Saksa keeles saksa keeles saksa keeles - saksa keeles

Ilusad artiklid

• 50 Vasta
  • 17142 kuvamised

0i liige ja 1i külastaja vaatab.

offline 3,14

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 7470
  • Tase 140
  • Sugu: laht
Re: Hea kirjutamine
« Vasta #22: 11. oktoober 2012, kell 02:14:31 »
PARANDA INIMESI

Kui mees pühapäevahommikul pärast nädalast kurnatust üles ärkas, võttis ta terve nädala väsimuse leevendamiseks oma ajalehe kätte ja arvas, et istub terve päeva kodus. Just siis, kui ta sellele mõtles, tuli tema poeg jooksma ja küsis, millal nad kinno lähevad. Isa oli lubanud pojal teda sel nädalavahetusel kinno viia, kuid ta ei tahtnud kunagi välja minna, nii et ta pidi ettekäände välja mõtlema.

Siis jäi talle silma maailmakaart, mida ajaleht edendas. Kõigepealt lõikas ta maailmakaardi väikesteks tükkideks ja ütles pojale, et kui saate seda kaarti parandada, viin teid kinno. Siis ta mõtles; Oh, ma sain sellest lahti. Isegi kui võtate kaasa parima geograafiaprofessori, saab ta seda kaarti parandada alles õhtul.

Kümme minutit hiljem tuli poeg isa juurde jooksma ja ta ütles, et parandasin kaarti, nüüd saame kinno minna. Mees ei suutnud seda uskuda ja palus näha. Ta oli seda nähes imestunud ja küsis, kuidas ta seda tegi.

Poiss vastas:

- Kaardi taga, mille te mulle andsite, oli inimene. KUI MA INIMESE PARANDAN, ON MAAILM ISE PARANDATUD.

See on tsitaat.
"Olete leidnud kogukonna, mis nõuab heategevuseks, käske headust ja mehi paha. Siin on vabanenud. "Imam, 104.

offline 3,14

• almancax Fanatiker
  • Tase 140
« Vasta #23: 11. oktoober 2012, kell 02:15:24 »
MEIE VIGAD

Indias kandis veehaamer vett kaela riputatud pika pulga otstesse kinnitatud kahe suure ämbriga. Üks ämber oli lõhki. Tugev ämber suutis viia vaid poole lõhenenud ämbrisse pandud veest, samas kui pikk tee jõest ülemuse majani oli täis. Selline olukord jätkus kaks aastat iga päev. Iga kord suutis Sucu oma ülemuse majja toimetada vaid 1,5 ämbrit vett. Kui kindel punn oli uhke oma edukuse üle, siis vaene halb puks häbenes ainult poole missiooni täitmist. Ühel päeval kahe aasta lõpus helistas mõranenud ämber jõe kaldal olevale vesimehele.

"Mul on endal häbi ja ma tahan teie ees vabandada."

"Miks? ..." küsis vesi. "Miks teil on häbi? ..."

Vastas Veevalaja. "Kuna olen kahe aasta jooksul suutnud täita ainult poole oma transpordikohustusest, sest minu mõranemisest on lekkinud vett. Minu süü tõttu ei saa te oma pingutuste täielikku väärtust, kuigi olete nii palju vaeva näinud."

Ta ütles, et ütle veele.

"Tagasi ülemuse majja tahan, et märkaksite lilli tee servas."

Tõepoolest, mäkke ronides nägi ta päikest, mis soojendas metsikuid lilli mõranenud koppitee ühel küljel. Kuid tee lõpus tundis ta end jälle halvasti, kuna kaotas poole oma veest, ja vabandas taas vee ees. Ta küsis veeämbrit.

"Kas saite aru, et lilli on ainult teie tee ääres ja teise ämbri küljel pole lilli? ... Selle põhjuseks on see, et ma tean teie süüd ja kasutan seda ära. Ma istutasin teile lilleseemneid tee ääres ja sa kastsid neid iga päev, kui me jõelt tagasi tulime. Olen kaks aastat olnud võimeline neid kauneid lilli koguma ja nendega oma ülemuse lauda kaunistama. Kui te ei oleks selline, ei tahaks ta neid iludusi pole tal majas olnud. "

Meil kõigil on omad vead. Me kõik oleme tegelikult ämbrid. Jumala suures plaanis ei raisata midagi. Ärge kartke oma vigu. Omistage need ... Kui teate, et olete oma puudustest leidnud oma tõelise jõu, võite põhjustada ka ilu.

See on tsitaat.
"Olete leidnud kogukonna, mis nõuab heategevuseks, käske headust ja mehi paha. Siin on vabanenud. "Imam, 104.

offline 3,14

• almancax Fanatiker
  • Tase 140
« Vasta #24: 11. oktoober 2012, kell 02:19:34 »
ARMASTUS, EDU JA rikkus

Naine astub oma majast välja ja näeb oma maja ees istumas 3 pika valge habemega vanameest. Ta ei tunne neid.

Ta ütleb: "Ma ei tunne sind, aga sa pead olema näljane."
"Palun tulge sisse ja sööge midagi."
"Kas mees on majas?" küsivad mehed.
"Ei," ütleb naine. "Ta on väljaspool."
Nad vastavad: "Siis me ei saa sisse tulla."

Kui naise mees õhtul koju tuleb, räägib naine, mis tema mehega juhtus.

Ta ütleb: "Mine ütle neile, ma olen kodus, nad võivad sisse tulla."

Naine läheb välja ja kutsub nad sisse.

"Me ei lähe kõik korraga sisse." ütlevad vanad mehed.

Naine tahab õppida;

"Miks te ei saa siseneda?"

Üks vanadest meestest selgitab:

"Tema nimi on RIKKAS" osutab ta sõbrale ja osutab teisele: "Ta on EDU, MINA ARMASTAN". Siis lisab;
"Minge nüüd ja rääkige oma abikaasaga, kumba meist sooviksite oma koju"

Naine läheb sisse ja räägib abikaasale, mida öeldi. Mees rõõmustab seda kuuldes.
"Kui ilus !!" Ta ütleb: "Kui jah, kutsume rikkad sisse ja täidame oma maja rikkusega."

Tema naine vaidleb vastu;
"Mu kallis, miks me ei nimeta Edu?"

Vahepeal kuuleb pruut maja teises nurgas, millest nad räägivad. Ta tuleb üles hüpates ja räägib oma arvamuse.
"Kas poleks parem, kui kutsuksime armastuse? Meie maja on täis armastust!"
"Vaatleme oma pruudi ettepanekut," ütleb mees oma naisele.
"Minge välja ja kutsuge Love meie külaliseks."

Naine läheb välja ja küsib 3 vana meest;

"Kes teist on armastus? Palun tulge sisse ja olge meie külaline"

Armastus tõuseb püsti ja hakkab koju jalutama. Teda jälitavad ka ülejäänud kaks vanameest. Üllatuslikult küsib naine Rikast ja Edu;

"Kutsusin just Armastuse, miks sa tuled?"

Rikas ja Edu vastavad üksmeelselt;
"Kui oleksite kutsunud Rikka või Edu, jääksid teised kaks õue, aga teie kutsusite Armastuse. Me läheme sinna, kuhu Ta läheb. Kõikjal, kus on Armastus, on seal Edu ja rikkus! .."

See on tsitaat.

offline 3,14

• almancax Fanatiker
  • Tase 140
« Vasta #25: 11. oktoober 2012, kell 02:20:44 »
NAINE JA TUUL

Päike ja tuul vaidlevad kumb on tugevam. Ja tuul ütleb: "Ma tõestan teile, et olen tugevam."

"Kas näete seal vana meest, kes on mantel vee peal. Vean kihla, et saan selle mantli temalt palju kiiremini seljast panna kui sina."

Selle katsega nõustudes peidab päike pilve taha ja tuul hakkab tormi jõul puhuma. Ent mida rohkem tuul tugevneb, seda rohkem klammerdub vana mees mantli külge.

Lõpuks annab tuul alla ja päike tuleb pilve tagant välja ning naeratab vanamehele soojalt. Seda nähes ilmub vanamehe näole rahulolu väljendus. Ja võtab mantli seljast. Nõude võitja ütleb tuulele: "SÕBRAMINE JA PRINTSESS ON ALATI TUGEVAM KUI PESU JA PEKKIMINE ...".

See on tsitaat.

offline 3,14

• almancax Fanatiker
  • Tase 140
« Vasta #26: 11. oktoober 2012, kell 02:32:45 »
ELU EI kiirusta

Aastaid tagasi oli üks mees kaugel. See mees on läinud väga kaugele tööle ja on aastaid töötanud. Lõpuks on aeg naasta kodulinna. Sel tööperioodil säästis ta kokku 3000 münti ja tegi koduteed.

Teel oma maja juurde kulges tema tee läbi suure linna. Teel kõndides hüüdis keegi nurgas "Üks nõu, tuhat münti, üks nõu tuhat akçe". Mees mõtles: "Kuidas nad müüvad tuhande mündi eest nõu, ma töötasin aastaid ja hoidsin kokku vaid 3000 münti". Kui on
Ta pole päris mõistlik, kuid uudishimu on olemas. Ta ei suutnud peatuda ja ostis nõu, andes mehele tuhat münti.

Nõuanne oli järgmine: "Mis on saatus, see tuleb". Ja ta jätkas oma teed ...

Hiljem jälle nurgal karjus teine ​​mees: "Üks nõu tuhat akce". Mees, kes seda enam ei kannatanud, andis sellele mehele tuhat münti ja ostis teise nõu.

Teine nõuanne oli järgmine: "SÜDA on ilus lõhn, kellele see meeldib"

Ta jätkas oma teed viimase järelejäänud tuhande mündiga. Linna väljapääsu juures nurga taga müüs mees tuhande mündi eest nõu. Mees vaatas ühte oma rahast ja nõu müünud ​​inimene ei suutnud seda taluda ning ostis selle nõu oma viimase järelejäänud rahaga.

Viimane nõuanne oli: "TÖÖD EI TULE KIIRUSTAMA".

Ta jätkas oma teed ilma rahata. ta kohtus linna väljapääsu juures suure kogukonnaga. Kogukonnal oli kiire. Ta astus ligi ja küsis ühelt inimeselt, mis juhtus. Keegi sealt selgitas, ütles ta: Siin on kaev, mis vastab kõigile linna veevajadustele, kuid kaevus on koletis. Metsaline on vee kinni püüdnud ja ei saada seda. Kes alla tuli, ei saanud välja. nüüd kardavad kõik alla tulla ".

Mees mõtles ja ostetud nõu tuli kõigepealt pähe. "Mis saatusel on, see tuleb välja". Ta otsustas trepist alla minna.

Maandudes püüdis koletis selle kinni ja viis oma kohale. Ta ütles: "Esitasin küsimuse kõigile neile, kes siia tulid ja nad ei teadnud. Kui teate, vabastan teid." Blond ja ilus naine ühel põlvel ja konn teisel põlvel ning "räägi mulle kumb on ilus? " ütles.

Sel ajal, kui mees mõtles, tuli talle teine ​​nõu, mis ta sai, ja ütles: "Keda süda armastab, see on ilus."

See vastus meeldis metsalisele väga. Sest metsaline oli konnasilmadesse armunud. Ta lasi mehel minna ja lasi vee lahti. Nad võtsid selle, viisid kuninga juurde ja andsid talle kaalu kullas.

Mees jätkas teed ja jõudis lõpuks oma majja.

Ta vaatas läbi oma maja akna. Ja mida sa näed? naine istub põlvili koos noormehega. Ta tõmbas kohe mõõga ja just sisse astudes tuli talle meelde kolmas nõuanne: "Midagi ei kiirustata".

Ta ajas mõõga ja läks sisse. Pärast meeldivat viisikut küsis ta oma naiselt selle noormehe kohta. Naine ütles: "Bey, ma olin rase, kui sa lahkusid ja meil sündis poeg. See noormees on su poeg."

Elu ei kiirusta ...

Mesnevist

offline 3,14

• almancax Fanatiker
  • Tase 140
« Vasta #27: 11. oktoober 2012, kell 02:34:01 »
KES TÄHEB PAREMAT

See oli esimene kord, kui tema tee sellesse linna läks. Ta pilk tabas tee ääres seisvat autot, otsides kelleltki aadressi. Ta lähenes tagaistmel istunud kümneaastasele poisile:

- Otsin linna pagariäri, nad ütlesid, et see on pargi lähedal.

Kui poiss lasi autoakna alla ja nuusutas ringi,

- Tegelikult ütles ta, et ma olen siin uus. Kuid peate minema õigesti.

Mees küsis poisilt nagu kirumine,

- Kuidas saaksite öelda, et läheksin kohe, kui tulite siia esimest korda?

Poiss vastas:

- Sest ma tunnen pärna lõhna. Vaadake ka, linnulibisemine tuleb ka selliselt.

Mees vaidles vastu:

- Noh, see linnu siristamine ja lõhn ei tähenda, et seal oleks park! Noh, see võib tulla ühest puust.

Poiss naeratas,

Ühel korral ei tule nii intensiivset lõhna ühest puust. Pealegi, kui tunnete seda hästi, võite tunda värske leiva lõhna.

Mees kissitas kergelt, parem külg nuusutas sügavalt. Ta tundis intensiivset pärnaõie lõhna segatuna värske leiva lõhnaga.
Vist õige! pöördus ta poisi juurde tagasi öeldes. Tänutamiseks sirutas ta käe. Kuid poiss isegi ei liikunud ja jätkas kosmosesse vaatamist.

Seejärel sai mees aru, et poiss on nägemispuudega.

- Vabandage, mu kallis, ütles ta, teadmata, mida ta ütleb: "Ma arvan, et sa ei näe seda."

- Jah, ütles poiss. Kaotasin kolm aastat tagasi juhtunud liiklusõnnetuses silmad. Ilmselt näete seda, söör?

Mees pomises pisarates:

-Ma pole enam kindel. Ainuke asi, milles ma kindel olen, on see, et näete minust paremat. JUMAL teab, kes näeb paremini!

See on tsitaat.

offline 3,14

• almancax Fanatiker
  • Tase 140
« Vasta #28: 11. oktoober 2012, kell 02:35:09 »
SÕBER

Peab olema sõber, kes saab kellast sõltumata uksele koputada.
"Kust sa sel ajal tulid?"
Kui keset ööd kiirustas voodist välja;
Ta peaks teadma oma silmade keelt, kuulama ja aru saama somale rääkimata ...
Laskmata oma koduaias oma kohalolekut märgata,
Sa peaksid oma elus juurduma nagu kogu aeg istutatud ustav puu;
Sa peaksid alati tundma, et see on olemas
Ta peaks saama vajadusel minna ja toetuda oma armastava keha vastu,
Peaksite suutma end turbaanidesse peita
Ta peaks sind oma turvaliste kätega omaks võtma,
Õlg on otsas kurnatud okstega,
Peab olema salv teie hingele, kelle lehed veritsevad ...
Ta peaks suutma anda oma kõige intiimsemaid saladusi,
Peate suutma avada ja näidata oma sügavaid haavu;
Peaksite oma varjus jahtuma, pole kahtlust.
Ta on ainus kõigi sükofantide seas,
Ta peaks rääkima oma sõna painutamata,
Peab teadma, et sellest ei saa valesti aru
Mitte ainult siis, kui aplodeeritakse;
Sa peaksid suutma seista enda kõrval ja haarata käest kinni
Maailmas kiidetud, eraviisiliselt, peaks needma
Ja sa peaksid nii palju usaldama, kui teda kiidad või vannud
Peaksite teadma, et see on hea.
Peab olema tema vigade eest käendaja;
Tema pattude ainuomanik.
Usaldusisik, kes tunneb sind paremini kui sina, usaldab sind rohkem kui sina,
Kui teie õpilased on hägused, peaksite tormi tajuma.
Ja kui nutate, peavad tema silmadest pisarad tulema ...
Ta töötas aastaid sama köie otsas,
Tema käed peaksid olema kindlalt kinnitatud nagu kaks trapetsimängijat ...
Vaatamata kõigile kursuse raskustele
Saime säilitada oma sõpruse,
Nägime koos valusid;
Ta peaks saama öelda, et meid ei lüüa ...
Pimedamal kõleduse hetkel on üksindus,
Et kirjutasime pisikesele paberile
Lühike, kuid lootustandev artikkel
Sidudes selle südamega sarnase kivi külge
Me peaksime saama selle üksteise klaasist läbi visata.
Ka sellest läheme üle!
Sõber

See on tsitaat.

offline 3,14

• almancax Fanatiker
  • Tase 140
« Vasta #29: 11. oktoober 2012, kell 02:57:30 »
HIINA BAMBUPUU

Hiina bambuspuu kasvatamine on hea näide positiivsest visadusest.

Hiinlased kasvatavad seda puud järgmiselt:
Esiteks istutatakse, kastetakse ja väetatakse puu seeme.
Esimesel aastal seemnes muutusi pole.
Seeme kastetakse uuesti ja väetatakse. Bambuspuud ei tärka teisel aastal maa seest välja.
Kolmandal ja neljandal aastal korratakse igal aastal läbi viidud protsessi ning kastetakse ja viljastatakse bambuse seemneid.
Kuid tõrksad seemned ei saa sel aastal võrsuda.
Suure kannatlikkusega annavad hiinlased viiendal aastal bambusele vett ja väetisi.
Ja lõpuks, viienda aasta lõpu poole hakkab bambus kasvama.
ja jõuab umbes 27 meetri kõrgusele juba kuue nädalaga.

Esimene küsimus, mis pähe tuleb:
Kas Hiina bambuspuu jõudis kuue nädala või viie aasta jooksul 27 meetrini?
Vastus sellele küsimusele on muidugi viis aastat.
Kui seemet ei oleks viis aastat kastetud ja väetatud suure kannatlikkuse ja visadusega, kas võiksime rääkida puu kasvust ja isegi olemasolust? ...

Edu tingimused on alati väga lihtsad.
Õppige mõnda aega,
Hoidke mõnda aega.
Alati usu
Ja mitte kunagi tagasi tulla.

See on tsitaat.

offline 3,14

• almancax Fanatiker
  • Tase 140
« Vasta #30: 11. oktoober 2012, kell 02:58:39 »
OMA SÕBRALIK

Ta peab sind armastama, isegi kui sind pole armastatud ...

Ta peaks sind kallistama ka siis, kui sa pole keegi, kes sind kallistaks ....

See peab sinust kinni hoidma, isegi kui sa pole väljakannatamatu.

Mida sa kutsud sõbraks; peab olema fanaatiline;

Kui kogu maailm teid häirib, peaks see teile moraali andma

Kui ta saab häid uudiseid, peaks ta teiega tantsima

Ja kui ta nutab, peaks ta sinuga nutma ...

Aga kõige enam;

Sõbralik peab olema matemaatiline;

Peab paljundama rõõmu ...

See peab kurbust jagama ...

Peab mineviku välja tõmbama ...

Ta peab homme koguma ...

Ta peab vajaduse arvutama oma südames ...

Ja see peaks alati olema suurem kui kõik tükid ...

Ta ei tohiks sind ära visata, kui ta on valmis ...

Mevlana

offline 3,14

• almancax Fanatiker
  • Tase 140
« Vasta #31: 11. oktoober 2012, kell 02:59:54 »
ON SÕBRAD

On näost näkku sõprussidemeid. Näiteks päikese ja päevalille sõprus on selline sõprus. Päevalill ei saa hommikust õhtuni oma nägu päikesest eraldada ...

On kaugeid sõprussidemeid.

Saar keset merd ja järv mägede vahel on üksteise kauged sõbrad. Nad edastavad oma sõprust päeval lindude ja öösel tähtedega ...

On vaikivaid sõprussuhteid.

Vaikiva sõpruse vahel tekib tumm mees ja teine ​​mees, kes ei kuule. Need käed räägivad kõigest vaikselt ...

On kohustuslikud sõprussuhted.

See on nagu sõprus turu ja esmaspäeva vahel. Pühapäev on raske päev, esmaspäev on kiire päev ... Nad ei suuda üksteisega sammu pidada. Kuid nad peavad olema sõbrad, seisma kõrvuti ...

Seal on pikad sõprussuhted.

Pärastlõunase päikese all sirutuvad varjud kohtuvad omavahel ja nende vahel tekib kõrge sõprus.

On sõprussuhteid, mis ühel päeval surevad.

See on nagu aias asuva puumaja ja selle kõrval asuva pähklipuu sõprus ... Sõprussuhted, mis ühel päeval surid, kui tohutult viiskümmend meest ja tohutu kerega masinat sinna aeda sisenesid, ja mõne aja pärast, kui pahurad hooned kerkisid maja ja pähklipuu asemel ...

On ajatuid sõprussuhteid.

Salvrätik, pehmepaber saab meie silmad enneaegseks sõbraks ... Või lahkumisel antud nelgioks on sel hetkel meie kätte jõudev sõprus ...

On hoolitsuseta sõprussidemeid ja on ka ...

Juba on sõprussidemeid, kus isegi telefonikõnet või mõne lausega kirja on aastaid nähtud palju, öeldes, et oleme juba sõbrad ...

See on tsitaat.

offline 3,14

• almancax Fanatiker
  • Tase 140
« Vasta #32: 11. oktoober 2012, kell 03:00:32 »
HALİL İBRAHİM BEREKETİ

Kunagi oli kaks venda, kes üksteist väga armastasid ...

Suurim on Halil, noorem on İbrâhim ...

Halil; abielus lastega. Aabraham oli vallaline ...

Kahel vennal oli ühine väli ...

Ükskõik mis saaki välja tuli, jagunesid nad kaheks ... Nad läheksid sellega kaasa ...

Ühel aastal peksid nad uuesti nisu. Nad jagasid selle kaheks ... Transpordiks on jäänud tööd ...

Halil tegi pakkumise:
- Ibrahim! Vend, ma lähen kotid järele. Ootad nisu.
- Olgu, ütles Ibrahim ...

Ja Halil läks kotti tooma ... Kui ta läks, mõtles Aabraham:

- Mu vend on lastega abielus. Ma vajan tema maja jaoks rohkem nisu. Ta ütles nii ja viskas osa oma osa tema enda kätte ...

Varsti saabus Halil.
- Tule Aabraham, ta ütles, et täida enne kivi ja ladu
- Noh vennas ..!

Ibrahim täitis koti oma osa ja läks teele ...
Lahkudes mõtles ta Halilile: Ta ütles:

- Jumal tänatud, et olen abielus, mul on kindel kord. Aga mu vend on vallaline. Ta töötab rohkem ja säästab raha. Ta paneb maja püsti ja abiellub.

Niimoodi mõeldes on mõned labidad tema jaoks, mis on tema osa visanud ...

Ühesõnaga, kui üks on kadunud, on teine ​​visanud oma osa teisele.
Edasi läks nii ...

Kuid nad ei olnud üksteisest teadlikud.
Lõpuks on käes õhtu. On pime.
Nad nägid, et nisu ei lõpe.
See isegi ei vähene ...

Hak Tealale meeldis see olukord väga.
Ta on andnud oma nisule õnnistuse, õnnistuse, mille ta on andnud ...

Kaks päeva kestnud venda ei suutnud seda lõpule viia.
nad olid üllatunud ...
Vastupidi, nende suurenenud nisu.
Üle voolanud laod.

Täna, kui tegemist on "küllusega", tulevad need vennad meelde.
Selle arvukuse nimi on: Halil Ibrahimi arvukus ...

See on tsitaat.

Saksa tõlge | Saksa keele õppimine | Saksa numbrid | Saksa saksa tutvustus
Saksa päevad | Saksa kelimeler | Saksa laulud | Saksa värvid | Foorumi arhiiv

TOETATAVAD KEELED: Afrikaans Albanian Amharic Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chichewa Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Corsican Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Frisian Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hawaiian Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Kazakh Khmer Korean Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Lao Latin Latvian Lithuanian Luxembourgish Macedonian Malagasy Malay Malayalam Maltese Maori Marathi Mongolian Myanmar (Burmese) Nepali Norwegian Pashto Persian Polish Portuguese Punjabi Romanian Russian Samoan Scottish Gaelic Serbian Sesotho Shona Sindhi Sinhala Slovak Slovenian Somali Spanish Sudanese Swahili Swedish Tajik Tamil Telugu Thai Turkish Ukrainian Urdu Uzbek Vietnamese Welsh Xhosa Yiddish Yoruba Zulu