Saksamaa, Saksamaa ohverdamispühaks ... - SAKSA

ohverdamise pühaks ...

• 11 Vasta
  • 5562 kuvamised

0i liige ja 1i külastaja vaatab.

offline roye

• Pro Mitglied
  • Sõnum: 343
  • Tase 23
ohverdamise pühaks ...
« : 05. oktoober 2012, kell 12:02:52 »
Ma tahan küsida sõpradelt küsimuse ... olete alati näinud telerites pöörlevaid reklaame ... ohverdamiseks sellistes riikides nagu Arakan või Somaalia ... annate raha, nad lähevad sinna ja lõikavad seda pühade ajal .. .. Sinust ei saanud kunagi niimoodi ohvrit ... ma mõtlen, et kas tõesti ohverdatakse seal meie nimel ??? Ma olen nii segaduses, et tahaksin seal eriti uinakut teha, aga mu naine ei saa seda usaldada ... kui kellelgi on teadmisi, siis mul on hea meel, kui nad kirjutavad ...
kõige ilusam koht ... minu palvedes ...

offline 3,14

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 7470
  • Tase 140
  • Sugu: laht
Re: ohvri pühaks ...
« Vasta #1: 05. oktoober 2012, kell 12:37:21 »
-> ära lõikamine. Annan teile aadressi, mida soovite, helistage ja küsige, kui soovite. Samuti tahaksin, et mul oleks mõni kord ja saaksin tasu
"Olete leidnud kogukonna, mis nõuab heategevuseks, käske headust ja mehi paha. Siin on vabanenud. "Imam, 104.

offline roye

• Pro Mitglied
  • Sõnum: 343
  • Tase 23
« Vasta #2: 05. oktoober 2012, kell 06:36:29 »
Jah, oleks hea, kui on olemas usaldusväärne koht ... Ma ei suuda oma naist veenda, et nad valetavad, kuidagi valetavad, see pole oluline, kuid me ei ohverda ohvreid. :)) Tahaksin teada, kas on olemas mõni usaldusväärne koht, mida teate ...
kõige ilusam koht ... minu palvedes ...

offline 3,14

• almancax Fanatiker
  • Tase 140
« Vasta #3: 06. oktoober 2012, kell 02:10:15 »
-> Homme saan kaela aadressi, telefoni, käendaja ja vastutaja, isa patu - kui ta ei lähe. Kuid toon teile kõige usaldusväärsemad aadressid. Seda pole kunagi juhtunud, mind kirjutatakse ohvriks, ma lõikan selle ise. :)
"Olete leidnud kogukonna, mis nõuab heategevuseks, käske headust ja mehi paha. Siin on vabanenud. "Imam, 104.

offline esma 41

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 7382
  • Tase 560
  • Kõik, mida ma olen kogenud ... Tänan, kasvab koos sinuga
« Vasta #4: 07. oktoober 2012, kell 12:30:16 »
On vaja põhjalikult uurida ühendusi, kes nõuavad raha otse.
Kahjuks pole enamik neist eriti usaldusväärsed.
Kirjutasin pika sõnumi ... aga see kustutati kahjuks.
Maailm on fänn. Kuni elu on lühike. Kuna paljud ülesanded on vajalikud. Nii kaua kui siin võidetakse elu igavesti. Kuna maailm ei ole hüljatud. Kuna külalismaailmas on üsna kohtunik ja Kerim. Kuna ei hea ega halb ei jää karistamata. Kuni kahjutu tee on kahjulik tee jõukas. Kuna maised sõbrad ja auastmed on kuni haua väravani.

Muidugi, ta on kõige õnnelikum, Ärge unustage ka edaspidi maailma Ta ei ohverda oma maailma pärast, Ärge rikkuge igavest elu maise elu jaoks, Las ta ei hukku oma eluga, Las ta peab end külaliseks ja tegutseb vastavalt külalistemaja omaniku korraldustele, lase tal avada haua uks ja astuda saadet-i igavikku.
Risale-i Nur (kirjad)

offline 3,14

• almancax Fanatiker
  • Tase 140
« Vasta #5: 07. oktoober 2012, kell 01:10:01 »
-> Kui kasutate Mozilla Firefoxi, klõpsake nuppu Tagasi ja see tuleb tagasi Tante.

offline 3,14

• almancax Fanatiker
  • Tase 140
« Vasta #6: 25. oktoober 2012, kell 12:53:11 »
-> Kas olete mõelnud volikirja ohvrite kampaaniale, Roye?

offline reyyan et

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 653
  • Tase 63
  • Sugu: Daamid
« Vasta #7: 26. oktoober 2012, kell 11:06:30 »
 Esma kirjutised on väga tõeline roye. Kontrollige seda põhjalikult.

offline 3,14

• almancax Fanatiker
  • Tase 140
« Vasta #8: 27. oktoober 2012, kell 02:03:27 »
-> Kas see leiab DITIBilt kindla koha. :)

offline 3,14

• almancax Fanatiker
  • Tase 140
« Vasta #9: 27. oktoober 2012, kell 02:05:48 »
Esma kirjutised on väga tõeline roye. Kontrollige seda põhjalikult.

-> Minu perekonnanime otsing :D

offline reyyan et

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 653
  • Tase 63
  • Sugu: Daamid
« Vasta #10: 27. oktoober 2012, kell 10:24:56 »
-> Minu perekonnanime otsing :D

minu lubadus ei olnud teile, au, et eksite   :) Ma ütlesin seda Esma artikli põhjal. Ma tahtsin seda lihtsalt üldiselt kinnitada. Kindlasti on turvalisi kohti, kuid ei tohiks ignoreerida kohti, mida ei usaldata, eks? ;)

Saksa tõlge | Saksa keele õppimine | Saksa numbrid | Saksa saksa tutvustus
Saksa päevad | Saksa kelimeler | Saksa laulud | Saksa värvid | Foorumi arhiiv

TOETATAVAD KEELED: Afrikaans Albanian Amharic Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chichewa Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Corsican Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Frisian Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hawaiian Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Kazakh Khmer Korean Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Lao Latin Latvian Lithuanian Luxembourgish Macedonian Malagasy Malay Malayalam Maltese Maori Marathi Mongolian Myanmar (Burmese) Nepali Norwegian Pashto Persian Polish Portuguese Punjabi Romanian Russian Samoan Scottish Gaelic Serbian Sesotho Shona Sindhi Sinhala Slovak Slovenian Somali Spanish Sudanese Swahili Swedish Tajik Tamil Telugu Thai Turkish Ukrainian Urdu Uzbek Vietnamese Welsh Xhosa Yiddish Yoruba Zulu