Saksa, Saksamaa Tööpakkumised - GERMANX

Töökohad

• 27 Vasta
  • 16175 kuvamised

0i liige ja 1i külastaja vaatab.

offline Libahs et

• E v G
  • Juunior Mitglied 2
  • Sõnum: 31
  • Tase 2
  • Sugu: laht
    • Ah Min'el - armastus
Töökohad
« : 23. juuni 2012, kell 12:35:17 »
Töötaja tahtis!

Tere kutid,

Berberi sõbrad, kes elavad või hakkavad elama Hamburgis, saavad minuga ühendust võtta. Saan aidata ka väliste ametite alal ...

Sellega saame aidata üksteist selle rubriigi all töö ja töötajate leidmisel.

Head päeva.
Vabandust, Istanbul ..

offline reyyan et

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 653
  • Tase 63
  • Sugu: Daamid
Re: Töökuulutused
« Vasta #1: 28. juuni 2012, kell 05:07:18 »
kui hea mõte tegelikult on. okei:) Näiteks elan Saarbrückenis. kas keegi elab siin Otsin ka tööd  :)

offline hannoverxnumx

• Neulingen
  • *
  • Sõnum: 4
  • Tase 1
« Vasta #2: 30. juunil 2012 kell 02:17 »
Samuti otsin tööd Hannoveris  :)

offline Eddie

• Juunior Mitglied 2
  • Sõnum: 28
  • Tase 1
« Vasta #3: 03. juuli 2012, kell 01:01:10 »
Ükskõik kus Saksamaal hüppan ja tulen, kuni saan tööd :)

Minu töö on arvutitarkvara, veebidisain.

offline roye

• Pro Mitglied
  • Sõnum: 343
  • Tase 23
« Vasta #4: 03. juuli 2012, kell 10:47:04 »
Ma elan Kölnis ja Türgi pidi olema keelekursus puhkusel, ma tahan Teilzeiti tööst hoolimata täiendada ja ümber mõelda ... nii et kui te teate, siis mul on hea meel, kui çookkk :))
kõige ilusam koht ... minu palvedes ...

offline reyyan et

• almancax Fanatiker
  • Tase 63
« Vasta #5: 03. juuli 2012, kell 11:03:33 »
Töötaja tahtis!

Tere kutid,

Berberi sõbrad, kes elavad või hakkavad elama Hamburgis, saavad minuga ühendust võtta. Saan aidata ka väliste ametite alal ...

Sellega saame aidata üksteist selle rubriigi all töö ja töötajate leidmisel.

Head päeva.

Nii et avasite lõime. Paljud inimesed otsivad tööd, vaatame, mida me nüüd teeme. Leidke meile töö   aplaus :)

offline EL-TURCOlt

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 680
  • Tase 52
« Vasta #6: 04. juuli 2012, kell 03:54:04 »
Teema on tore, kuid kui tööd otsivad sõbrad kirjutavad üles oma elukutse ja millist tööd nad tahavad Saksamaal töötada ja kus nad elavad, võib-olla võib sõprade arv aidata, kes saavad aidata.! Mis on valesti üks käsi?
Sa oled nii täiesti ebameeldiv armastus Sendeni baski ...

offline roye

• Pro Mitglied
  • Sõnum: 343
  • Tase 23
« Vasta #7: 04. juuli 2012, kell 07:35:17 »
OK, kirjutame EL-TURCO :)) Tulin tagasi ja töötasin viis aastat loodusainete ja tehnoloogia õpetajate AnIydImi kalkunis ... muidugi mitte vee peal, kui see minu nime kutsub :)) elan Kölni mulheimis :)
kõige ilusam koht ... minu palvedes ...

offline reyyan et

• almancax Fanatiker
  • Tase 63
« Vasta #8: 05. juuli 2012, kell 02:21:09 »
Teema on hea, kuid kui tööd otsivad sõbrad kirjutavad üles oma elukutse ja millist tööd nad tahavad Saksamaal töötada ja kus nad elavad, võib-olla võib sõprade arv aidata, kes saavad aidata.! Mis on ühe käega valesti, kahel käel on hääled ...

Jah sul on õigus. Üks parimaid tiitleid, mille ma tegin, gerçekten.b avas Türgis esinduse erinevates valdkondades. Minu viimane töökoht oli nii rauakaupmees kui ka raamatupidaja rauatehases. Lõpetasin Saksamaal B1 + berufskurs. Kursuse lõpus tegin poes praktikat. Vaatamata sellele ei suutnud ma tööd leida. Ma arvan, et see on tingitud sellest, et minu saksa keel ei ole eriti arenenud. Nii töö tegemiseks kui ka esimese sammuna saksa keele paremaks parandamiseks võib see olla köögitöö hotellis või restoran. See võib olla poe müügimees.
Ma elan Saarbrückenis. Mitte paljud inimesed ei tunne linna, kus elan. Olen Saarimaa osariigis.Frankfurta on 3 tunni kaugusel väike osariik. väike Saarbrückende linnaosa.

basiilik

• külaline
« Vasta #9: 07. juuli 2012, kell 10:36:12 »
Tere kõigile,
Alustasin just reedel elu. Olen siin olnud vaid kaks päeva (tulin siia muidugi puhkama)
Kuna mu naine on õpetaja, alustame 20. juuli seisuga 6-nädalase puhkusega. ;)
Göttingen (võib naerda ;) ), istume kesklinnas. Olen umbes 16 aastat graafiline disainer ning edasijõudnud corel-i joonistamise ja photoshopi kasutaja. Pealegi olen ma juba 5 aastat kaubanduslikult fotosid teinud.
Loodan, et eesmärk, mitte reklaam, ei ole saidireeglitega vastuolus, kuid teoseid näete siit.
www.ozgurbilge.de Ehk saame üksteist vastavalt vajadustele nõu anda.
Õnne kõigile ...

offline Libahs et

• E v G
  • Juunior Mitglied 2
  • Sõnum: 31
  • Tase 2
    • Ah Min'el - armastus
« Vasta #10: 12. juuli 2012, kell 11:09:35 »
Tere sõbrad

Loodan, et kõik saavad otsitava leidmisel suuri edusamme.
Vabandust, Istanbul ..

Saksa tõlge | Saksa keele õppimine | Saksa numbrid | Saksa saksa tutvustus
Saksa päevad | Saksa kelimeler | Saksa laulud | Saksa värvid | Foorumi arhiiv

TOETATAVAD KEELED: Afrikaans Albanian Amharic Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chichewa Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Corsican Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Frisian Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hawaiian Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Kazakh Khmer Korean Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Lao Latin Latvian Lithuanian Luxembourgish Macedonian Malagasy Malay Malayalam Maltese Maori Marathi Mongolian Myanmar (Burmese) Nepali Norwegian Pashto Persian Polish Portuguese Punjabi Romanian Russian Samoan Scottish Gaelic Serbian Sesotho Shona Sindhi Sinhala Slovak Slovenian Somali Spanish Sudanese Swahili Swedish Tajik Tamil Telugu Thai Turkish Ukrainian Urdu Uzbek Vietnamese Welsh Xhosa Yiddish Yoruba Zulu