Saksa, saksa religiooniuuringud - SAKSA

Usuline teave

• 23 Vasta
  • 9199 kuvamised

0i liige ja 1i külastaja vaatab.

offline 3,14

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 7470
  • Tase 140
  • Sugu: laht
Usuline teave
« : 11. oktoober 2012, kell 04:39:19 »
-> ära mine magama, kui pole neid 5 asja teinud!

Meie prohvet (pbuh) Hz. Nad ütlesid Alile;
"Ya Ali, ära mine magama, kui pole neid 5 asja teinud!"

1. Kogu Koraani lugemata,
2. Ilma 4000 dirhamit heategevuseks andmata
3. Kaabat külastamata,
4. Enne oma paradiisikoha ettevalmistamist
5. Ilma et teeksite kellegagi rahu, olete solvunud,

Hazrat Ali:
"Jah, RasulAllah! Kuidas see juhtuda saab?" Kui ta küsis, ütlesid nad:

1. Ihlasi suurauri kolm korda lugemine on nagu Koraani lugemine.
2. Surah al-Fatiha neljakordne lugemine võrdub 4 dirhami heategevusega.
3. 10 korda: "La ilaha illAllah vahdehu la-sharike-leh poola mulk ja poleeri hamdu yuhyu ja yumit ja hüve ala kulli shay." Demen on võrdne Kaaba külastamisega.
4. 10 korda: "La havle vela jõud, mitte tingimata billahil aliyyil visadust." Demen on teie jaoks paradiisis oma koha ettevalmistamise vahend.
5. 10 korda: "Astağfirullaheli visadus käepidemed la ilaha illa huvel huvel hooldaja ja etubü ileyh." Demen on tasustamise vahend niivõrd, kuivõrd olete rahus inimestega, kellele olete solvunud ja vaenulik ...

"Olete leidnud kogukonna, mis nõuab heategevuseks, käske headust ja mehi paha. Siin on vabanenud. "Imam, 104.

offline 3,14

• almancax Fanatiker
  • Tase 140
Re: Religioosne teave
« Vasta #1: 11. oktoober 2012, kell 04:40:39 »
Salat-i Tefriciye

"Allâhümme salli salaten kmmilaten ja selim salâmen tâmmen aâ seyyidinâ Muhammedinillezi tenhallü bihil'ukadü ja tenfericü bihil'kürabü, vetükdâ bihil'havâicü, ve tunâlü bihâgâibü, ah hinghatin 've hüsnimi' ve biaded-i kulli mâlûmin lek. "

Tähendus: ma olen Allah! Saada igal silmapilgul ja iga hingetõmbega täiuslik salat ja täielik tervitus meie prohvet Muhammadile (PBUH) ja kõigile tema kaaslastele; Tema juures sulatatakse sõlmed, hajutatakse hädad, lahendatakse vajadused, saadakse soove ja soove ning palutakse tema õnnistatud näo nimel pilvedest vihma. "

Tema Pühadus Imami Qurtubi ütles:
"Kui keegi loeb" Salat al-Tefriciye "ja teeb sellest õnnistatud Saâtü Salamist ja meie Kõigeväelisest Prohvetist ühe ülitähtsa töö või olulise soovi täitumise võimaluse või pääsemise suurest vaevast, mis teda jätkab. Pole kahtlust ega kõhklust, et kõikvõimas Jumal avab sulasele hea ukse oma tahte ja soovi järele, loob mõjuva põhjuse ja annab talle oma tahte. "
"Olete leidnud kogukonna, mis nõuab heategevuseks, käske headust ja mehi paha. Siin on vabanenud. "Imam, 104.

offline 3,14

• almancax Fanatiker
  • Tase 140
« Vasta #2: 11. oktoober 2012, kell 04:41:39 »
-> Lisatud on "hüvastijätmise jutlus" ...

offline 3,14

• almancax Fanatiker
  • Tase 140
« Vasta #3: 11. oktoober 2012, kell 04:42:46 »
-> Hinge pöördumine:

“Mul pole muud kapitali peale oma elu! Kui mu elu on hävitatud, on mu kapital hävinud. Sel ajal kaob lootus nii kaubanduses kui ka kasumis ning Allah on andnud mulle võimaluse elada sellel uuel päeval. Ta lükkas mu saatuse veel üheks päevaks edasi ja andis talle mulle õnnistuse. Kui ta oleks mu tapnud, oleksin soovinud, et ta saadaks mind ühel päeval maailma - tegema õigeid tegusid. Nii et, mu hing! Arvan, et sa surid, siis saadeti tagasi maa peale ja ära raiska seda päeva! Sest iga hingetõmme on hindamatu pärl. Oo Nami! Tea, et see koosneb ööpäevast XNUMX tundi. ”²

___________________________________________________________________________________
² Imaam Ghazali, Surm ja tagajärjed, lk 384–385

offline 3,14

• almancax Fanatiker
  • Tase 140
« Vasta #4: 11. oktoober 2012, kell 04:43:44 »
-> Lisatud on "supereratoorsed palved".

offline 3,14

• almancax Fanatiker
  • Tase 140
« Vasta #5: 11. oktoober 2012, kell 04:44:32 »
-> õnnistatud salawat:

Kuidas seda loetakse:

offline 3,14

• almancax Fanatiker
  • Tase 140
« Vasta #6: 11. oktoober 2012, kell 04:45:48 »
-> Lisatud on nime "prohvet Muhammad (saas)" tähendus saksa keeles.

offline 3,14

• almancax Fanatiker
  • Tase 140
« Vasta #7: 11. oktoober 2012, kell 04:46:32 »
-> Manuses on "VASTUTUSE MÄRGID".

offline 3,14

• almancax Fanatiker
  • Tase 140
« Vasta #8: 11. oktoober 2012, kell 04:47:22 »
-> Süda allub silmadele. Kui silmad ei väldi harami, on südant raske kaitsta. Kui süda langeb harami, on pattudest raske hoiduda. Seetõttu ei tohiks need, kellel on usku, haramit teha ega haramit vaadata.

offline 3,14

• almancax Fanatiker
  • Tase 140
« Vasta #9: 11. oktoober 2012, kell 04:48:12 »
-> Manuses on "Surat al-Qadir ja selle tähendus".

offline 3,14

• almancax Fanatiker
  • Tase 140
« Vasta #10: 11. oktoober 2012, kell 04:48:59 »
-> Lisas on "Istihare palve".

Saksa tõlge | Saksa keele õppimine | Saksa numbrid | Saksa saksa tutvustus
Saksa päevad | Saksa kelimeler | Saksa laulud | Saksa värvid | Foorumi arhiiv

TOETATAVAD KEELED: Afrikaans Albanian Amharic Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chichewa Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Corsican Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Frisian Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hawaiian Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Kazakh Khmer Korean Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Lao Latin Latvian Lithuanian Luxembourgish Macedonian Malagasy Malay Malayalam Maltese Maori Marathi Mongolian Myanmar (Burmese) Nepali Norwegian Pashto Persian Polish Portuguese Punjabi Romanian Russian Samoan Scottish Gaelic Serbian Sesotho Shona Sindhi Sinhala Slovak Slovenian Somali Spanish Sudanese Swahili Swedish Tajik Tamil Telugu Thai Turkish Ukrainian Urdu Uzbek Vietnamese Welsh Xhosa Yiddish Yoruba Zulu