Saksa, saksa anekdoodinurk - SAKSA

naljanurk

• 75 Vasta
  • 25884 kuvamised

0i liige ja 1i külastaja vaatab.

offline 3,14

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 7470
  • Tase 140
  • Sugu: laht
Re: fıkraaa nurk
« Vasta #11: 29. oktoober 2012, kell 01:31:11 »
-> Tule, põle siit ... : haha:

Hommikul astus ema poja tuppa ja äratas ta üles. "Tule poja, ärka üles. Sa jääd kooli hiljaks ..." Poeg vaatas pooleldi avatud silmadega ema ja ütles unise häälega: "Aga ema, ma ei taha täna kooli minna . " Ema oli poja palve vastu: "Las ma vaatan, miks te ei taha kooli minna?" ütles. "Öelge mulle kaks tõsist põhjust ..." Kui poeg haigutas, vastas ta teiselt poolt oma emale: "Kõik kooli õpetajad vihkavad mind, noh ... Kõik õpilased vihkavad ka mind, kaks ... Kas need on kaks tõsist põhjust? ema? " Ema ei pidanud poja põhjuseid kehtivaks; "Need pole põhjused, miks te ei peaks kooli minema," sõnas ta. "Jää nüüd ja valmista ennast kiiresti ..." Seekord palus poeg emal näidata kahte tõsist põhjust: "Kas oskate mulle näidata kahte tõsist põhjust, miks ma peaksin kindlasti kooli minema, ema?" ütles. Ema, kelle kannatlikkus oli jõudnud kurnatuseni, tõmbas suleteki pojale kiiresti ja selgitas kahte tõsist põhjust, mida poeg talle järele soovis: "Esimene tõsine põhjus on see, et olete 52-aastane mees ... "poeg ..."
"Olete leidnud kogukonna, mis nõuab heategevuseks, käske headust ja mehi paha. Siin on vabanenud. "Imam, 104.

offline 3,14

• almancax Fanatiker
  • Tase 140
« Vasta #12: 29. oktoober 2012, kell 01:33:43 »
-> Vaatame, kas see meile meeldib? : haha:

Ühel päeval on hullumeelne vaimuhaigla teinud plaani haigla vältimiseks, kui sein on kõrge, siis nad lähevad läbi madalama, nad hüppavad ülespoole, nad on kinnitanud puuri, kuidas seina saabub. SEIN. :))))))))))
"Olete leidnud kogukonna, mis nõuab heategevuseks, käske headust ja mehi paha. Siin on vabanenud. "Imam, 104.

offline türkkız

• Pro Mitglied
  • Sõnum: 278
  • Tase 19
« Vasta #13: 30. oktoober 2012, kell 11:17:34 »
-> Vaatame, kas see meile meeldib? : haha:

Ühel päeval on hullumeelne vaimuhaigla teinud plaani haigla vältimiseks, kui sein on kõrge, siis nad lähevad läbi madalama, nad hüppavad ülespoole, nad on kinnitanud puuri, kuidas seina saabub. SEIN. :))))))))))

super super super  : haha:  : haha:  : haha:  : haha:  : haha:

offline türkkız

• Pro Mitglied
  • Tase 19
« Vasta #14: 30. oktoober 2012, kell 11:17:57 »
-> Tule, põle siit ... : haha:

Hommikul astus ema poja tuppa ja äratas ta üles. "Tule poja, ärka üles. Sa jääd kooli hiljaks ..." Poeg vaatas pooleldi avatud silmadega ema ja ütles unise häälega: "Aga ema, ma ei taha täna kooli minna . " Ema oli poja palve vastu: "Las ma vaatan, miks te ei taha kooli minna?" ütles. "Öelge mulle kaks tõsist põhjust ..." Kui poeg haigutas, vastas ta teiselt poolt oma emale: "Kõik kooli õpetajad vihkavad mind, noh ... Kõik õpilased vihkavad ka mind, kaks ... Kas need on kaks tõsist põhjust? ema? " Ema ei pidanud poja põhjuseid kehtivaks; "Need pole põhjused, miks te ei peaks kooli minema," sõnas ta. "Jää nüüd ja valmista ennast kiiresti ..." Seekord palus poeg emal näidata kahte tõsist põhjust: "Kas oskate mulle näidata kahte tõsist põhjust, miks ma peaksin kindlasti kooli minema, ema?" ütles. Ema, kelle kannatlikkus oli jõudnud kurnatuseni, tõmbas suleteki pojale kiiresti ja selgitas kahte tõsist põhjust, mida poeg talle järele soovis: "Esimene tõsine põhjus on see, et olete 52-aastane mees ... "poeg ..."

aaaaaaaaaaa  : haha:  : haha:  : haha:  : haha: : haha: : haha:  : haha:

offline türkkız

• Pro Mitglied
  • Tase 19
« Vasta #15: 30. oktoober 2012, kell 11:42:24 »
Ühel päeval valiksid arstid varjupaiga alal uurimiseks kõige targema hullu. Ühel päeval kukkus üks hull meestest aias basseini ja hakkas uppuma. Üks hull oli üritanud oma sõpra päästa, kukkus basseini. Seda nähes kutsusid arstid hullu, kes ta sõbra päästis, ja ütlesid: "Valime teie kõige targemaks." Üks arstidest ütles: "Hea küll, helistage oma päästetud sõbrale ja aitäh." Hull: "Ta ei saa tulla!" Arst: "Miks ta ei saanud tulla?" Deli: "Sest ma riputasin selle kuivama!"

offline 3,14

• almancax Fanatiker
  • Tase 140
« Vasta #16: 30. oktoober 2012, kell 11:47:31 »
-> : haha: : haha: Tänan teid väga : haha:

offline türkkız

• Pro Mitglied
  • Tase 19
« Vasta #17: 30. oktoober 2012, kell 09:39:57 »
 : haha: : haha: : haha: komik  : haha:

offline 3,14

• almancax Fanatiker
  • Tase 140
« Vasta #18: 31. oktoober 2012, kell 06:36:09 »
-> sõjaväes pöördus komandör käsu poole:

hangi mulle kiiresti laserprinter

varem läinud ja tulnud koos sõduriga tagasi

komandör: mida kuradit

sõdur: minu laserprinteri ülem

komandör: kuidas läheb?

sõdur: põhiline on nii laisk kui ka sõdur ja kirjatundja.

Komandör: Mul on hea meel, et me skännerit ei tahtnud ... : haha: Kas sa saad aru?

offline türkkız

• Pro Mitglied
  • Tase 19
« Vasta #19: 31. oktoober 2012, kell 11:14:23 »
 : haha: : haha: : haha: : haha: hahahahahha yuhhh sistt  : haha:

offline 3,14

• almancax Fanatiker
  • Tase 140
« Vasta #20: 31. oktoober 2012, kell 11:15:06 »
-> Kas ma lugesin seda esimest korda, naersin palju, naapim. : haha:

offline türkkız

• Pro Mitglied
  • Tase 19
« Vasta #21: 31. oktoober 2012, kell 11:19:17 »
egallll  ;)  : haha: Ali on Egiptuses õppiv tudeng. Eksamid on läbi ja nad lähevad suvevaheajale.Tema isa helistab Alile ja küsib, kuidas eksamid läbi said. Ali ütleb: "See oli väga hea", ehkki ta ei tea, ja isa kutsub ta ta Istanbulis oma töösse aitama. Ali läheb Istanbuli ja ütleb lõpuks oma sõbrale; "Ahmet, sa õpid mu märkmeid ja helistad mulle. Kui mu isa on telefonis, siis ütled, et Muhammad on tervitanud Alit; saan aru, et olen nõrk." Ahmet õpib märkmeid ja otsib. Tema isa võtab telefoni ja Ahmet ütleb: - Ütle mu onule Alile, kõik Ummad-i Muhammed on teda tervitanud ... :D

Saksa tõlge | Saksa keele õppimine | Saksa numbrid | Saksa saksa tutvustus
Saksa päevad | Saksa kelimeler | Saksa laulud | Saksa värvid | Foorumi arhiiv

TOETATAVAD KEELED: Afrikaans Albanian Amharic Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chichewa Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Corsican Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Frisian Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hawaiian Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Kazakh Khmer Korean Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Lao Latin Latvian Lithuanian Luxembourgish Macedonian Malagasy Malay Malayalam Maltese Maori Marathi Mongolian Myanmar (Burmese) Nepali Norwegian Pashto Persian Polish Portuguese Punjabi Romanian Russian Samoan Scottish Gaelic Serbian Sesotho Shona Sindhi Sinhala Slovak Slovenian Somali Spanish Sudanese Swahili Swedish Tajik Tamil Telugu Thai Turkish Ukrainian Urdu Uzbek Vietnamese Welsh Xhosa Yiddish Yoruba Zulu