Saksa, saksa palved teilt - sakslane

Palved sinult

• 5 Vasta
  • 3237 kuvamised

0i liige ja 1i külastaja vaatab.

offline 3,14

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 7470
  • Tase 140
  • Sugu: laht
Palved sinult
« : 11. oktoober 2012, kell 05:20:38 »
-> Kas jagame erinevaid palveid?

Õhtul loetud palve

Mu jumal, et pole teist jumalat peale Sina, et pole ühtsust ja sharîki (partnerit) ja see Hz. Ma uskusin (uskusin), et Muhammad (SalAllahu alayhi wesellam) oli teie sulane ja prohvet, kes oli tunnistajaks Senile, tema hamele-i arshile (teie inglid, kes vastutavad trooni hoidmise eest), (muud) inglid ja kõik olendid.
"Olete leidnud kogukonna, mis nõuab heategevuseks, käske headust ja mehi paha. Siin on vabanenud. "Imam, 104.

offline 3,14

• almancax Fanatiker
  • Tase 140
Re: Palved sinult
« Vasta #1: 11. oktoober 2012, kell 05:22:22 »
-> Varjupalve Jumalale tundmatute murede eest

Oo, Allah, ma varjun sinus igasuguse kurja eest, mida ma tean või ei tea ja mille sa annad kohe või hiljem (maailm ja edaspidi). Ma tahan, et saaksite teha sõnu ja tegusid, mis toovad taeva ja mind taevale lähemale.

"Olete leidnud kogukonna, mis nõuab heategevuseks, käske headust ja mehi paha. Siin on vabanenud. "Imam, 104.

offline 3,14

• almancax Fanatiker
  • Tase 140
« Vasta #2: 11. oktoober 2012, kell 05:24:36 »
-> Palve, mida lugeda kurbuse hetkedel

Pole muud jumalat kui Allah, Kõigeväeline ja Väärikas. Jumalat pole peale Jumala. Siiski on olemas Jumal, suure trooni omanik. Pole ühtegi jumalat peale Jumala, taevaste, maa ja trooni isanda.

offline 3,14

• almancax Fanatiker
  • Tase 140
« Vasta #3: 11. oktoober 2012, kell 05:27:12 »
-> Palve, mis võtab ära südame kurjuse

Oo, Allah, anna andeks meile ning meie vendadele ja õdedele, kes enne meid uskusid. Ärge jätke kurja, viha ja viha nende vastu, kes on meie südamesse uskunud. Kindlasti olete armuline, andestav.

offline 3,14

• almancax Fanatiker
  • Tase 140
« Vasta #4: 11. oktoober 2012, kell 05:29:52 »
-> Lisa sisaldab "Palved meie prohveti (saasade) keelest". Soovitan tungivalt see alla laadida. :)

offline 3,14

• almancax Fanatiker
  • Tase 140
« Vasta #5: 11. oktoober 2012, kell 06:16:52 »
-> tänupalve:

Ta peaks ütlema (Allahumma mâ esbaha bi min blessin ev bi-ehadin min Halkıke, fe minke wahdeke, la pühakute plekk, fe lekel hamdu ja lekeşşükür) igal hommikul ja igal õhtul (Mâ esbaha) asemel peaks ta lugema kõiki neid täpselt. Meie prohvet ütles: "Rahulik nimi ja rahu olgu temaga!" (Kes päeva jooksul seda palvet loeb, on selle päeva eest tänulik. Kui ta seda palvet öösel loeb, väljendab ta selle öö tänulikkust.) See pole vajalik lugeda pesu. Ta peaks seda lugema iga päev ja öö. [Parem oleks, kui see tänupalve lisataks ülaltoodud toidupalvusele.]

Tänupalve tähendus:
Ainult teie, Issand, jäävad materiaalsed ja vaimsed õnnistused, mille olete andnud mulle ja teistele olenditele, kuni hommikuni (õhtuni). Teil pole partnerit. Täname ja täname.

Saksa tõlge | Saksa keele õppimine | Saksa numbrid | Saksa saksa tutvustus
Saksa päevad | Saksa kelimeler | Saksa laulud | Saksa värvid | Foorumi arhiiv

TOETATAVAD KEELED: Afrikaans Albanian Amharic Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chichewa Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Corsican Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Frisian Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hawaiian Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Kazakh Khmer Korean Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Lao Latin Latvian Lithuanian Luxembourgish Macedonian Malagasy Malay Malayalam Maltese Maori Marathi Mongolian Myanmar (Burmese) Nepali Norwegian Pashto Persian Polish Portuguese Punjabi Romanian Russian Samoan Scottish Gaelic Serbian Sesotho Shona Sindhi Sinhala Slovak Slovenian Somali Spanish Sudanese Swahili Swedish Tajik Tamil Telugu Thai Turkish Ukrainian Urdu Uzbek Vietnamese Welsh Xhosa Yiddish Yoruba Zulu