Saksa, saksa anekdoodinurk - SAKSA

naljanurk

• 75 Vasta
  • 25887 kuvamised

0i liige ja 1i külastaja vaatab.

offline 3,14

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 7470
  • Tase 140
  • Sugu: laht
Re: fıkraaa nurk
« Vasta #22: 31. oktoober 2012, kell 11:23:03 »
-> : haha: : haha: : haha:
"Olete leidnud kogukonna, mis nõuab heategevuseks, käske headust ja mehi paha. Siin on vabanenud. "Imam, 104.

offline 3,14

• almancax Fanatiker
  • Tase 140
« Vasta #23: 31. oktoober 2012, kell 11:25:53 »
-> President Bushi uus juhend:
-Trükkisin oma pildiga templi, edaspidi kasutatakse neid templeid kõigis eesistujariigi kirjades.
Mõne aja pärast oli näha, et templid ei kleepu ümbrikule.
President Bush oli maruvihane ja helistas ametnikule ning küsis;
- Minu pildiga templid ei kleepu, kas te pole tagaküljele liimi pannud?
- Me sõitsime, härra, ütles ametnik ja lisasime;
- Põhjus, miks see ei kleepu, on see, et kõik sülitavad templi esiküljele ..... " : haha:
"Olete leidnud kogukonna, mis nõuab heategevuseks, käske headust ja mehi paha. Siin on vabanenud. "Imam, 104.

offline 3,14

• almancax Fanatiker
  • Tase 140
« Vasta #24: 31. oktoober 2012, kell 11:30:59 »
-> Politseikordon ümbritses kõigepealt õnnetuspaiga ja seejärel suure hulga inimesi.

Ta hakkas karjuma: "Anna mulle .. anna teed .. ma olen õnnetuse ohvri poeg". Nad astusid kõrvale ja andsid teed .. Fotoajakirjanik lähenes.

Auto ees lebas eesel. :-))))

offline 3,14

• almancax Fanatiker
  • Tase 140
« Vasta #25: 31. oktoober 2012, kell 11:44:14 »
Koostamise kodutöö:
Kirjutage artikkel, mis käsitleb lühidalt ja tõhusalt järgmisi teemasid.

1. usuline
2. Seksuaalsus
3. Müsteerium

100 väliülesannet:

Headus! Olen rase. Kellelt see pärineb?

offline türkkız

• Pro Mitglied
  • Sõnum: 278
  • Tase 19
« Vasta #26: 31. oktoober 2012, kell 06:33:57 »
kaks viimast nalja on ägedad  : haha:  : haha:  : haha:

offline türkkız

• Pro Mitglied
  • Tase 19
« Vasta #27: 31. oktoober 2012, kell 06:34:20 »
-> Politseikordon ümbritses kõigepealt õnnetuspaiga ja seejärel suure hulga inimesi.

Ta hakkas karjuma: "Anna mulle .. anna teed .. ma olen õnnetuse ohvri poeg". Nad astusid kõrvale ja andsid teed .. Fotoajakirjanik lähenes.

Auto ees lebas eesel. :-))))

te ei peaks kõigele hüppama  ;)  : haha:

offline Soziologin-D

• Voll Mitglied 2
  • Sõnum: 133
  • Tase 6
« Vasta #28: 01. november 2012 kell 09:20:50 »
Suur mees astub kõrtsi. Ta püüdis enda kõrvale klaasi alkoholi ja vibuga mehe pea ees.
Ta tuli tema juurde, jõi ühe õmbluse juures mehe klaasi ja lõi paar korda käega pahasele selga.

- Mis viga, mees, elu on hea, tõsta pea, naudi elu.

hea mees:
- Mul ei peaks olema kahju, kellel peaks olema kahju, ma ei sure, aga kes peaks surema

hulk meest:
- räägi mulle, mis mu sõber juhtus ...

hea mees:
-Ma läksin varahommikul oma naisega tülli, mu mees viskas mu kodust välja. Pärast seda arutelu jäin tööle hiljaks.
Ülemusel oli mulle vabandus ja ta vallandas mind. Läksin välja ja mõte oli segaduses
Paremal sõitis mulle vastu auto, hakkasin lõdvalt kõndima ja ütlesin endale
Kui mu naine seda meeleseisundit näeb, on tal kahju, asusin oma kodu poole kavatsusega minuga rahu sõlmida.

Avasin ukse ja astusin sisse, mida ma näen? Mu naine petab mind. Ma ei uskunud oma silmi, mu maailm hävis ja astusin kohe kööki
Lukustasin ukse. Avasin gaasi enda tapmiseks, kuid nemad lõikasid gaasi, sest ma ei maksnud arvet.
Võtsin püssi sahtlist välja ja panin pähe; relv arreteeriti. Riputasin köie lakke ja panin kaela
Lasin end lahti, köis oli mäda ja katki. Viskasin end välja, käisin apteegis, ostsin rotirohtu ja valasin klaasi
neetud, sa juua seda ka
Ma ei sure, kes peaks surema

hulk meest:
 :o

offline 3,14

• almancax Fanatiker
  • Tase 140
« Vasta #29: 01. november 2012 kell 09:45:35 »
-> : haha: : haha: : haha: aplaus :)

offline türkkız

• Pro Mitglied
  • Tase 19
« Vasta #30: 01. november 2012 kell 11:42:15 »
Suur mees astub kõrtsi. Ta püüdis enda kõrvale klaasi alkoholi ja vibuga mehe pea ees.
Ta tuli tema juurde, jõi ühe õmbluse juures mehe klaasi ja lõi paar korda käega pahasele selga.

- Mis viga, mees, elu on hea, tõsta pea, naudi elu.

hea mees:
- Mul ei peaks olema kahju, kellel peaks olema kahju, ma ei sure, aga kes peaks surema

hulk meest:
- räägi mulle, mis mu sõber juhtus ...

hea mees:
-Ma läksin varahommikul oma naisega tülli, mu mees viskas mu kodust välja. Pärast seda arutelu jäin tööle hiljaks.
Ülemusel oli mulle vabandus ja ta vallandas mind. Läksin välja ja mõte oli segaduses
Paremal sõitis mulle vastu auto, hakkasin lõdvalt kõndima ja ütlesin endale
Kui mu naine seda meeleseisundit näeb, on tal kahju, asusin oma kodu poole kavatsusega minuga rahu sõlmida.

Avasin ukse ja astusin sisse, mida ma näen? Mu naine petab mind. Ma ei uskunud oma silmi, mu maailm hävis ja astusin kohe kööki
Lukustasin ukse. Avasin gaasi enda tapmiseks, kuid nemad lõikasid gaasi, sest ma ei maksnud arvet.
Võtsin püssi sahtlist välja ja panin pähe; relv arreteeriti. Riputasin köie lakke ja panin kaela
Lasin end lahti, köis oli mäda ja katki. Viskasin end välja, käisin apteegis, ostsin rotirohtu ja valasin klaasi
neetud, sa juua seda ka
Ma ei sure, kes peaks surema

hulk meest:
 :o

superrrrrrrrrrr  aplaus :) 

offline 3,14

• almancax Fanatiker
  • Tase 140
« Vasta #31: 01. novembril 2012 kell 05:52:11 »
Temel ja Cemal on otsustanud hakata terroristideks. Cemalil on käes pomm, nad kõnnivad tema autoga ringi ja otsivad kohta, kuhu pomm panna. Cemal:

- Ütle Temel, sõida selle autoga natuke aeglaselt, mu käsi plahvatab.

Vaata, mida sa arvad, mul on varukoopia Pakiruumis on veel üks. : haha:

offline türkkız

• Pro Mitglied
  • Tase 19
« Vasta #32: 01. novembril 2012 kell 10:26:51 »
hahhahahahhahahahha sihtasutus und cemal isst komischhh

Saksa tõlge | Saksa keele õppimine | Saksa numbrid | Saksa saksa tutvustus
Saksa päevad | Saksa kelimeler | Saksa laulud | Saksa värvid | Foorumi arhiiv

TOETATAVAD KEELED: Afrikaans Albanian Amharic Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chichewa Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Corsican Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Frisian Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hawaiian Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Kazakh Khmer Korean Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Lao Latin Latvian Lithuanian Luxembourgish Macedonian Malagasy Malay Malayalam Maltese Maori Marathi Mongolian Myanmar (Burmese) Nepali Norwegian Pashto Persian Polish Portuguese Punjabi Romanian Russian Samoan Scottish Gaelic Serbian Sesotho Shona Sindhi Sinhala Slovak Slovenian Somali Spanish Sudanese Swahili Swedish Tajik Tamil Telugu Thai Turkish Ukrainian Urdu Uzbek Vietnamese Welsh Xhosa Yiddish Yoruba Zulu