Saksa, saksa anekdoodinurk - SAKSA

naljanurk

• 75 Vasta
  • 25886 kuvamised

0i liige ja 1i külastaja vaatab.

offline türkkız

• Pro Mitglied
  • Sõnum: 278
  • Tase 19
naljanurk
« : 29. oktoober 2012, kell 01:00:16 »
Jagame oma ilusaid nalju ... naerame  :)  :)

Prantsusmaa peamine ärireis Türki, "ütles ta. Samal ajal kui ta külastab mõnda asutust, läheb ta Bakırköy vaimse tervise haiglasse. Seal uurimist tehes üritab ta dialoogi luua ühe vaimuhaigusega, kuid ebaõnnestub. Haige peaminister napsab pidevalt. Prantsusmaa peaminister ei saa seista ja:
- Kas sa tead, kes ma olen? Minuga ei saa nii rääkida !!! ta ütleb. Vaimuhaige vastus on väga lihtne:
- Alguses arvasin, et olen peaminister nagu sina :)  : haha:

offline 3,14

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 7470
  • Tase 140
  • Sugu: laht
Re: fıkraaa nurk
« Vasta #1: 29. oktoober 2012, kell 01:06:09 »
-> aplaus :) : haha: : haha:

"Olete leidnud kogukonna, mis nõuab heategevuseks, käske headust ja mehi paha. Siin on vabanenud. "Imam, 104.

offline türkkız

• Pro Mitglied
  • Tase 19
« Vasta #2: 29. oktoober 2012, kell 01:06:25 »
Dursun küsis Temelt:
Mitu sardelli saab paastudes süüa? Põhiline?
-Saan süüa 100.
-Tule, kui sööd sealt, võid ühe süüa, ülejäänud võid süüa ilma paastumata, ”ütles ta.
Temelile meeldis see nali. Ühel päeval nägi ta maanteel sõites Cemalit ja küsis kohe:
-Mitu sardelli saab süüa?
Cemal:
-50, ütles ta.
-Kui mu sulane oleks neist 100 öelnud, oleksin ma sulle teinud väga nalja! : haha: : haha: : haha:

offline türkkız

• Pro Mitglied
  • Tase 19
« Vasta #3: 29. oktoober 2012, kell 01:06:54 »
 Nad lähevad tüdrukutelt põhitõdesid küsima. Pärast seda, kui Temeli isa tüdrukut küsib, küsib tüdruku isa.
- Kas teie pojal on jooke, sigarette, hasartmänge? Temeli isa vastab:
- Neid on kõiki, pi kummaliselt puudu. Võtame kümne ka sinult! :)

offline türkkız

• Pro Mitglied
  • Tase 19
« Vasta #4: 29. oktoober 2012, kell 01:07:34 »
 Põhimajja ei tulnud ühtegi Fadime'i. 2 tunni pärast tuli Fadime koju. Basic küsis:
- Kus sa olid Ula Fadime?
- Läksin ilusalongi.
- Noh, kas ta ei tulnud sinu juurde? :)

hahahahhaha  : haha:  : haha:  : haha: : haha: see oli väga hea, kas pole: d

offline 3,14

• almancax Fanatiker
  • Tase 140
« Vasta #5: 29. oktoober 2012, kell 01:08:16 »
-> See on minu päralt. : haha:

Ärimees otsustab pärast väga tegusat ja väsitavat aastat puhkama minna. Ühist puhkust oleks keeruline korraldada, kuna tema naine on hõivatud just nagu tema. Ta leiab hotelli Hispaania rannikult ja võtab esimese leitud lennu. Hotellis elades teeb ta ühe kuu broneeringu. Pärast mõnusat puhkuse nädalat, õhtusöögi ajal, saadab kelner talle kirja. Kirja lugenud hõivatud mees läheb selle hotelli juhataja juurde, kus ta puhkas. "Kahjuks on puhkus läbi ..." Juht on üllatunud ja ärritunud. "Aga härra, teil oli igakuine broneering, mis juhtus äkki?" Ärimees vastab meeleheitlike pilkudega: "Jah, jään kuuks ajaks, aga puhkus on läbi. Mu naine on suutnud oma töölt aja maha võtta ja on siin kahe päeva pärast ..."
"Olete leidnud kogukonna, mis nõuab heategevuseks, käske headust ja mehi paha. Siin on vabanenud. "Imam, 104.

offline 3,14

• almancax Fanatiker
  • Tase 140
« Vasta #6: 29. oktoober 2012, kell 01:08:56 »
Dursun küsis Temelt:
Mitu sardelli saab paastudes süüa? Põhiline?
-Saan süüa 100.
-Tule, kui sööd sealt, võid ühe süüa, ülejäänud võid süüa ilma paastumata, ”ütles ta.
Temelile meeldis see nali. Ühel päeval nägi ta maanteel sõites Cemalit ja küsis kohe:
-Mitu sardelli saab süüa?
Cemal:
-50, ütles ta.
-Kui mu sulane oleks neist 100 öelnud, oleksin ma sulle teinud väga nalja! : haha: : haha: : haha:

-> : haha: naljakas :) Yaril :) klõps :)

offline 3,14

• almancax Fanatiker
  • Tase 140
« Vasta #7: 29. oktoober 2012, kell 01:09:41 »
Nad lähevad tüdrukutelt põhitõdesid küsima. Pärast seda, kui Temeli isa tüdrukut küsib, küsib tüdruku isa.
- Kas teie pojal on jooke, sigarette, hasartmänge? Temeli isa vastab:
- Neid on kõiki, pi kummaliselt puudu. Võtame kümne ka sinult! :)

-> : haha: : haha: : haha: : haha: : haha:

offline 3,14

• almancax Fanatiker
  • Tase 140
« Vasta #8: 29. oktoober 2012, kell 01:10:42 »
Põhimajja ei tulnud ühtegi Fadime'i. 2 tunni pärast tuli Fadime koju. Basic küsis:
- Kus sa olid Ula Fadime?
- Läksin ilusalongi.
- Noh, kas ta ei tulnud sinu juurde? :)

hahahahhaha  : haha:  : haha:  : haha: : haha: see oli väga hea, kas pole: d

-> : haha: : haha: : haha: : haha: Super jah ... ma kavatsesin selle nalja teha ja see on tore. : haha:

offline 3,14

• almancax Fanatiker
  • Tase 140
« Vasta #9: 29. oktoober 2012, kell 01:18:25 »
-> See on veel üks nali. : haha: Kuulame:

https://www.youtube.com/watch?v=Y6eHynCc_5U

offline 3,14

• almancax Fanatiker
  • Tase 140
« Vasta #10: 29. oktoober 2012, kell 01:20:41 »
-> : haha: : haha:

https://www.youtube.com/watch?v=WirwBIqehRo&NR=1&feature=endscreen

Saksa tõlge | Saksa keele õppimine | Saksa numbrid | Saksa saksa tutvustus
Saksa päevad | Saksa kelimeler | Saksa laulud | Saksa värvid | Foorumi arhiiv

TOETATAVAD KEELED: Afrikaans Albanian Amharic Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chichewa Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Corsican Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Frisian Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hawaiian Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Kazakh Khmer Korean Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Lao Latin Latvian Lithuanian Luxembourgish Macedonian Malagasy Malay Malayalam Maltese Maori Marathi Mongolian Myanmar (Burmese) Nepali Norwegian Pashto Persian Polish Portuguese Punjabi Romanian Russian Samoan Scottish Gaelic Serbian Sesotho Shona Sindhi Sinhala Slovak Slovenian Somali Spanish Sudanese Swahili Swedish Tajik Tamil Telugu Thai Turkish Ukrainian Urdu Uzbek Vietnamese Welsh Xhosa Yiddish Yoruba Zulu