Saksamaa, Saksamaa Päeva kingitus - GERMANX

Päeva kingitus

• 31 Vasta
  • 12950 kuvamised

0i liige ja 1i külastaja vaatab.

offline reyyan et

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 653
  • Tase 63
  • Sugu: Daamid
Re: Päeva kingitus
« Vasta #22: 26. novembril 2012 kell 10:30:21 »
-> Kui soovite, installige TeamViewer. Leidke see Google'ist. Anna siis mulle seal olevad numbrid. Installin teile nii viirusetõrje kui ka Startupi jaoks sõnaraamatu. hiihi :)

ok au oleks hea. mitte praegu, aga neljapäeval olen kodus. ma kirjutan sulle

offline 3,14

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 7470
  • Tase 140
  • Sugu: laht
« Vasta #23: 26. novembril 2012 kell 10:31:12 »
-> Olgu, õde. Kui mind pole siin, kirjutage tekstsõnum. ;)
"Olete leidnud kogukonna, mis nõuab heategevuseks, käske headust ja mehi paha. Siin on vabanenud. "Imam, 104.

offline EL-TURCOlt

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 680
  • Tase 52
« Vasta #24: 26. novembril 2012 kell 10:42:07 »
-> Kui soovite, installige TeamViewer. Leidke see Google'ist. Anna siis mulle seal olevad numbrid. Installin teile nii viirusetõrje kui ka Startupi jaoks sõnaraamatu. hiihi :)
Ärge segage midagi muud, kuid saite selle, et te ei pahanda mind :-) nali, et te ei tee seda
Sa oled nii täiesti ebameeldiv armastus Sendeni baski ...

offline 3,14

• almancax Fanatiker
  • Tase 140
« Vasta #25: 26. novembril 2012 kell 11:01:45 »
-> Vaata, sa tead, et ma ei kavatse, sa õpid mind tundma. :D
"Olete leidnud kogukonna, mis nõuab heategevuseks, käske headust ja mehi paha. Siin on vabanenud. "Imam, 104.

offline 3,14

• almancax Fanatiker
  • Tase 140
« Vasta #26: 27. november 2012 kell 10:11:31 »
-> HDD mehaanikastandard

HDD Mechanic saab faile taastada vormindatud, jaotatud ja ligipääsmatud kõvaketastelt. Intelligentsete skannimisalgoritmidega varustatud tööriist otsib kogu kõvaketta pinda failide iseloomulike jälgede leidmiseks. Nii saab ta taastada andmeid tugevalt kahjustatud ketastelt, puuduvatest või tühjadest failisüsteemidest.

Nõuded süsteemile:
Windows 98, Me, XP, Vista, 2003 Server, 7 

Kirjastaja:
Taastemehaanik   

Faili suurus:
14.3 MB 

Hind:See programm on turul hinnaga 139.95 USD, kuid meie külastajatele on see lühikese aja jooksul tasuta! (Ütles täna. ;D)

offline 3,14

• almancax Fanatiker
  • Tase 140
« Vasta #27: 28. novembril 2012 kell 01:41:06 »
-> Zortam Mp3 Media Studio Pro 14

Zortam Mp3 Media Studio Pro 14 pakub paljusid Mp3-rakendusi ühes. Zortami automaatne märgistaja saab Zortami andmebaasist pakkide abil töödelda kaanepilte, sõnu, albumeid, laulužanre ja muud silditeavet. Muud tööriistad: MP3-korraldaja, Mp3-normaliseerija, ID3-märgendiredaktor, Mp3-mängija, CD-ripper, WAV / Mp3-muundur. Lisaks saate faile ID3 teabe põhjal pakkide kaupa ümber nimetada, ID3 silte sünkroonida, identseid Mp3-faile otsida ja palju muud.

Sobib suurepäraselt iPodile ja iPhone'ile. Kõik kaaned ja laulusõnad ilmuvad iPodis, iPhone'is, Androidi taskutes ja iTunes'is. Kõik, mida peate tegema, on failide edastamine iPodi või iPhone'i.

Nõuded süsteemile:
   Window XP, Vista, 7 (x32 / x64)
Kirjastaja: Zortam Corporation h ...   
Faili suurus:    13.5 MB
Hind:    See programm on turul 19.95 USD, kuid meie külastajatele on see lühikese aja jooksul tasuta! (tänase päeva kingitus)

offline 3,14

• almancax Fanatiker
  • Tase 140
« Vasta #28: 29. november 2012 kell 11:38:29 »
-> Wondershare DVD Slideshow Builder Standard 6.1.11

Kas otsite muljetavaldavat viisi oma fotode DVD-le kirjutamiseks või veebis jagamiseks? DVD Slideshow Builder Standardi abil saate ühendada oma lemmikfotod ja -muusika kinematograafiliste efektidega, et luua menüüdega fotoslaidiseansse.

- Tooge oma puhkusele, kooli lõpetamisele ja muudele fotoalbumitele uus elu.
   - Ühendage üle 210 kohandatud slaidimalli ja redigeerimisriista.
   - Näe välja nagu sisseehitatud filmiefektidega proff.
   - Näidake ja jagage oma saateid YouTube'is, Facebookis, iPhone'is ja mujal.

Tähtis:

Tarkvara aktiveerimiseks peate registreeruma tootja lehel (tasuta ja täisversiooni jaoks). Pärast seda saate tarkvara aktiveerimiseks registreerimiskoodi.

Nõuded süsteemile:    Windows 8/7 / Vista / XP; Pentium IV 2.4 GHz või kõrgem; 512 MB RAM; 10 GB kõvakettaruumi
Kirjastaja:    Wondershare tarkvara   
Faili suurus:    43.7 MB
Hind:    See programm on turul saadaval hinnaga 39.95 USD, kuid see on meie külastajatele lühiajaliselt tasuta! (tr.giveawayoftheday.com)

offline 3,14

• almancax Fanatiker
  • Tase 140
« Vasta #29: 30. november 2012 kell 10:27:26 »
-> Animeeritud ekraanisäästja tegija 3.1.5

Paljud ekraanisäästja loomise tarkvarad võimaldavad teil luua lihtsalt slaidiseansse või kasutada eelseadistatud animatsioone. Animeeritud ekraanisäästja tegija aga võimaldab animatsiooni ise luua.

Näiteks võite anda ekraanisäästjale ilmastikuefekte, muuta foto mereks, kus on kala, või luua kauni meretausta.

Nõuded süsteemile:    Windows XP / Vista / 7
Kirjastaja:    DesktopPaints.com   
Faili suurus:    19.8 MB
Hind:    See programm on turul saadaval hinnaga 29.77 USD, kuid see on meie külastajatele lühiajaliselt tasuta! (tr.giveawayoftheday.com)

offline adaizm on

• Voll Mitglied 2
  • Sõnum: 198
  • Tase 12
  • Sugu: Daamid
« Vasta #30: 30. november 2012 kell 10:38:06 »
-> Animeeritud ekraanisäästja tegija 3.1.5

Paljud ekraanisäästja loomise tarkvarad võimaldavad teil luua lihtsalt slaidiseansse või kasutada eelseadistatud animatsioone. Animeeritud ekraanisäästja tegija aga võimaldab animatsiooni ise luua.

Näiteks võite anda ekraanisäästjale ilmastikuefekte, muuta foto mereks, kus on kala, või luua kauni meretausta.

Nõuded süsteemile:    Windows XP / Vista / 7
Kirjastaja:    DesktopPaints.com   
Faili suurus:    19.8 MB
Hind:    See programm on turul saadaval hinnaga 29.77 USD, kuid see on meie külastajatele lühiajaliselt tasuta! (tr.giveawayoftheday.com)

Mul on au, minu meediumipleier ei tööta või ma ei saanud aru, et vorming on valesti installitud. Ma ei saanud meediumipleierist aru.
Ma soovin, et olime lapsed kogu aeg. Ainult meie põlved olid lõuendil ...

offline 3,14

• almancax Fanatiker
  • Tase 140
« Vasta #31: 30. novembril 2012 kell 12:25:38 »

Mul on au, minu meediumipleier ei tööta või ma ei saanud aru, et vorming on valesti installitud. Ma ei saanud meediumipleierist aru.

-> Mu õde, ma teen seda. Pole probleemi. ;)

Saksa tõlge | Saksa keele õppimine | Saksa numbrid | Saksa saksa tutvustus
Saksa päevad | Saksa kelimeler | Saksa laulud | Saksa värvid | Foorumi arhiiv

TOETATAVAD KEELED: Afrikaans Albanian Amharic Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chichewa Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Corsican Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Frisian Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hawaiian Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Kazakh Khmer Korean Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Lao Latin Latvian Lithuanian Luxembourgish Macedonian Malagasy Malay Malayalam Maltese Maori Marathi Mongolian Myanmar (Burmese) Nepali Norwegian Pashto Persian Polish Portuguese Punjabi Romanian Russian Samoan Scottish Gaelic Serbian Sesotho Shona Sindhi Sinhala Slovak Slovenian Somali Spanish Sudanese Swahili Swedish Tajik Tamil Telugu Thai Turkish Ukrainian Urdu Uzbek Vietnamese Welsh Xhosa Yiddish Yoruba Zulu