Saksa, Saksamaa SAKSAMAA ÕNNE ja ÕNNE - SAKSA

ÕNN JA ÕNNETUS SAKSAMAA

• 32 Vasta
  • 18654 kuvamised

0i liige ja 1i külastaja vaatab.

offline roye

• Pro Mitglied
  • Sõnum: 343
  • Tase 23
Re: SAKSAMAA ÕNN ja ÕNNE
« Vasta #11: 15. novembril 2012 kell 09:29:28 »
Kui ma tahan teilt esitlust küsida :)  Olen olnud Saksamaal 1 aasta ja sain oma B1 seansi kuni 2014. aasta maini ... Kas ma saan kandideerida määramata seansile 2 aasta pärast ... teate ...
kõige ilusam koht ... minu palvedes ...

offline adaizm on

• Voll Mitglied 2
  • Sõnum: 198
  • Tase 12
  • Sugu: Daamid
« Vasta #12: 15. novembril 2012 kell 09:43:21 »
Kui ma tahan teilt esitlust küsida :)  Olen olnud Saksamaal 1 aasta ja sain oma B1 seansi kuni 2014. aasta maini ... Kas ma saan kandideerida määramata seansile 2 aasta pärast ... teate ...

Tegelikult annab parimat teavet teile meie sõber hüüdnimega Baybars ... Uskuge mind ...
Ma soovin, et olime lapsed kogu aeg. Ainult meie põlved olid lõuendil ...

offline roye

• Pro Mitglied
  • Tase 23
« Vasta #13: 15. novembril 2012 kell 10:24:20 »
tänan teid :)

offline reyyan et

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 653
  • Tase 63
  • Sugu: Daamid
« Vasta #14: 17. novembril 2012 kell 06:30:06 »

Roye Ma arvan, et saad oma määramata seansi. Teie abikaasa oli Saksamaa kodanik, eks? Küsin, sest nende abikaasadele antakse määramata ajaks varem kui neile, kes on Saksamaa kodanikud. Ma õppisin seda usaldusväärsest kohast. (Kas välismaalaste kontoris on mul usaldusväärsem koht?  ;) ) Saan ka veebruaris, insha'Allah. :)

offline roye

• Pro Mitglied
  • Tase 23
« Vasta #15: 20. novembril 2012 kell 12:46:03 »
Õde pole, mu naine on Türgi kodanik ... ta ei taha mööda minna :)

offline 3,14

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 7470
  • Tase 140
  • Sugu: laht
« Vasta #16: 23. novembril 2012 kell 09:33:53 »
Õde pole, mu naine on Türgi kodanik ... ta ei taha mööda minna :)

-> Miks ta ei taha hiljaks jääda? Ma olen teinud uue rakenduse. Mõjuva põhjuse korral võtan taotluse tagasi ja jään Türgi kodanikuks. :D
"Olete leidnud kogukonna, mis nõuab heategevuseks, käske headust ja mehi paha. Siin on vabanenud. "Imam, 104.

offline roye

• Pro Mitglied
  • Tase 23
« Vasta #17: 23. novembril 2012 kell 09:55:16 »
Ta ei taha, sest tahab jääda türklaseks, tema otsus ja arvamus oleks mind austada. :) Kui mul on õigus, siis ma ei läheks läbi, ma ei tahaks, et mu lapsed oleksid Saksamaa kodanikud. :) Küllap on meie natsionalistlikud tunded veidi rasked :) hea meile kõigile :)

offline 3,14

• almancax Fanatiker
  • Tase 140
« Vasta #18: 23. novembril 2012 kell 09:59:28 »
-> kandideerisin ka siit. Paber tuli koju. Nad ütlesid, et Saksamaa kodanikuks saamiseks peate loobuma Türgi kodakondsusest. Mu süda on nikastunud. Paberit kõrvale pannes leidsin selle kolme kuni viie kuu pärast uuesti. Kuna mu isa ütles, et ta on kasulik, siis esitasin avalduse. Lõpetasin Türgi kodakondsuse. :( Olen väga otsustusvõimetu, kuid mõtlen, kas peaksin oma avalduse tagasi võtma. Kuid teisalt, kas ma saan alati viisa, kui pean välismaale minema, sest õpin sotsioloogiat? Ma ei tea. :(
"Olete leidnud kogukonna, mis nõuab heategevuseks, käske headust ja mehi paha. Siin on vabanenud. "Imam, 104.

offline roye

• Pro Mitglied
  • Tase 23
« Vasta #19: 23. novembril 2012 kell 10:15:51 »
Muidugi peaksite valima selle, mis on teile kasulik ja kasulik ... Ükskõik, mida ma ütlen, on tühi :)  Nagu teate, oleme väga emotsionaalsed inimesed ... Kuulsin, et pärast kodakondsusest lahkumist pole tagasipöördumist (ma ei tea, kui õigesti), nii et ma ei taha läbida, me ei taha seda ilmselgelt saada. .. Ma isegi kuulan veterani, kui ta räägib, nii et mõtle ... oleks kahju :)

Nagu ma ütlesin, et te ei mõtle emotsionaalselt nagu meie ... parim on see, mis see on :)

offline 3,14

• almancax Fanatiker
  • Tase 140
« Vasta #20: 23. novembril 2012 kell 10:32:42 »
-> Kui sa oled emotsionaalne, siis ma ei ela. ;D Mina ka seda. Ma ei taha seda üldse, aga olud sunnivad seda ... Edu ...

offline roye

• Pro Mitglied
  • Tase 23
« Vasta #21: 23. novembril 2012 kell 10:46:05 »
jah, me peaksime alati küsima enda kohta parimat :)  insAllah kõik saab olema nagu soovite :)

Saksa tõlge | Saksa keele õppimine | Saksa numbrid | Saksa saksa tutvustus
Saksa päevad | Saksa kelimeler | Saksa laulud | Saksa värvid | Foorumi arhiiv

TOETATAVAD KEELED: Afrikaans Albanian Amharic Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chichewa Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Corsican Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Frisian Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hawaiian Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Kazakh Khmer Korean Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Lao Latin Latvian Lithuanian Luxembourgish Macedonian Malagasy Malay Malayalam Maltese Maori Marathi Mongolian Myanmar (Burmese) Nepali Norwegian Pashto Persian Polish Portuguese Punjabi Romanian Russian Samoan Scottish Gaelic Serbian Sesotho Shona Sindhi Sinhala Slovak Slovenian Somali Spanish Sudanese Swahili Swedish Tajik Tamil Telugu Thai Turkish Ukrainian Urdu Uzbek Vietnamese Welsh Xhosa Yiddish Yoruba Zulu