitglied 2
  • Sõnum: 198
  • Tase 12
  • Sugu: Daamid
Re: SAKSAMAA ÕNN ja ÕNNE
« Vasta #22: 23. novembril 2012 kell 11:04:43 »
-> kandideerisin ka siit. Paber tuli koju. Nad ütlesid, et Saksamaa kodanikuks saamiseks peate loobuma Türgi kodakondsusest. Mu süda on nikastunud. Paberit kõrvale pannes leidsin selle kolme kuni viie kuu pärast uuesti. Kuna mu isa ütles, et ta on kasulik, siis esitasin avalduse. Lõpetasin Türgi kodakondsuse. :( Olen väga otsustusvõimetu, kuid mõtlen, kas peaksin oma avalduse tagasi võtma. Kuid teisalt, kas ma saan alati viisa, kui pean välismaale minema, sest õpin sotsioloogiat? Ma ei tea. :(
Olen lõpetanud sotsioloogia Hacettepe kirjandusteaduskonnas, meil on sama saatus ja ma tahan kodakondsust järgmistel aastatel lihtsalt mõttega, et pean oma alalise viisa hankima ... Elu on imelik ....
Ma soovin, et olime lapsed kogu aeg. Ainult meie põlved olid lõuendil ...

offline reyyan et

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 653
  • Tase 63
« Vasta #23: 23. novembril 2012 kell 11:11:05 »
Mis on Saksamaa kodakondsuse eelised? Määramata ajaks elamiseks pole vaja minna üle Saksamaa kodakondsusele. Alalise elukoha saate Türgi kodakondsusega. Ma ei taha Saksamaa kodakondsust .. Minu jaoks pole mingit eelist. Täna sain välismaalaste büroost 15. jaanuari ametissenimetamise dokumendi. Vaatame, mis tulemuseks saab. lubage mul nüüd kõigest parim öelda.  :)

offline reyyan et

• almancax Fanatiker
  • Tase 63
« Vasta #24: 23. novembril 2012 kell 11:20:07 »
Muidugi peaksite valima selle, mis on teile kasulik ja kasulik ... Ükskõik, mida ma ütlen, on tühi :)  Nagu teate, oleme väga emotsionaalsed inimesed ... Kuulsin, et pärast kodakondsusest lahkumist pole tagasipöördumist (ma ei tea, kui õigesti), nii et ma ei taha läbida, me ei taha seda ilmselgelt saada. .. Ma isegi kuulan veterani, kui ta räägib, nii et mõtle ... oleks kahju :)

Nagu ma ütlesin, et te ei mõtle emotsionaalselt nagu meie ... parim on see, mis see on :)

vale roye. Kui soovite, võite loobuda Saksamaa kodakondsusest ja saada uuesti Türgi kodakondsuseks. Ma ei taha selle eest Saksamaa kodakondsust. Töötasin aastaid Türgis. Ma ei taha oma tulevast pensioniõigust kaotada. See on üks olulisemaid tegureid. samuti ei taha ma Türgis oma hääleõigust tappa  :) :) see on minu enda tagasihoidlikud mõtted.

offline roye

• Pro Mitglied
  • Sõnum: 343
  • Tase 23
« Vasta #25: 23. novembril 2012 kell 11:33:52 »
Aga mu õde ja mu naine pole veel ajateenistust teinud, tean, et Türgi kodanikuks olemise põhikriteerium on ajateenistus. :) Mulle piisab määramata seansi saamisest.
kõige ilusam koht ... minu palvedes ...

offline adaizm on

• Voll Mitglied 2
  • Sõnum: 198
  • Tase 12
« Vasta #26: 23. novembril 2012 kell 11:35:00 »
Mis on minu saare eelised, need annavad jah ainult määramata seansi. Kuid Türgi kodakondsuses võite saada tähtajatu elamisloa. Ma ei taha Saksamaa kodakondsust .. Minu jaoks pole mingit eelist. Loodan ainult, et nad annavad määramata seansi. Ta ütles, et teile antakse seal ohvitser, kuid see pole ilmne. Kohtumispaber tuli välismaalaste kontorist täna 15. jaanuaril. Vaatame, milline on tulemus. Las ma ütlen nüüd kõigest parima.  :)

InsAllah sa saad selle, ma tean, et sa väärid seda.
 Loodan, et see võtab varjupaiga Allahi ees ja tema poole palvetamine on kõige ilusam tegu, mida teha saab.
Ma soovin, et olime lapsed kogu aeg. Ainult meie põlved olid lõuendil ...

offline reyyan et

• almancax Fanatiker
  • Tase 63
« Vasta #27: 23. detsember 2012 kell 02:26:16 »
Ma mõistsin seda abielu- ja viisaprotsessi käigus järgmisel aastal pärast seda, kui ma esimest korda oma naisega kohtusin. Kuni tänaseni on A1-eksamit foorumites, viisamenetlustes vms alati arutatud. Saksamaal oli see nagu tsükkel, mis ei lõppenud, tulgem Saksamaale. Muidugi on kõigi lootused taskus, kõik on eluvõitluse hädas, samas kui noortel õppijatel on vedanud, neil pole seda kogeda tajus rõhumist, kuid nad on keskeas või vanemad? mida nad peaksid tegema, eriti kui väga armsalt abiellunud ja teise riiki rännanud inimeste, nagu meie, lootused hakkasid ükshaaval hääbuma !!

Täna räägime puhta Saksa või Saksa-Türgi seguga abiellumise miinustest.

kohtusime mu naisega internetis, oi kuidas ta mind armastas, kõik ütleksid mulle, kui näed mind või pöörad tähelepanu, pole mehi, kes seda niimoodi tunnistaksid ..
Meie silmad on pimedad, kas me kõik oleme Türgis, meil on juba olnud puudu kergusest, oleme juba aastaid Saksamaal käinud (arvasime) või (SANDIM), kuid Kasi jalg polnud selline.

Nende süstemaatilise eluga pole muidugi keeruline kaasas käia, kuid nad panevad teid pidevalt idiooti asemele, et näidata teile nagu vastsündinud roomav laps või isegi välismaal asuvad härrad arvavad, et oleme jaapanlanna naine. geiša nagu hea mõte. Kui surnud mehe asemel on surnud teie armunud armastaja, kes teid hullult armastab, siis sultan Suleymani varjatud mehe asemel (lõigake häält, istuge hurremi asemel), on inimene tuleb ja sa näksid saba, kummardud ja pöördud tagasi haaremi juurde ...

Palju õnne kõigile!
Kutsun teid üles, Saksamaal elavad sõbrad, kellel on viisa ja olete uue elu purjetanud. Olete õnnelikud !!

Need, kes seda artiklit loevad ja on oma abikaasaga rahul, on kindlasti jah, ma olen väga õnnelik ja nii edasi.

Ole õnnelik. Ole alati õnnelik. Loodan, et te ei pea seda artiklit meeles pidama.

Türgi sõbrad, keda ma foorumis või saksa keele koolis tunnen, saate õigeaegselt aru, miks ma alati õnnetu olen olnud. Ada ütles just, et oodake 8 kuud .. Palju polnud vaja oodata ..

Ma saan aru, et meie elu on abikaasade käes, kuni saame viisa ning meil on majanduslik vabadus ja sotsiaalsed õigused ...

Nad panid selle ukse ette, millal iganes tahavad ja siinne õigussüsteem seab esmatähtsaks Saksamaa kodaniku .. Olen juriste käinud juba 2 päeva, olen tohutu tehase naine, aga juristide sõnul peate jääma abielus 3 aastat.

tingimus Müssenit tuleb kohustada sellisena, nagu see on kõiges .. Noh, kui teine ​​pool on vigane ja kui pole tõendeid, kui mees mängib nii, nagu ta saatis ..

ta oli sakslane .. ta ütles mulle juristiks .. või minu lootused, minu elu Türgis, ma ei tule ja põletan oma lapse koolielu .. !!

Teil pole väljapääsu. Nagu eesel, juhite kas kaamelit või lähete õue.

Ma lähen sööma .. aga ma ei ela teie leivast ...

nüüd on mul valude kohta küsimus ..

Mu naine ütles mulle, et teeme sulle ühe korteri. Võtan Trilt laenu, maksan maja ja saan maja teie eest .. !!
Ära jama küsi, kes või mis juhtub, kui ta ei suuda laenu maksta või ta sureb !! tuba on õige.

Kui mees, kellel on 800-miljardine üliluksiga haagissuvila, 2 tehast, 4 korterit, 3 klassi autot ja avatud Mercedes-tüüpi džiibiga Mercedes-Benz sportauto, pakub teile 100 tuhande YTL eest maja ostmiseks XNUMX tuhat YTL-i , mida sa laenuga teeksid !!

Kui ma ütlesin: "Teil on hunnik kaupu, üks neist mopib üles, miks te mopite maja, mille mulle annate?" Ta vastas, et kõiki neid ei võetud krediidi ...

Ma ei söönud seda mängu ...

Mida teeksite minu asemel, kui oleksite?

saart kohtasime sellel lehel. Meil olid lühikese aja jooksul head sõprussuhted. meil oli nii palju levinud sarnaseid probleeme.

ÇOKKK ÜZGÜNÜMM ... JÄTKE SAKSAMAA ADA EDİP, TÜRGI TAGASI TAGASI, et naasta .. Tegin natuke kibestunult, veidi pisaralt. GOODBYE DEUTSCHLANDD ..   
loodab, et kõik tulid Saksamaale. abielud oleksid eluks ajaks. aga mu sõbrale see ei meeldinud. Inimesi oli nii lihtne kulutada. häbi sulle!! Ma viitan need Allahile. ühel päeval annab ta kindlasti suurima õppetunni. Ma usun seda  väljas :)

LASE TEEL AVATUD, mu sõber. ELU NÄITAB PÄRAST POOLE ÕNNELIKKUST JA RAHULIKKUST. HOOLITSE ENDA EEST.  : '( : '( : '(

offline roye

• Pro Mitglied
  • Sõnum: 343
  • Tase 23
« Vasta #28: 23. detsember 2012 kell 06:44:00 »
tule, mul on väga kahju :(   See on parim viis, insAllah ...
kõige ilusam koht ... minu palvedes ...

offline Mehmetcan

• Juunior Mitglied 2
  • Sõnum: 33
  • Tase 1
  • Sugu: laht
« Vasta #29: 25. detsember 2012 kell 01:05 »
Las Jumal avab oma tee, saar. Mul on tõe pärast väga kahju. Elu oli tõepoolest väga raske ja saime veel kord aru, et enne Saksamaa saabumist ei olnud midagi märgata.

offline ZUZUU et

• Pro Mitglied
  • Sõnum: 231
  • Tase 5
« Vasta #30: 12. märts 2013, 10:56:38 »
Mõistusega inimesed ei vali seikluseks Euroopat. Mul pole saarest väga kahju, mida sa oma lapsega ilma põhjaliku uurimiseta teed? Isegi meie oleme väga erinevad ... need, kes kasvavad selles kohas, on vaesed inimesed , Ma ütlen neile salaamivorstilaps ... õppisin Türgis 3 kooli, proovisin siin kohaneda. Tegin keelekursusi, sain juhiloa, kuid olen armutu ja õnnetu negatiivne keskkond.
näeme häid päevi, kutid ...

offline EL-TURCOlt

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 680
  • Tase 52
« Vasta #31: 13. märts 2013, 09:28:05 »
Mõistusega inimesed ei vali seikluseks Euroopat..Mul pole saarest väga kahju. Mida sa oma lapsega teed ilma välismaal hästi uurimata: (olen kindel, et sa oled väga ilus daam ..
See, mida sa kirjutasid, nagu oleks see veidi kohatu; Ma ei usu, et seda otsust tehakse kellegi suhtes, keda te ei tunne.
Sa oled nii täiesti ebameeldiv armastus Sendeni baski ...

offline muljet

• Juunior Mitglied 2
  • Sõnum: 49
  • Tase 2
« Vasta #32: 03. aprill 2013, kell 04:20 »
Türklastele meeldib vist enamikku asju dramatiseerida või ülistada. Enne lahkumist võib pulber olla mõne jaoks roosa ja pärast lahkumist näete otseselt raskusi ja saate sündmuse põhjalikult dramaatiliseks muuta, mida tavaliselt tehakse. Ma ei läinud, taotlesin viisat, ma ei tea, millal see välja tuleb, aga ma ei lähe tuhande ootusega meeles, see on vist enam-vähem ja ma tean, et see on keeruline. Lõppude lõpuks on vaja ootust vähendada.

Kuid õnn on hoopis teine ​​asi ja see on pigem selles, et indiviid suudab enda kohta olemas olla. Otsustades tagurpidi, kui Saksamaa ei läheks, et Türgis viibivad inimesed on liiga õnnelikud ja liiga rahulikud. Üldiselt on inimesed praeguses maailmas õnnetud. Väljas õnne otsimine tundub mulle veidi absurdne, see tähendab siis, kui indiviid otsib väljaspool ennast. Mul oli sõpru, kes läksid ja üks sõber läks DAAD-i stipendiumiga meistrite juurde ja abiellus seal ning on väga õnnelik, et enamik tema sõpru on sakslased. Kuidagimoodi peeti teda siin olles Türgi kultuuri võõraks. jne.

See on Türgis töötava ettevõtte mõõde või paksem kui hea meel, kui märkate, et olete õnnelikum, pole midagi sellist nagu Saksamaa. Ma arvan, et iga töö lõpeb inimese ja sellega, mida ta abielult ootab. Igatahes ilmneb selle suhte alguses inimene ilmsiks, hoolimata sellest, kui väga ta teist inimest armastab. Kuidagi on vaade elule sama, iseloomustruktuurid pole väga vastupidised, ootused elult jne. jne. peaks olema sarnane.

Ma arvan enam-vähem, mis juhtub, kui lähed, mis saab olema väga keeruline maraton. Ma ei ole siin praegu eriti õnnelik. Kuid nagu hullumeelne, sain ka praegu B1-tasemel enamikust asjadest aru. Ma tean, et ka seal on tore, et mul pole muud valikut, kui teha pärast keele õppimist ausbildung või muuta diplom samaväärseks. jne. mida mu sõbranna igatahes ütleb. Ta ütleb, et peaks kuidagi omal jalal seisma ja kas võtma uni diplom ja tutvustama seda siin või tegema ausbildungi. Ta oskab elu vaadata loogilisemalt, sest ta on tore ja ta ei dramatiseeri paljusid asju, mis minu arvates on peamine erinevus türklaste ja sakslaste vahel.

Saksamaa on keeruline, kuid olen kindel, et see kuulub riiki, kus Türgis on kõik juba roosiline, ehkki enamik neist, kes abielluvad oma abikaasaga mehi või naisi, ei oma siin tähtsust, kuid enamus läheb sinna :) Samuti on inimesed küllastumatud. Miinimumpalga eest töötades saab ta seal veidi rohkem raha, esialgu see raha rahuldab, kuid aja jooksul see raha mitte. 60 tundi töötades hakkab see töötama 40 tundi ja aja jooksul muutub see inimese jaoks tavaliseks. Nii hakkab ta klaasi tühjalt küljelt vaatama jne. jne. Nii juhtus ka siin, ekslesime koos ringi, ka mu sõber DHMI hakkas tornis tööle, ta sai esimestel päevadel 5000 TL, head raha wowwww heyo või midagi, ta hakkas aasta pärast tavaliseks muutuma, ta sai raha ja hea töö ning ta lahkus taas iseendast, nii et vabanes elu vastu. Lühidalt, töökoht sõltub sellest, kui palju üksikisik saab ise luua. Muidu ma arvan, et TR Saksamaa ei muuda midagi.

Saksa tõlge | Saksa keele õppimine | Saksa numbrid | Saksa saksa tutvustus
Saksa päevad | Saksa kelimeler | Saksa laulud | Saksa värvid | Foorumi arhiiv

TOETATAVAD KEELED: Afrikaans Albanian Amharic Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chichewa Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Corsican Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Frisian Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hawaiian Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Kazakh Khmer Korean Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Lao Latin Latvian Lithuanian Luxembourgish Macedonian Malagasy Malay Malayalam Maltese Maori Marathi Mongolian Myanmar (Burmese) Nepali Norwegian Pashto Persian Polish Portuguese Punjabi Romanian Russian Samoan Scottish Gaelic Serbian Sesotho Shona Sindhi Sinhala Slovak Slovenian Somali Spanish Sudanese Swahili Swedish Tajik Tamil Telugu Thai Turkish Ukrainian Urdu Uzbek Vietnamese Welsh Xhosa Yiddish Yoruba Zulu