Saksa keeles saksa keeles saksa keeles - saksa keeles

Ilusad artiklid

• 50 Vasta
  • 17145 kuvamised

0i liige ja 1i külastaja vaatab.

offline 3,14

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 7470
  • Tase 140
  • Sugu: laht
Ilusad artiklid
« : 11. oktoober 2012, kell 01:14:25 »
VÕTKE MEIE VAIM

Euroopa arheoloogide rühm, kes soovib minna Mehhikos inkade templitesse, asus koos mõne kohaliku giidiga teele. Nad jagasid lühikese ajaga pika tee mäe otsas asuvate templite juurde. Olles samas kiires tempos veidi kaugemale sõitnud, räägivad kohalikud omavahel ja istuvad ootamatult maa peal ning hakkavad seega ootama. Muidugi ei saa Euroopa arheoloogid sellest aru.

Tundide pärast räägivad kohalikud omavahel ja asuvad uuesti teele, jõudes lõpuks mäetipul asuvatesse suurepärastesse inkade templitesse. Üks arheoloog küsib vanalt giidilt, ma ei saanud aru, miks me keset teed istusime ja tunde ootasime. Vana juhendi vastus on nii hea; Väga lühikese ajaga liikusime väga kiiresti, hing oli meist kaugel. Istusime ja ootasime, et hing jõuaks meile järele ...

Inkade vana lapselaps annab selgelt vastuse veel paljudele küsimustele, alustades "miks", miks me elame alati puudustundega, miks me ei suuda olla õnnelikud, miks me ei suuda olla iseendad. Kuna me liigume selles rumalas elus nii kiiresti, et meie hing on kaugel taga, ei suuda me isegi meenutada, kuhu me selle unustasime. Me kõik ründame oma lapsi kaotanud emade hulluses vasakule ja paremale, kuid erinevusega ei tea me isegi, mida otsime ...

Kõik on otsinguil, kuid keegi ei tea, mida nad otsivad. Me arvame, et oleme väga õnnelikud, kui meil on palju raha, pidevalt tõusev karjäär, aiaga maja, sportauto. Jätame materialismi kõrvale; Miks kõik kaebavad armastuse üle? Kui paljude inimeste armuelu meie ümber sujub? Olen kindel, et seda on liiga vähe, et näpuga lugeda. Ja ma olen kindel, et ka keegi ei saa teada, kus viga on.

Usun nii hinge sobitamise kui ka naha tuimuse tähtsusse. Ma isegi usun, et inimestel on vaim. Kuid kui palju saavad hingeta kehad üksteisega ühilduda? Jah, silm näeb kõigepealt, kuid ainult hing armastab. Olen ka kindel, et meil pole võimalust leida oma abikaasat ilma hingeta ... Sellepärast elame kõik koos pideva puudustundega, mistõttu põrkame pidevalt seinu ja veritseme ennast ning sellepärast me ei suuda õnne tabada ...

Elame tegelikult kiiruse ajastul. Kõik möödub nii kiiresti, et meil pole piisavalt aega ei töö, sõprade, pere, laste ega iseenda jaoks. Sõidame tunni ja minuti kätega. Sellepärast on kõik suhted lohakad, kogu armastus on killuline. Meil pole isegi aega armastada. Tehnoloogia õnnistustest on meil aga palju kasu. Me ei pese ega pese nõusid, meie teed ja kohvi teevad masinad, me teeme oma tööd telefoni või faksiga. Lennukid viivad meid kahe tunni jooksul maailma serva. Sa ei pea isegi enam minema, maailm on Internetiga meie käeulatuses. Kuid ikkagi pole meil aega! Ma arvan, et see on looduse must needus. Kui me temast eemaldume, varastab ta meie käest kogu aeg.

Jah, pole mõtet elada nagu puhutud piduriga veoauto. Võtame jalad aeglaselt gaasilt maha ja teeme pausi ning ootame, kuni vaim meile järele jõuab. Mida vajate kiirustades? Elu möödub ainult siis, kui me seda lubame. Hea või halb, kiire või aeglane ... Kõik on meie kätes, armastus, armastus, ka edu. Kuid alles siis, kui kohtume omaenda hingega ...

Postitanud: Esra Tezcan
See on tsitaat.
"Olete leidnud kogukonna, mis nõuab heategevuseks, käske headust ja mehi paha. Siin on vabanenud. "Imam, 104.

offline 3,14

• almancax Fanatiker
  • Tase 140
Re: Hea kirjutamine
« Vasta #1: 11. oktoober 2012, kell 01:16:31 »
KÜSIS EFLATUNI

Nad esitasid Platonile kaks küsimust.

esimese;

"Mis on inimeste käitumine, mis teid kõige rohkem üllatab?"

Platon loetles ükshaaval:

- Nad tüdivad lapsepõlvest ja tormavad suureks kasvama. Kuid nad igatsevad oma lapsepõlve ...

- Nad kaotavad raha teenimiseks tervise, siis maksavad, et tervis tagasi saada ...

- Muretsedes homse pärast, unustavad nad tänase päeva. Seetõttu ei ela nad ei täna ega homme ...

- Nad elavad nii, nagu nad ei sure kunagi. Kuid nad surevad nii, nagu poleks nad kunagi elanud ...

Teise küsimuse kõrval;

"Mida te siis soovitate?"

Tark on selle uuesti üles loetlenud:

- Ärge proovige ennast kellelegi "armastada"! Kõik, mida tuleb teha, on lihtsalt lasta end "armastada" ...

- oluline asi; see pole elus "kõige rohkem", vaid "kõige vähem vaja on".

Platoni

See on tsitaat.
"Olete leidnud kogukonna, mis nõuab heategevuseks, käske headust ja mehi paha. Siin on vabanenud. "Imam, 104.

offline 3,14

• almancax Fanatiker
  • Tase 140
« Vasta #2: 11. oktoober 2012, kell 01:17:45 »
VIETNAMIST TAGASIVAD SÕDURID

Pärast võitlust Vietnamis räägitakse loo sõdurist, kes lõpuks koju naaseb;

Sõdur helistab oma perele San Franciscost:

- Vanemad, ma lähen koju, aga ma palun teilt midagi. Ma tahan sõbra kaasa võtta.

- Nad vastasid, hea meelega, me tahaksime temaga kohtuda.

Nende poeg,

- Seal oli midagi, mida peaksite teadma, jätkas ta.

- Mu sõber sai sõjas raskelt vigastada. Ta astus miinile ja kaotas ühe käega jala. Tal pole kuhugi minna ja ma tahan, et ta tuleks ja jääks meie juurde.

- Vabandust seda kuulda, poeg. Ehk saame aidata tal leida mõni muu koht.

- Ei, ema, isa, ma tahan, et ta elaks meiega.

- Poeg ütles, et isa, sa ei tea, mida meilt tahad. Temasugune puudega inimene oleks meile kohutav koormus. Meil on oma elu ja me ei saa lasta millelgi sellisel oma elu takistada. Ma arvan, et peaksite selle sõbra unustama ja koju minema. Ta hoolitseb iseenda eest.

Poeg pani sel hetkel toru ära ja pere ei kuulnud temast mõnda aega. Kuid mõni päev hiljem helistas mulle San Francisco politsei. Nad said teada, et nende poeg kukkus kõrgest hoonest alla ja suri. Politsei uskus, et see oli enesetapp. Kurvad vanemad lendasid kohe San Franciscosse ja viidi linna surnukuuri oma poja surnukeha avastama. Nad tundsid ta ära ja olid kohkunud, kui said teada veel ühe asja, mida nad ei teadnud. Nende poegadel oli ainult üks käsi ja üks jalg! ...

See on tsitaat.

offline 3,14

• almancax Fanatiker
  • Tase 140
« Vasta #3: 11. oktoober 2012, kell 01:38:32 »
MIKS MINA

Brenda oli noor naine, kes tahtis nõlval ronida. Ühel päeval kogus ta julgust ja liitus ronimistõusuga. Kui nad jõudsid sinna, kuhu nad ronima hakkasid, seisid nad silmitsi suure kivise nõlvaga, mis oli peaaegu seina moodi järsk. Hoolimata kõigist hirmudest oli Brenda otsustav. Ta pani turvavöö peale, haaras köie ja hakkas kalju järsust küljest üles ronima. Mõnda aega roninud, leidis ta augu, kus sai hingata ...

Sel ajal kui ta seal rippus, kukkus köie grupi kohal hoidev inimene uskmatusse ja lõdvendas köit. Äkitselt tühjaks lastud köis tabas Brenda kiiresti silma, mille tagajärjel kukkus tema lääts maha. Objektiiv oli väga väike ja seda oli peaaegu võimatu leida. Objektiiv oli kusagil nõlva keskel ja Brenda nägi nüüd udune.

Meeleheites suutis Brenda paluda ainult oma objektiivi leidmiseks Jumalat ... Ja ta hakkas sügavalt mõtlema ja palvetama. "Mu jumal! Sel hetkel näete siin kõiki mägesid. Nagu teate iga kivi ja lehte nendel mägedel, teate ka minu läätse asukohta. Aidake mul seda leida."

Nad kõndisid radu pidi. Allkorrusele jõudes nägid nad uut rühma selle poole ronima tulekul. Üks neist ütles: "Kas keegi teie hulgast on läätsed kaotanud?" karjuma.

Nagu Brenda hiljem teada sai, oli tema objektiivil sipelgas ja sipelga käimisel liikus see aeglaselt üle kivi ja hõõguvad läätsed köitsid tüdrukute tähelepanu. Koju jõudes rääkis Brenda isale, kuidas nad tema objektiivi leidsid. Tema karikaturistist isa joonistas pildi sipelgast, kes kandis suuga läätse, ja kirjutas sipelga mullile järgmise:

"Jumal! Ma ei tea, miks ma seda eset kannan. Ma ei saa seda süüa ja selle kandmiseks on peaaegu liiga raske. Aga kui soovite ainult seda kanda, siis kannan seda teie jaoks ..."

Ärge öelge: "MIKS SEDA KOORMAN?"

Postitaja: Bahar
See on tsitaat.

offline 3,14

• almancax Fanatiker
  • Tase 140
« Vasta #4: 11. oktoober 2012, kell 01:39:46 »
Mustad ja valged koerad

India vana pealik istus tütrepojaga onni ees ja vaatas kahte hundikoera, kes natuke eemal üksteisega kippusid. Üks koer oli valge ja üks must ning kaksteist aastat vana poiss mäletas
need koerad rabelesid tema vanaisa onni ees.

Need olid kaks suurt hundikoera, keda vanaisa alati silmas pidas ja tema kõrval hoidis. Poiss arvas, et kenneli valvamiseks piisab ühest koerast, ta tahtis mõista, miks vanaisa vajas teist koera ja miks olid nende värvid tingimata mustvalged.

Ta küsis vanaisalt uudishimulikult: Vana pealik patsutas targa naeratusega lapselapsele selga.

- "Nad," ütles ta, "on minu jaoks kaks sümbolit, poeg."
- "Mille sümbol?" Küsis poiss.
- "Hea ja kurja sümbol. Nii nagu koerad, keda näete, võitlevad head ja kurjad pidevalt meie sees. Ma mõtlen sellele alati, kui neid vaatan. Seetõttu hoian neid endaga.

Poiss, siin on see sõna; "Kui on võitlus, peab olema võitja," arvas ta ja lisas igale lapsele omastele lõpututele küsimustele uue:

- "Noh," ütles ta, "mis te arvate, kes selle võitluse võidab?"

Tark pealik vaatas lapselast sügava naeratusega.

- "Kumb, laps? Kumb ma paremini söödan!"

See on tsitaat.

offline 3,14

• almancax Fanatiker
  • Tase 140
« Vasta #5: 11. oktoober 2012, kell 01:47:22 »
KAS ON KÄES PIDADA!

Istusin ühel suvepäeval rannas ja vaatasin kahte last, kes liivaga mängisid.

Mõlemad tegid koostööd, et ehitada mere äärde tohutu loss koos väravate, tornide, tunnelitega ...

Kui loss oli peaaegu valmis, tuli suur laine ja hävitas lossi ...

Kõik oli järsku märg liivatükk ...

Ma ootasin, et lapsed puhkevad nutma, kui nad nägid kõiki oma võitlusi silme ees kadumas ...

Kuid kutid üllatasid mind ...

Nutmise asemel tõusid mõlemad püsti, hoidsid käest kinni ja läksid naerdes kaldast veidi kaugemale uut lossi ehitama ...

Sain aru, et lapsed õpetasid mulle sel hetkel olulist õppetundi ...

Iga keeruline struktuur, millele kulutame palju aega ja energiat, et oma elus kõike teha, on tegelikult valmistatud liivast.

Ainult suhted teiste inimestega võivad püsida.

Varem või hiljem võib tulla laine, mis hävitab koheselt töö, mille ehitamiseks oleme kõvasti vaeva näinud ...

Sellises olukorras saab naeratada ainult inimene, kellel on käsi, mida tema kõrval hoida.

Esitanud: Elif Özdemir

offline 3,14

• almancax Fanatiker
  • Tase 140
« Vasta #6: 11. oktoober 2012, kell 01:49:20 »
PAREM ÜTLEMINE

Ühel päeval äratab New Yorgis Brooklyni sillal kerjamine pime kerjus luuletaja tähelepanu. Kerjuse kaelal ripub silt. küsib luuletaja kerjuselt, kui palju ta iga päev teenib. Kerjus ütleb, et see on umbes kaheksa või kümme dollarit. Siis ripub luuletaja kerjuse kaelal
ta kirjutab midagi, keerates märgi tagurpidi;

Ta ütleb: "Nüüd olen siia kirjutanud midagi, mis suurendab teie sissetulekut. Kui tulen nädala pärast teie juurde, ütlete mulle tulemuse" ja lahkub.

kui luuletaja tuleb nädala pärast kerjuse juurde ja tutvustab ennast, kerjus;

"Ma ei saa teid piisavalt tänada, härra. Minu sissetulek on ühe nädalaga kahekordistunud. Mul on väga huvitav, mida te sildile kirjutasite?"

Luuletaja siis naeratas ja ütles:

"Märk ütleb - olen pimedana sündinud, aita -. Kirjutasin selle - kevad tuleb, aga ma ei näe seda enam."

Kuna oluline on parimal viisil kirjeldada seda, mida öelda tahetakse;

On nii, et kõike saab paremini seletada. Niikaua kui proovime seda leida, rakendada ja vastavalt oma silmaringi laiendada ...

Esitanud: Sinan Sert

offline 3,14

• almancax Fanatiker
  • Tase 140
« Vasta #7: 11. oktoober 2012, kell 01:50:38 »
LÕBUKOOLI TUND

Ühel päeval ilmus kookonisse väike auk; mees istus ja vaatas tundide kaupa liblika vaeva, et tema keha sellest pisikesest august välja saada.

Siis tundus talle, et ta on lõpetanud pingutused edasiliikumiseks. Tundus, nagu oleks ta teinud kõik endast oleneva ja tal poleks enam midagi teha.

Nii otsustas mees liblikat aidata; Ta võttis väikese kääride ja hakkas kookonis olevat auku suurendama.

Liblikas tuli siis kergelt välja. Kuid tema keha oli kuiv ja tema pisikesed tiivad kahanesid.

Mees jätkas vaatamist; Sest igal hetkel lootis ta, et liblika tiivad avanevad ja laienevad ning see on piisavalt tugev, et tema keha toetada.

Kuid midagi sellist ei juhtunud! Liblikas veetis kogu ülejäänud elu kuivanud keha ja kortsus tiibadega maas roomates.

Ükskõik kui palju ta ka ei üritanud, ei lennanud ta kunagi.

Mida mees oma heatahtlikkuse ja heatahtlikkusega aru ei saanud, oli kookoni piiramine ja omakorda liblika pingutus kitsast august välja pääsemiseks pidi olema viis, kuidas Kõrgeim Looja otsustas liblika vedeliku saata keha tiibadele, võimaldades sel lennata kohe, kui see on vabanenud kookoni piirangust.

Mõnikord on pingutused just need, mida me elus vajame. Kui kõrgeim looja lubaks teil elus ilma igasuguste jõupingutusteta edasi liikuda, oleksime mõnes mõttes invaliid. Siis ei saanud me olla nii tugevad kui võiksime olla. Me ei saanud kunagi lennata.

Postitanud: Muhiddin Keskin

offline 3,14

• almancax Fanatiker
  • Tase 140
« Vasta #8: 11. oktoober 2012, kell 01:51:38 »
VÕIVAD NAGU KOHVIGRILLID

Isa andis nõu pojale, kes oli abiellumas.

Ta ütles: "Ma tahan köögis oma viimast nõu anda."

Noor mees, kes ei oska süüa teha ja kööki, ütles arglikult "See on ok".

Isa pani pliidile kolm ühesuurust potti, täitis need kõik veega ja põletas kõigi kolme kuld.

"Nüüd annate mulle kaks kõike, mida tahan," ütles ta pojale.

Ta palus vastavalt porgandeid, mune ja röstimata kohviube ...

Poeg kinkis neist kaks isale.

Mees pani esimesse anumasse kaks porgandit, teise kaks muna ja kolmandasse konteinerisse kaks röstimata kohvioad.

Ta keetis neid kõiki kakskümmend minutit.

Pärast seda võttis ta potid ja kutsus poja söögilauda.

Söögilauas oli kolm taldrikut.

Keedavad porgandid, munad ja kohvioad pani ta taldrikutele väga ettevaatlikult.

Siis pöördus ta poja poole ja küsis: "Mida sa näed?"

Sel ajal, kui poeg mõtles, hakkas ta selgitama: "Porgandi keetmise ajal kaotasid nad oma päritolu ja pehmenesid.

Munad näevad välja nii kõvad kui alguses, kuid on kõvastunud.

Kohviterad jäävad selliseks nagu nad on, olenemata sellest, mis nad alguses olid, on nad lõpus .. "

Siis tuli tema peamine nõuanne: "Armastus ja kiindumus peavad olema abielus koos.

Armastuseta abielus tarbivad mõlemad abikaasad üksteist nagu porgandid, mida näete, need kuluvad, kortsuvad.

Hellitamata abielus, nii palju kui abikaasad üksteist sallivad, tahkestuvad nad sees nagu munad, mida näete, ja eemalduvad üksteisest.

Abielus, kus valitseb armastus ja kaastunne, jäävad abikaasad üksteisega samamoodi nagu need kohvioad, olenemata asjaoludest, ei kaota nad oma isikupära.

Nii nagu kohvioad on jälle keetmiseks valmis, veedavad nad innukalt palju aastaid üksteisega üksi.

Tema poeg tundus selle õppetunniga rahul olevat.

"See pole õppetund!" Isa ütles.

Ta võttis poja käest ja osutas pliidile jäetud pottidesse jäänud veele.

"Vaadake porgandist ja munast järele jäänud vett ... Mõlemas pole maitset."

Ta kallas aeglaselt tassi vett kausist, kust oli kohvioad välja tõmmanud.

See lõhnas värske kohvi järele. Ta ulatas tassi pojale. Ta ütles: "Ma arvan, et sa tahaksid juua."

Ta rääkis edasi, kuni poeg kohvi rüüpas.

"See on kodu, mida jagavad abikaasad, kes ei tarbi üksteist nagu kohvioad. Nagu Mis, on see ka puhas ja rahulik.

See on nagu värske kohv, mille kõik teised paneks oma tassi ja rüüpaks.

Sest neil õnnestub elule lisada oma maitse, lõhn ja värvid, kulutamata üksteist, koheldes üksteist armastuse ja kiindumusega. "

See on tsitaat.

offline 3,14

• almancax Fanatiker
  • Tase 140
« Vasta #9: 11. oktoober 2012, kell 01:52:25 »
TÕELINE SÕPRUS

Nad kaks olid väga siirad sõbrad ja sõbrad. Üks oli aga väga kaval, impulsiivne ja liikuv ning teine ​​väga naiivne, aus ja vaikne.

Ühel päeval läheb kaval üks jälle oma sõbra juurde ja ütleb, et tema äri on katki, ja küsib talt raha. Tema siiras sõber ei murra teda kunagi ja annab kogu raha, mis tal on, sõbrale. Selle rahaga ajab tema sõber oma asjad korda.

Mõne aja pärast läheb kaval üks jälle oma sõbra juurde ja palub sõbral endale see soositus teha, et tema kihlatu meeldib talle väga ja tahab temaga abielluda. Tema sõber on väga üllatunud, ta ei tea, mida öelda. Kuid nende vahel on nii tugev armastus ja sõprus, et ta võtab selle pakkumise oma sõbra õnneks vastu ja annab oma kihlatu oma sõbrale.

Aja jooksul halvenevad naiivse inimese asjad ja järsku tuleb talle meelde sõber, öeldes: "Ma tegin teene, kui ta kinni jäi", ja palub sõbral minna tööle ja anda talle töö. Sõber ei anna talle tööd. Meie oma tuleb tagasi kahetsuse ja kurbusega, kuid ei saa siiski oma sõbra peale vihastada, öeldes "ta teab midagi".

Kui puhas ja puhas eksleb ühel päeval tänaval, läheneb talle haige vanamees. Ta ütleb, et ei saa ravimeid võtta, sest ta on vaene. Meie omad halastavad vanainimest, võtavad soovitud rohtu ja annavad selle mehele. Veidi aega hiljem kuulis ta, et vana mees suri. Vana mees on väga rikas ja jätnud kogu oma päranduse enda teada. Puhtast inimesest on nüüd heateo eest saanud rikas mees. Veidi pahameelt oma armsa sõbra suhtes ostab ta töökoha vastas maja ja asub sinna elama.

Ühel päeval koputab kerjusnaine maja uksele. Vana naine ütleb, et on "väga näljane", ja palub tal "süüa anda". Meie naiivne võtab naise mõtlemata sisse, toidab kõhtu, ütleb naisele, et tal pole kedagi, et ta on üksi, ja ütleb: "Elame siin majas koos, teie teete maja toimetusi ja sööki." Vana naine võtab mõtlemata vastu.

Mõne aja pärast ütleb vana naine meie oma, et "leidke sobiv tüdruk ja abielluge". Meie oma räägib, kuidas sellist tüdrukut leida, mida ta ei tea. Vana naine ütleb, et tunneb sobivat tüdrukut ja saab temaga kohtuda. Läbirääkimiste tulemusena otsustatakse abielluda ja trükitakse pulmakutsed. Kuigi meie oma sai haiget, ei suutnud ta oma väga siirast sõpra unustada. Et näha, kust ta tuli, saadab ta kutse siirale sõbrale.

Pulmapäev saabub. Naiivne mees võtab mikrofoni, soovides pulmasaalis midagi öelda, ja hakkab rääkima, mida ta koges; “Mul oli varem väga kallis sõber. Ühel päeval, kui tema äri lagunes, palus ta mul raha laenata ja andis kogu raha, mis mul oli. Ta küsis minult, öeldes, et talle meeldib mu kihlatu, kellega ma abiellun, väga. Väga kurb, andsin selle endale. Kuna me olime tõelised sõbrad, ei tahtnud ma, et ta häiriks. Kui mu äri lagunes, läksin tema tehasesse ja palusin tal tööd teha. Ta ei andnud mulle tööd, mul oli väga kahju, kuid siiski pole ma oma sõbra peale vihane. Sest me olime tõelised sõbrad "

Sellel vestlusel ei suuda tema kaval sõber enam seista, ta võtab mikrofoni ja hakkab rääkima; "Mul oli kunagi ka üks sõber, keda ma väga armastasin. Kui mu äri lagunes, küsisin temalt raha. Ta andis mulle kogu oma raha. Siis palusin temalt pruuti. Vabandust, ta andis selle ka mulle ... Põhjus, miks ma oma kihlatut tahtsin, oli see, et ta polnud minu sõbrale vääriline naine. Nii päästsin oma naise selle naise eest, kuna ta oli nii puhas ja puhas. Kui tema äri lagunes, tuli ta ja palus mul tööd. Ma ei saanud lasta oma sõpra enda käsul joosta. Sellepärast ma teda tööle ei võtnud. Mees, kellega ta ühel päeval kohtus, oli minu isa. Mu isa oli suremas, saatsin ta oma sõbra juurde ja lasin tal pärandi jätta. Kerjanaine, kes tema koju tuli, oli minu ema. Saatsin ta enda järele vaatama ja panema ta hästi elama. Daam, kellega ta nüüd abiellub, on mu õde. Veensin teda oma sõbraga abielluma. Head külalised, me oleme nii tõelised sõbrad. "

Postitanud: Tuğrul

offline 3,14

• almancax Fanatiker
  • Tase 140
« Vasta #10: 11. oktoober 2012, kell 01:53:18 »
SÕBER VÕI SÕBER?

Isa ja poeg rääkisid. Isa küsis pojalt: "Kui palju teil sõpru on?"

Poiss vastas: "Ohooo sadu ..."

Isa seletas seda pojale.

Inimesel, kes ütleb "Vaata poega", võib olla palju sõpru, kuid mitte sadu sõpru. See ei ole nagu teised sõbrad, keda kutsute sõpradeks. Inimesel võib tema elus olla ainult 1 või 2 sõpra.

Poiss ütles jama. Mul on palju sõpru ja nad kõik armastavad mind ning olen kindel, et nad aitavad mind alati.

Kas nii ütles tema isa? Siis teeme teiega testi.

Mees lõikas mõned kanad ja täitis need kotti mõne muu rämpsu. Kotist voolas verd. Nüüd ütleb ta, et mine, vii see kott oma sõpradele ja küsi neilt abi. Mata kott kuhugi koos.

Poiss asus teele, koputas sõbra uksele ja kui ta sõber nägi tema käes verist kotti, sulges ta poisi näo ja teised sõbrad palusid neil nendega enam mitte rääkida, sest nad kõik arvasid, et seal on surnukeha kotis.

Poiss rääkis sellest, mis oli segaduses isa jaoks tagurpidi pööratud. Tema isa ütles; "See on teie sõprade sõprus. Võtke see kott kohe.
vii see mu sõbrale. "

Poiss on seljakotiga tagasi ja kott on teele kukkunud. Niipea kui isa sõber ukse avas ja higist poissi nägi, verine kott käes, vaatas ta ringi ja viis ta kohe sisse. Ta ütles, et sa oled Ahmeti poeg, eks? Poiss ütles jah. Ta võttis koti ja ütles: "Anna mulle, mis sul on." Ta viis selle tagaaeda välja, kaevas koduaeda augu ja mattis koti maha. Ta pakkus poisile vett. Muide, sellest ei piisanud ja ta istutas sinna küüslauku, et koht, kuhu ta mattis, poleks teada.

Laps ütles, et ma peaksin nüüd minema. Mees ütles, öelge oma isale, ma vaatan küüslaugupõldu nagu oma silmi.

Poiss oli kadunud ja rääkis isale olukorrast, ta ütles tõesti, et sul on sõber ja ma olin lihtsalt mu tavalised sõbrad. Tema isa ütles, et ei, see pole veel läbi, minge nüüd jälle mu sõbra uksele koputama ja pange kohe hunnik talle näkku, kui selle avate. Ta ütles: "Kas on last?" See on okei, alles siis saate aru, mis on sõprus.

Laps on jälle teel, igav abitusest piinlikkusest. Ta koputas uksele. Niipea, kui isa sõber ukse juurde tuli, ütles ta, et on midagi, mida mu isa soovib sulle edastada. Ütlemata, mis see on, lõi poiss isa sõbrale virilaga näkku. Ta oli ärritunud, kuidas ma teda tulistasin.

Tema isa sõber ütles, et on midagi, mida ma tahan teie isale edastada ... Öelge oma isale, et ta ütles: "me ei müü seda luku, tohutu küüslaugupõllu peal"!

See selleks. Seejärel sai laps aru sõpruse väärtusest ja sellest, mida ta mõtles, kui ütles, et isal on sadu sõpru, tal on lihtsalt sõber ...

Sel ajal, kui sa naerad, naeravad ka sinu kõrval olevad inimesed,
Aga kui nutad, siis nutad üksi
Nii toetuge sellisele puule, et
Ära kunagi varise kokku.
Tee selline sõber, et
Ärge kunagi laske sellel minna.

Postitanud: Arzu Ceyhan

Saksa tõlge | Saksa keele õppimine | Saksa numbrid | Saksa saksa tutvustus
Saksa päevad | Saksa kelimeler | Saksa laulud | Saksa värvid | Foorumi arhiiv

TOETATAVAD KEELED: Afrikaans Albanian Amharic Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chichewa Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Corsican Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Frisian Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hawaiian Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Kazakh Khmer Korean Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Lao Latin Latvian Lithuanian Luxembourgish Macedonian Malagasy Malay Malayalam Maltese Maori Marathi Mongolian Myanmar (Burmese) Nepali Norwegian Pashto Persian Polish Portuguese Punjabi Romanian Russian Samoan Scottish Gaelic Serbian Sesotho Shona Sindhi Sinhala Slovak Slovenian Somali Spanish Sudanese Swahili Swedish Tajik Tamil Telugu Thai Turkish Ukrainian Urdu Uzbek Vietnamese Welsh Xhosa Yiddish Yoruba Zulu