Saksa, Saksamaa Saksamaalt Türki, et telefon tuua - ALMANCAX

Too telefon Saksamaalt Türki

• 10 Vasta
  • 9046 kuvamised

0i liige ja 1i külastaja vaatab.

offline asjatundlik mees

• Juunior Mitglied 2
  • Sõnum: 26
  • Tase 20
Too telefon Saksamaalt Türki
« : 26. oktoober 2012, kell 09:37:59 »
Kõik minu tervitused teile,

Mu sõbranna, kes elab Koblenzis, mõtleb Kölni Apple Store'ist mulle iPhone 5 osta ja saata, kuid tal pole selle saatmise kohta teavet. Ta ütles, et saadan selle kaubaga, kuid kui ostate, arvestavad nad teilt maha maksud. Tema sõnul võib tollis olla probleeme, kuna see on telefon. Kas pole kedagi, kes tuleb Türki, kuid ütles, et keegi ei öelnud neile seda võimalust Türki tulla. Kas telefon, kui nad saavad läbi kellegagi, kes oli Türgist tulnud minu huvitatud foorumist?

Või on veel mingeid ettepanekuid? Mul oleks väga hea meel, kui need, kellel on selle teema kohta teavet, kirjutaksid teemale vastuse.

Lõpuks soovin märkida, et kirjutasite tasuta saatmist kõigile õunapoe sõlmpunktidele, kuid ei tea, kas teie arvates on Türki Türgisse tasuta saatmine? Kas on olemas tasuta saatmine?

Tänan teid abi eest.

Lugupidamisega ...

offline 3,14

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 7470
  • Tase 140
  • Sugu: laht
Re: Too telefon Saksamaalt Türki
« Vasta #1: 26. oktoober 2012, kell 09:50:42 »
-> Parim viis: sõbrad, kes tulid Türki ja võtsid temaga telefoni kaasa võttes kaasa.
      Järgmine samm: ta toob sõbra kodumajapidamises kasutatava Türgi, et avada kolme nädalaga passiga mobiiltelefon. Vastasel juhul lukustamata telefon Türgi kasutamiseks lukustamata.
"Olete leidnud kogukonna, mis nõuab heategevuseks, käske headust ja mehi paha. Siin on vabanenud. "Imam, 104.

offline 3,14

• almancax Fanatiker
  • Tase 140
« Vasta #2: 26. oktoober 2012, kell 09:51:20 »
-> Vaata, mida sa mõtled. S II, saadan Türki. Polnud probleemi.
"Olete leidnud kogukonna, mis nõuab heategevuseks, käske headust ja mehi paha. Siin on vabanenud. "Imam, 104.

offline 3,14

• almancax Fanatiker
  • Tase 140
« Vasta #3: 26. oktoober 2012, kell 09:52:08 »
-> Nii et ma postitasin selle. Kui tunnete seal kedagi, saate oma iPhone 5 aktiveerida Turkcelli edasimüüja juures.

offline asjatundlik mees

• Juunior Mitglied 2
  • Tase 20
« Vasta #4: 26. oktoober 2012, kell 10:12:31 »
Kui palju ta maksab lähetamise eest? Ja kui palju ma siit maksan, vend, kas teil on mingit teavet? Ta saatis mulle mingil hetkel sülearvuti ja nad küsisid 18% sülearvuti hinnast.

Vahepeal kirjutab iPhone 5 õunapoe tasuta saatmine korvi kinnitamise, et teada saada, kas Türgis on tasuta saatmine?

offline 3,14

• almancax Fanatiker
  • Tase 140
« Vasta #5: 27. oktoober 2012, kell 02:05:10 »
-> Isegi kui nad pakuvad tasuta saatmist, ei võeta Internetist telefonikõnesid. Ma ei ostaks seda ilma teie kätt vaatamata, ilma kviitungita ... Maksu ei makstud. Post saadeti nagu oleks saadetud. Nad võtsid lihtsalt postikulu ja ma unustasin, kui palju see oli.

offline asjatundlik mees

• Juunior Mitglied 2
  • Tase 20
« Vasta #6: 27. oktoober 2012, kell 01:21:24 »
Aga mu õpetaja, on selline olukord .. Maksate saatmistasu ainult siis, kui saadate, aga ma tean, et teine ​​pool maksab toote ostmisel maksu .. Sest nagu ma ütlesin, mu sõbranna maksis saatmisel saatmistasu mulle sülearvuti, kuid ma maksin siin maksu. nad võtsid minult sama palju makse ...

offline 3,14

• almancax Fanatiker
  • Tase 140
« Vasta #7: 27. oktoober 2012, kell 01:43:42 »
-> ma ei tea nii palju. Aga kui jah, siis ei saa Türgit väljuvale õhule anda? Las ta läheb lennujaama, otsib türklased üles. Kuid kas see on usaldusväärne ka temale ...

offline asjatundlik mees

• Juunior Mitglied 2
  • Tase 20
« Vasta #8: 27. oktoober 2012, kell 01:50:53 »
Mu kallis vend, kas foorumis elab keegi Kölnis? Kas teil on selle teema kohta mingit teavet?

offline 3,14

• almancax Fanatiker
  • Tase 140
« Vasta #9: 27. oktoober 2012, kell 03:31:39 »
-> Ma tean, et Kölnis elab inimesi. Kuid ärge tundke sundi Kölni minema, vend, see saab olema Frankfurdis. aplaus :)

offline asjatundlik mees

• Juunior Mitglied 2
  • Tase 20
« Vasta #10: 27. oktoober 2012, kell 03:53:29 »
Suur aitäh, mu vend, jumal õnnistagu sind  :D

Saksa tõlge | Saksa keele õppimine | Saksa numbrid | Saksa saksa tutvustus
Saksa päevad | Saksa kelimeler | Saksa laulud | Saksa värvid | Foorumi arhiiv

TOETATAVAD KEELED: Afrikaans Albanian Amharic Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chichewa Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Corsican Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Frisian Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hawaiian Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Kazakh Khmer Korean Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Lao Latin Latvian Lithuanian Luxembourgish Macedonian Malagasy Malay Malayalam Maltese Maori Marathi Mongolian Myanmar (Burmese) Nepali Norwegian Pashto Persian Polish Portuguese Punjabi Romanian Russian Samoan Scottish Gaelic Serbian Sesotho Shona Sindhi Sinhala Slovak Slovenian Somali Spanish Sudanese Swahili Swedish Tajik Tamil Telugu Thai Turkish Ukrainian Urdu Uzbek Vietnamese Welsh Xhosa Yiddish Yoruba Zulu