Saksa, Saksamaa SAKSAMAA ÕNNE ja ÕNNE - SAKSA

ÕNN JA ÕNNETUS SAKSAMAA

• 32 Vasta
  • 18653 kuvamised

0i liige ja 1i külastaja vaatab.

offline adaizm on

• Voll Mitglied 2
  • Sõnum: 198
  • Tase 12
  • Sugu: Daamid
ÕNN JA ÕNNETUS SAKSAMAA
« : 11. novembril 2012 kell 07:43:19 »
Ma mõistsin seda abielu- ja viisaprotsessi käigus järgmisel aastal pärast seda, kui kohtusin esimest korda oma naisega. Loodan teie taskutesse, kõik on eluvõitluses hädas, samal ajal kui noortel õppijatel on vedanud, nad ei koge rõhumist taju, kuid nad on keskeas või vanemad? mida nad peaksid tegema, eriti kui meiesuguste inimeste lootused, kes abiellusid väga armsalt ja rändasid teise riiki, hakkasid ükshaaval hääbuma !!

Täna räägime puhta Saksa või Saksa-Türgi seguga abiellumise miinustest.

kohtusime mu naisega internetis, oi kuidas ta mind armastas, kõik ütleksid mulle, kui näed mind või pöörad tähelepanu, pole mehi, kes seda niimoodi tunnistaksid ..
Meie silmad on pimedad, kas me kõik oleme Türgis, meil on juba olnud puudu kergusest, oleme juba aastaid Saksamaal käinud (arvasime) või (SANDIM), kuid Kasi jalg polnud selline.

Nende süstemaatilise eluga pole muidugi keeruline kaasas käia, kuid nad panevad teid pidevalt idiooti asemele, et näidata teile nagu vastsündinud roomav laps või isegi välismaal asuvad härrad arvavad, et oleme jaapanlanna naine. geiša nagu hea mõte. Kui surnud mehe asemel on surnud teie armunud armastaja, kes teid hullult armastab, siis sultan Suleymani varjatud mehe asemel (lõigake häält, istuge hurremi asemel), on inimene tuleb ja sa näksid saba, kummardud ja pöördud tagasi haaremi juurde ...

Palju õnne kõigile!
Kutsun teid üles, Saksamaal elavad sõbrad, kellel on viisa ja olete uue elu purjetanud. Olete õnnelikud !!

Need, kes seda artiklit loevad ja on oma abikaasaga rahul, on kindlasti jah, ma olen väga õnnelik ja nii edasi.

Ole õnnelik. Ole alati õnnelik. Loodan, et te ei pea seda artiklit meeles pidama.

Türgi sõbrad, keda ma foorumis või saksa keele koolis tunnen, saate õigeaegselt aru, miks ma alati õnnetu olen olnud. Ada ütles just, et oodake 8 kuud .. Palju polnud vaja oodata ..

Ma saan aru, et meie elu on abikaasade käes, kuni saame viisa ning meil on majanduslik vabadus ja sotsiaalsed õigused ...

Nad panid selle ukse ette, millal iganes tahavad ja siinne õigussüsteem seab esmatähtsaks Saksamaa kodaniku .. Olen juriste käinud juba 2 päeva, olen tohutu tehase naine, aga juristide sõnul peate jääma abielus 3 aastat.

tingimus Müssenit tuleb kohustada sellisena, nagu see on kõiges .. Noh, kui teine ​​pool on vigane ja kui pole tõendeid, kui mees mängib nii, nagu ta saatis ..

ta oli sakslane .. ta ütles mulle juristiks .. või minu lootused, minu elu Türgis, ma ei tule ja põletan oma lapse koolielu .. !!

Teil pole väljapääsu. Nagu eesel, juhite kas kaamelit või lähete õue.

Ma lähen sööma .. aga ma ei ela teie leivast ...

nüüd on mul valude kohta küsimus ..

Mu naine ütles mulle, et teeme sulle ühe korteri. Võtan Trilt laenu, maksan maja ja saan maja teie eest .. !!
Ära jama küsi, kes või mis juhtub, kui ta ei suuda laenu maksta või ta sureb !! tuba on õige.

Kui mees, kellel on 800-miljardine üliluksiga haagissuvila, 2 tehast, 4 korterit, 3 klassi autot ja avatud Mercedes-tüüpi džiibiga Mercedes-Benz sportauto, pakub teile 100 tuhande YTL eest maja ostmiseks XNUMX tuhat YTL-i , mida sa laenuga teeksid !!

Kui ma ütlesin: "Teil on hunnik kaupu, üks neist mopib üles, miks te mopite maja, mille mulle annate?" Ta vastas, et kõiki neid ei võetud krediidi ...

Ma ei söönud seda mängu ...

Mida teeksite minu asemel, kui oleksite?

Ma soovin, et olime lapsed kogu aeg. Ainult meie põlved olid lõuendil ...

offline roye

• Pro Mitglied
  • Sõnum: 343
  • Tase 23
Re: SAKSAMAA ÕNN ja ÕNNE
« Vasta #1: 11. novembril 2012 kell 09:55:57 »
Ma lugesin sõna-sõnalt seda, mida olete kirjutanud ... teil on õigus kõigele, mida kirjutate ... Püüdsin paljudele inimestele selgitada, aga kui Saksamaa on nii halb, astuge pruudile. :)  Kas soovite, millal türklased abielluvad või enamust ei osta, üks Turkle külgedest on probleem, kui see on pärit kalkunist alati ... suvel olid teil head hooldustöötajad inimesed otsustasid Saksamaale tulla teid veidi uurima ... õpetan Mandík Ma tulin siia tagasi astuma ... ma olen siin on 1 aasta ... mu issand, kas rahu puhub mu maailma paremaks inimeseks ... vanemad eraldavad, et lastes alati õnnelikuks saada rahumeelne perekond soovis seepärast olen alati minu ala jaktigi see juhtub ... teema siin 15 aastat mõjutas meie kultuuri Türgis toomist, kasvasime nagu meie. .. on väga raske tulla Saksamaale ja alustada elu nullist ... kultuur on teistsugune kui see, mida sööd ja jood, ma ei saanud kuu aega siin leiba süüa ... sel perioodil läheb see hullemaks, kui mõistmise asemel tulete üle meie ... Millal ma töötan ... alati stress. .. Ma ei ole tulnud Saksamaale ja näinud ideaalset :)

Kui ma oleksin sina, siis ma ei usaldaks sind ... Sa räägid nii rikkast inimesest, kes soovib osta maja krediidiga ... kui sa saad laenu, maksad sa 100 miljardi majani kuni laenuni 150 miljardit on läbi ... sest miks on nii paljud rikkad valmis raha kaotama, kui peate loobuma ... Kui olete keskelt usaldanud ... ütlen kindlasti, et ärge lähenege ... Jumal aitab teid ... muidugi me kõik ...
kõige ilusam koht ... minu palvedes ...

offline esma 41

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 7382
  • Tase 560
  • Kõik, mida ma olen kogenud ... Tänan, kasvab koos sinuga
« Vasta #2: 12. november 2012 kell 12:17:17 »
Kallis saar,

esiteks olukorrast, kus olete olnud
minu sooviga
Tahaksin väljendada enda seisukohti ja mõtteid.

Kirjutan härra Ada puhul
Kõik, kes tulevad siia "meie pruutpaaride juurde"
adresseeritud aadressile ..

Vist sellepärast, et see teema on väga kuum teema
on väga huvitatud.
Lööksin kaks lindu süvisele.  :)  Jumala tahe.

Naastes õnne ja õnnetuse teema juurde ...

Inimesed saavad oma vigadest aru mitte siis, kui nad on õnnelikud, vaid siis, kui nad on õnnetud.

Mis tundub meile õnnena, võib olla teiste inimeste viletsus.
Arvestades, et kui tegelete maailma probleemidega, siis suhtuge sellesse,
Orientatsiooni tuum ja mõned tegevused kannavad meie tegelaskuju.

Pettuse tagajärjel tekkiv õnn on nn õnn. (Vaesed inimesed ei näe kangekaelselt reaalsust
See on tegevus, kui te ei suuda raskusi taluda).
Õnn on minu arvates teadmiste küsimus ...
Märkamine, eristamine, otsustusvõime ja mõtlemine.
Seda on võimalik saavutada aususega.

Igatahes läheme üllasse teemasse pikema jututa.

See on keeruline isegi neil, kes lähevad väljaspool piirkonda, natuke kaugemale, võib-olla mõnda teise linna.
Kas minna mõnda teise riiki, kus ta oma keelt ei oska ... on võõras tema rahvale, religioonile, tavadele ...

Neile, kelle käes on pruutpaar.
Varsti pärast lahkumist mõistavad nad, millisesse usaldusse nad on visatud.
"Pulbrilised" unenäod, millest paljud on unistanud, asendatakse elu valulike reaalsustega.
Imelikkuse sündroom, ideede ja kultuuri kokkupõrked, keele mittetundmine põhjustavad tõsiseid kriise ja koos mõne muu pereprobleemiga muutub elu paljude jaoks õudusunenäoks.
Mõned inimesed kannatavad kehva tervise tõttu psühholoogiliste häirete all.

Tavaliselt volditakse nii kaugele, et seda saaks tõmmata.
Teiselt poolt, päeval, mil nuga luudele toetub, jõuavad elavad lahutuseni.

Need, kes tulevad siia 'petetuna', seisavad silmitsi ootamatute tingimustega. Paljud neist üritavad oma laste jaoks vastu pidada.
Kuid siin on kõleduse, kõleduse ja kodumaalt lahkumise tunne just inimlik eesmärk.
Mõned arvavad, et siit lahkujad on rikkad. (Teie abikaasa on tõesti rikas)
Armastus Euroopa vastu põhjustab abielusid, mis pole rahaga samaväärsed.
Kaks inimest, kes üksteisest aru ei saa, tulevad kokku ..
Minu sõna on assambleest väljas, palun ärge laske kedagi võtta ... minu aadress on üldine ...

Esiteks on partneri valimisel oluline ühilduvus.
Siin on vastutus nii noortel kui ka abielluvatel peredel.
Vaadates muid nõuete täitmiseks vajalikke funktsioone, mitte rahalisi vahendeid, väheneb RASKUSED.

Pruutpaari "kandidaatidel" on teavet olukorra kohta, mis neid otsuste tegemisel ootab
(Almancax võib olla hea sündmus.) Pere- või individuaalsete eelistuste tõhusamaks mõistmiseks on asjakohane mõnda aega kaaskandidaadiga rääkida, kas telefoni või Interneti teel. Kui märgatakse rahulolematust, ei tohiks arvata, et see hiljem muutub.
Sest enamik asju ei muutu.

Armastan austust Ja kindlameelsel abielul on lihtsam käsikäes käia.
Abikaasade vahelise harmoonia ja tervisliku perestruktuuri korral saab tingimuste raskustega kergemini toime tulla.

Loomulikult võib probleeme näha abieludes, mis algavad meelsasti.
Sellisel juhul on pruutpaaride valmisolek end täiendada ja uue olukorraga kohaneda, selle asemel, et olla STORKER (välja arvatud mõned küsimused).
Nende kaunite külgede nägemine hõlbustab harmooniat.

Kõigepealt tuleks tähelepanu pöörata asjaolule, et abielluvad pooled on võrdsed.
Inimesed, kellel on erinevad mõtted, maailmavaated ja elu, saavad sellest hiljem aru.
nad ei tohiks mõtetega abielluda ..

Lõpuks ...

Tahaksin puudutada rahalisi kohustusi,

Olen nõus sellega, mida kallis roye kirjutas.
Raha osas pole rahvus oluline, kõik on selles olukorras ühesugused.

Kui lahkute oma abikaasast seaduse järgi, on nad „kohustatud“ elatisega.
Kuna teie olukord on natuke erinev ... ei oska ma midagi täpselt öelda ...
Ma ei taha eksitada.
Soovitan teil pöörduda juristi poole.

Jumal aidaku sind ..
Sul on kena viis.

Maailm on fänn. Kuni elu on lühike. Kuna paljud ülesanded on vajalikud. Nii kaua kui siin võidetakse elu igavesti. Kuna maailm ei ole hüljatud. Kuna külalismaailmas on üsna kohtunik ja Kerim. Kuna ei hea ega halb ei jää karistamata. Kuni kahjutu tee on kahjulik tee jõukas. Kuna maised sõbrad ja auastmed on kuni haua väravani.

Muidugi, ta on kõige õnnelikum, Ärge unustage ka edaspidi maailma Ta ei ohverda oma maailma pärast, Ärge rikkuge igavest elu maise elu jaoks, Las ta ei hukku oma eluga, Las ta peab end külaliseks ja tegutseb vastavalt külalistemaja omaniku korraldustele, lase tal avada haua uks ja astuda saadet-i igavikku.
Risale-i Nur (kirjad)

offline 3,14

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 7470
  • Tase 140
  • Sugu: laht
« Vasta #3: 12. november 2012 kell 12:32:27 »
-> Bacim, ära kunagi usalda teda. Tema ajus rändavad igasugused rebased. Jumal teab, millist kasumit kavatseb ta saada ...

Ma ei kirjuta pikalt nagu teised sõbrad kirjutavad, ära vaata kaugemale. Ma tean ühte Türgi advokaati, kes murdis kinnipidamise. Ma saan aidata, kui soovite.

Tervituste ja palvetega ...
"Olete leidnud kogukonna, mis nõuab heategevuseks, käske headust ja mehi paha. Siin on vabanenud. "Imam, 104.

offline adaizm on

• Voll Mitglied 2
  • Tase 12
« Vasta #4: 12. novembril 2012 kell 03:20:27 »
Ma lugesin sõna-sõnalt seda, mida olete kirjutanud ... teil on õigus kõigele, mida kirjutate ... Püüdsin paljudele inimestele selgitada, aga kui Saksamaa on nii halb, astuge pruudile. :)  Kas soovite, millal türklased abielluvad või enamust ei osta, üks Turkle külgedest on see, et probleem tuleb Türgist alati ... suvel olid teil head hooldustöötajad inimestel otsus Saksamaale tulla teid veidi uurib ... õpetan Mandíki Ma tulin siia tagasi ... ma olen siin on 1 aasta ... mu issand, kas rahu puhub mu maailma paremaks inimeseks ... vanemad eraldavad, et lastes alati rahuloleva pere saamise üle õnnelikuks saada, siis ma olen alati põhjas minu yaktigi see juhtub ... teema siin 15 aastat mõjutas Türgi sissetoomist, see kasvab meie kultuurina. .. on väga raske tulla Saksamaale ja alustada elu nullist ... kultuur on teistsugune kui teie söödud, ma ei saanud kuu aega siin leiba süüa ... sel perioodil läheb asi hullemaks, kui mõistmise asemel tulete üle meie ... Mul pole oma maalimisega probleeme, aga minu probleem on siis, kui Ma õpin täpselt saksa keelt. Millal ma töötan ... alati stressi ... Ma pole Saksamaale tulnud ja pole näinud täiuslikku :)

Nüüd on oluline punkt see
a) Ma põletasin oma 15-aastase poisi elu ära, ma tooksin ta siia, kui ta naaseks Türki, ei naaseks ta enam kunagi keskkooli, sest ta jäi aastaks klassi ja ma abiellusin ja tulin Saksamaale . Minu poja õigus õppida 2-aastast tudengit põles ära
b) Selle asemel, et lasta neil ühel kinnistul moppida, miks korteri hüpoteek minule Tr-sse võetakse !! (see on lõks)
Nagu sa ütlesid, miks ma peaksin uuesti usaldama !!

Kui ma oleksin sina, siis ma ei usaldaks sind ... Sa räägid nii rikkast inimesest, kes soovib osta maja krediidiga ... kui sa saad laenu, maksad sa 100 miljardi majani kuni laenuni 150 miljardit on läbi ... sest miks on nii paljud rikkad valmis raha kaotama, kui peate loobuma ... Kui olete keskelt usaldanud ... ütlen kindlasti, et ärge lähenege ... Jumal aitab teid ... muidugi me kõik ...

offline adaizm on

• Voll Mitglied 2
  • Tase 12
« Vasta #5: 12. novembril 2012 kell 03:24:11 »
Seaduse järgi ütlesite oma abikaasast lahkudes, et nad on elatisega kohustatud, ma tean seda, aga ma võtan lihtsalt alimendid ja pagasi, mille annan, ja hävitan oma lapse tuleviku, kas ma lähen lennukisse ja pöördun tagasi Türgi?
Kas selle eest ei maksta mingit hüvitist?
Konsulteerin advokaadiga, kõik nad on Saksamaa kodanikud ja ka väga tugevate ärimeeste ühingu president ütles, et kui teie kuumus on keeruline, saadetakse nad koheselt välja. !! Kas see on nii lihtne? Meil ​​pole mingeid õigusi!

Kallis saar,

esiteks olukorrast, kus olete olnud
minu sooviga
Tahaksin väljendada enda seisukohti ja mõtteid.

Kirjutan härra Ada puhul
Kõik, kes tulevad siia "meie pruutpaaride juurde"
adresseeritud aadressile ..

Vist sellepärast, et see teema on väga kuum teema
on väga huvitatud.
Lööksin kaks lindu süvisele.  :)  Jumala tahe.

Naastes õnne ja õnnetuse teema juurde ...

Inimesed saavad oma vigadest aru mitte siis, kui nad on õnnelikud, vaid siis, kui nad on õnnetud.

Mis tundub meile õnnena, võib olla teiste inimeste viletsus.
Arvestades, et kui tegelete maailma probleemidega, siis suhtuge sellesse,
Orientatsiooni tuum ja mõned tegevused kannavad meie tegelaskuju.

Pettuse tagajärjel tekkiv õnn on nn õnn. (Vaesed inimesed ei näe kangekaelselt reaalsust
See on tegevus, kui te ei suuda raskusi taluda).
Õnn on minu arvates teadmiste küsimus ...
Märkamine, eristamine, otsustusvõime ja mõtlemine.
Seda on võimalik saavutada aususega.

Igatahes läheme üllasse teemasse pikema jututa.

See on keeruline isegi neil, kes lähevad väljaspool piirkonda, natuke kaugemale, võib-olla mõnda teise linna.
Kas minna mõnda teise riiki, kus ta oma keelt ei oska ... on võõras tema rahvale, religioonile, tavadele ...

Neile, kelle käes on pruutpaar.
Varsti pärast lahkumist mõistavad nad, millisesse usaldusse nad on visatud.
"Pulbrilised" unenäod, millest paljud on unistanud, asendatakse elu valulike reaalsustega.
Imelikkuse sündroom, ideede ja kultuuri kokkupõrked, keele mittetundmine põhjustavad tõsiseid kriise ja koos mõne muu pereprobleemiga muutub elu paljude jaoks õudusunenäoks.
Mõned inimesed kannatavad kehva tervise tõttu psühholoogiliste häirete all.

Tavaliselt volditakse nii kaugele, et seda saaks tõmmata.
Teiselt poolt, päeval, mil nuga luudele toetub, jõuavad elavad lahutuseni.

Need, kes tulevad siia 'petetuna', seisavad silmitsi ootamatute tingimustega. Paljud neist üritavad oma laste jaoks vastu pidada.
Kuid siin on kõleduse, kõleduse ja kodumaalt lahkumise tunne just inimlik eesmärk.
Mõned arvavad, et siit lahkujad on rikkad. (Teie abikaasa on tõesti rikas)
Armastus Euroopa vastu põhjustab abielusid, mis pole rahaga samaväärsed.
Kaks inimest, kes üksteisest aru ei saa, tulevad kokku ..
Minu sõna on assambleest väljas, palun ärge laske kedagi võtta ... minu aadress on üldine ...

Esiteks on partneri valimisel oluline ühilduvus.
Siin on vastutus nii noortel kui ka abielluvatel peredel.
Vaadates muid nõuete täitmiseks vajalikke funktsioone, mitte rahalisi vahendeid, väheneb RASKUSED.

Pruutpaari "kandidaatidel" on teavet olukorra kohta, mis neid otsuste tegemisel ootab
(Almancax võib olla hea sündmus.) Pere- või individuaalsete eelistuste tõhusamaks mõistmiseks on asjakohane mõnda aega kaaskandidaadiga rääkida, kas telefoni või Interneti teel. Kui märgatakse rahulolematust, ei tohiks arvata, et see hiljem muutub.
Sest enamik asju ei muutu.

Armastan austust Ja kindlameelsel abielul on lihtsam käsikäes käia.
Abikaasade vahelise harmoonia ja tervisliku perestruktuuri korral saab tingimuste raskustega kergemini toime tulla.

Loomulikult võib probleeme näha abieludes, mis algavad meelsasti.
Sellisel juhul on pruutpaaride valmisolek end täiendada ja uue olukorraga kohaneda, selle asemel, et olla STORKER (välja arvatud mõned küsimused).
Nende kaunite külgede nägemine hõlbustab harmooniat.

Kõigepealt tuleks tähelepanu pöörata asjaolule, et abielluvad pooled on võrdsed.
Inimesed, kellel on erinevad mõtted, maailmavaated ja elu, saavad sellest hiljem aru.
nad ei tohiks mõtetega abielluda ..

Lõpuks ...

Tahaksin puudutada rahalisi kohustusi,

Olen nõus sellega, mida kallis roye kirjutas.
Raha osas pole rahvus oluline, kõik on selles olukorras ühesugused.

Kui lahkute oma abikaasast seaduse järgi, on nad „kohustatud“ elatisega.
Kuna teie olukord on natuke erinev ... ei oska ma midagi täpselt öelda ...
Ma ei taha eksitada.
Soovitan teil pöörduda juristi poole.

Jumal aidaku sind ..
Sul on kena viis.

offline adaizm on

• Voll Mitglied 2
  • Tase 12
« Vasta #6: 12. novembril 2012 kell 03:26:55 »
-> Bacim, ära kunagi usalda teda. Tema ajus rändavad igasugused rebased. Jumal teab, millist kasumit kavatseb ta saada ...

Ma ei kirjuta pikalt nagu teised sõbrad kirjutavad, ära vaata kaugemale. Ma tean ühte Türgi advokaati, kes murdis kinnipidamise. Ma saan aidata, kui soovite.

Tervituste ja palvetega ...

Mõistsin seda, kui pakkusin mulle esimest pakkumist, on ilmne, et mees pole ilmaasjata nii palju kaupu teinud, aga ma ei saa aru, miks ta mind vaenlasena toetab, ta paneb vaenlase püsti, okei t sa tahad seda, mu vennal on raske maksta nii lapse toitumise eest kui ka sa oled väga tore. Ei, ma ei saa aru, kuidas sa end peeglit vaadates tunned, et need õnnelikud on, need inimesed on õnnelikud ja võtsin ühe neist abikaasana minu elus. Kirjutate minu advokaati privaatselt. Mida ma kaotaksin?

offline Tanera

• Voll Mitglied 1
  • Sõnum: 95
  • Tase 4
« Vasta #7: 15. novembril 2012 kell 05:43:52 »
Ma olin šokeeritud.

offline reyyan et

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 653
  • Tase 63
« Vasta #8: 15. novembril 2012 kell 06:31:29 »

offline reyyan et

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 653
  • Tase 63
« Vasta #9: 15. novembril 2012 kell 06:58:40 »
mis veel ... need pole valed, hr. need on elatud faktid.

offline adaizm on

• Voll Mitglied 2
  • Tase 12
« Vasta #10: 15. novembril 2012 kell 07:01:08 »
mis veel ... need pole valed, hr. need on elatud faktid.

Ma lihtsalt ei taha seda vahele jätta. Nõustun mõnega sellest, mida on kirjutatud "abielu valimise kohta", kuid on mõte teada, et enne abiellumist ei näita abikaasad kahjuks pärast abieluprotsessi, kui saate teada teine ​​nägu, mida kunagi ei tea, siis tuleb ebaõnne üksteise järel.

Tänu Saksamaale, sõbrad, tänu Saksamaale sai minust jurist, hakkasin oma õigusi õppima tervetest kohtadest, Reyya, ja austan inimesi, kes hoiavad minus tugevaid õmblusi, ja inimesi, kes suudavad jalgadel seista. Mu naine on mulle alati valet teavet andnud ja ma uskusin teda.
Kui olete abielus sakslasega, peate olema abielus 2 aastat.
Kui Turk on 3 aastat see protsess ..

Näiteks olete olnud abielus 1 aasta, olete ühe aasta jooksul elanud eraldi, kui olete saanud oma B1 tunnistuse, võite kandideerida määramata ajaks ...

Niikaua kui teie abikaasa on teie naisega abielus, peab ta maksma teile iga kuu eest kogu hüvitise. Näiteks olen olnud abielus 8 kuud, ta peab maksma mulle 38 miljardit (kui teil pole kurjategijat kuritegu) peab ta mulle ühe aasta jooksul täiendavaid elatisi maksma.

yours truly

Saksa tõlge | Saksa keele õppimine | Saksa numbrid | Saksa saksa tutvustus
Saksa päevad | Saksa kelimeler | Saksa laulud | Saksa värvid | Foorumi arhiiv

TOETATAVAD KEELED: Afrikaans Albanian Amharic Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chichewa Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Corsican Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Frisian Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hawaiian Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Kazakh Khmer Korean Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Lao Latin Latvian Lithuanian Luxembourgish Macedonian Malagasy Malay Malayalam Maltese Maori Marathi Mongolian Myanmar (Burmese) Nepali Norwegian Pashto Persian Polish Portuguese Punjabi Romanian Russian Samoan Scottish Gaelic Serbian Sesotho Shona Sindhi Sinhala Slovak Slovenian Somali Spanish Sudanese Swahili Swedish Tajik Tamil Telugu Thai Turkish Ukrainian Urdu Uzbek Vietnamese Welsh Xhosa Yiddish Yoruba Zulu