Saksa keel, Saksamaa Kas keegi elab Kölnis? - SAKSA

Kas keegi elab Kölnis?

• 6 Vasta
  • 4255 kuvamised

0i liige ja 1i külastaja vaatab.

offline asjatundlik mees

• Juunior Mitglied 2
  • Sõnum: 26
  • Tase 20
Kas keegi elab Kölnis?
« : 27. oktoober 2012, kell 01:28:09 »
Kõik minu tervitused teile,

Huvitav, kas mul Kölnis elavad vennad, õed, õed-vennad? Mul oleks neilt väike palve ..

Mu sõbranna elab Koblenzis. Ta saadab mulle iPhone 5 ja võtab selle vastu, aga kui Kölnis elab keegi, kuna Apple Store asub Kölnis, siis tahaksin minna sinna, kus te elate allpool ja viitsin minna Apple Store'i, käes iPhone 5. Kas saate küsida, kas

Kui on mõni heategevuslik inimene, kes võib minna, kas nad võivad küsida, kui ma küsin? :)

1. Mis puudutab iphone 5 16GB mudelit
Teiseks, kui neil on seda toodet, kas see on avatud müügiks lepingu alusel või kui see on müügil ilma lepinguta
3. Nagu tooted on tasuta?
4. Nagu ma eespool mainisin, kas ülalnimetatud iphone 5 16GB mudelil on valge värv.

Apple Store
Rheini keskus

Aachener Straße 1253

50858 Köln
 +02234 202

Wegbeschreibung und Karte

Lahtiolekuajad:
E - R: 10:00 Uhr bis 20:00 Uhr
Niisiis: Geschlossen
1. november: Geschlossen

offline 3,14

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 7470
  • Tase 140
  • Sugu: laht
Re: Kas keegi elab Kölnis?
« Vasta #1: 27. oktoober 2012, kell 01:48:40 »
-> See on Rheini keskuse aadress. Ma tean seda. Kuid kas neil on see olemas või mitte, saab teada telefoni teel. Helistan.

Lubage mul vastata teie muudele küsimustele otse: saate selle lepingu alusel või ilma lepinguta. Hind sõltub sellest.
Tooted on Sim Lock Frei. Alati on valge. Kui tal on must. Telefoni teel ja õppige. Kuni sinna pole vaja väsida. :)
"Olete leidnud kogukonna, mis nõuab heategevuseks, käske headust ja mehi paha. Siin on vabanenud. "Imam, 104.

offline asjatundlik mees

• Juunior Mitglied 2
  • Tase 20
« Vasta #2: 27. oktoober 2012, kell 02:13:41 »
Mu kallis vend, mul oleks väga hea meel, kui saaksid sinult, mu kallis vend, väikese taotluse esitada. Kas teil on võimalik helistada ülaltoodud numbrile ja küsida, kas neil see on?

Muide, lisasin teid näole, vend, mul on hea meel, kui te selle aktsepteerite. :)

offline 3,14

• almancax Fanatiker
  • Tase 140
« Vasta #3: 27. oktoober 2012, kell 03:30:32 »
-> võtsin vastu oma kauni venna. OK, ma helistan, kas see jääb mulle külge? :D
"Olete leidnud kogukonna, mis nõuab heategevuseks, käske headust ja mehi paha. Siin on vabanenud. "Imam, 104.

offline asjatundlik mees

• Juunior Mitglied 2
  • Tase 20
« Vasta #4: 27. oktoober 2012, kell 03:54:06 »
Suur aitäh, mu vend, jumal õnnistagu sind .. Muide, kui saate mind sellest teemast hiljemalt teavitada?

offline 3,14

• almancax Fanatiker
  • Tase 140
« Vasta #5: 27. oktoober 2012, kell 04:02:26 »
-> 100 € ettemaks, 35 € kuus, 24-kuuline järelmaks, pole enam kõneminuteid, üks telefonikõne. Praegu ei saanud nad lepinguta anda. Meie koht on siin lähedal, ostsin sealt iPhone 4S White. ;)

offline 3,14

• almancax Fanatiker
  • Tase 140
« Vasta #6: 27. oktoober 2012, kell 04:09:33 »
-> 100 € ettemaks, 35 € kuus , pole enam kõneminuteid, üks telefonikõne. Praegu ei saanud nad lepinguta anda. Meie koht on siin lähedal, ostsin sealt iPhone 4S White. ;)

-> Apple Store Rhein Center - iPhone 5 White 16 GB: 679, - € (sularahas - ilma lepinguta) -> vastavalt kehtivatele euromääradele: 1.725,76 TL
-> Ta ütles, et peate lepingu järele tulema.
-> 35x24 + 100 = 940 € ... Ma arvan, et saate seda osta sularahas, kui saate.

Saksa tõlge | Saksa keele õppimine | Saksa numbrid | Saksa saksa tutvustus
Saksa päevad | Saksa kelimeler | Saksa laulud | Saksa värvid | Foorumi arhiiv

TOETATAVAD KEELED: Afrikaans Albanian Amharic Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chichewa Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Corsican Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Frisian Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hawaiian Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Kazakh Khmer Korean Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Lao Latin Latvian Lithuanian Luxembourgish Macedonian Malagasy Malay Malayalam Maltese Maori Marathi Mongolian Myanmar (Burmese) Nepali Norwegian Pashto Persian Polish Portuguese Punjabi Romanian Russian Samoan Scottish Gaelic Serbian Sesotho Shona Sindhi Sinhala Slovak Slovenian Somali Spanish Sudanese Swahili Swedish Tajik Tamil Telugu Thai Turkish Ukrainian Urdu Uzbek Vietnamese Welsh Xhosa Yiddish Yoruba Zulu