Saksa keel, Saksamaa Kas teadsite "ATATÜRK" kohta - saksa keel

Kas teadsite neid ATATÜRKi kohta

• 14 Vasta
  • 7388 kuvamised

0i liige ja 1i külastaja vaatab.

offline raud

• raud
  • almancax Fanatiker
  • Sõnum: 414
  • Tase 69
  • Sugu: laht
Kas teadsite neid ATATÜRKi kohta
« : 21. jaanuar 2007, 04:13:30 »
Tere sõbrad,

Ühtegi sõna meie suurepärase juhi ATATÜRKi kohta, kes on minu tähelepanu köitnud juba foorumiliikmest saadik.
Ei tule välja,
Ma ei tahaks selles teemas sellist teemat avada, sest kui eesmärk on hariduse koostöö ja jagamise õpetamine
Meie suurepärase juhi, kes pakkus meile meie tänaseid tingimusi, koht peaks olema erinev.
Selle koha leidsin foorumist vaid selleks, et jagada ATATÜRKi kohta teada. Võib-olla saavad meie juhid seda teemat erinevatesse kohtadesse viia.
Loodan, et te ei saa Yedirgi.

Kas tead ATATÜRKist järgmist?

- ATATÜRK on ainus liider maailmas, kes saab koolijuhi tiitli,
- et ta kirjutas geomeetriaraamatu, 48 geomeetria termini, näiteks kolmnurk, nurk; ristkülik, türgi nimega isa
   Et ta oli ise Mustafa Kemal,
_ Norras on termin nagu ATATÜRK,
_ ATATÜRK Lille nime pani Wanderbiti ülikooli professor Kırk Landin, kes leidis lille.
   ja et seda toodetakse ja müüakse maailmas selle nime all,
_ Kreeka ülemjuhataja Trikopis läheb igal Türgi vabariigi päeval Türgi saatkonda Ateena ilma igasuguse sundi ja surveta ning teeb ATATÜRKi pildi ette minutikese vaikust,

_B intervjuus "Kas olete huvitatud, et Ühinenud Rahvaste Organisatsiooni liige peaks olema", kui meilt öeldakse, et me panime selle avalduse etmeyiz.şart, Bagli sissepääs, arvame, et kui see tuleb kutse, ja see on ÜRO, kes muutis seadust ja liitus kutsetega esimene riik "Türgi" on
-Vabadussõjas on meil palju naissõdureid, üksik naine, kes läks ajalukku.
 ATATÜRK ise, koosnedes 700 mehest ja 43 naisest, kõrgeimast mustast fatmast.
et ta on ametisse nimetatud
-Aastal 1938 ütles Genaral MCArtur oma kõige raskemal, kõige depressiivsemal ja probleemsemal perioodil umbes 120 inimesest enda ümber, sealhulgas nõustajate, senaatorite ja ministrite poolt: "Mida ma ei annaks, kui näeksin Mustafa Kemali, mitte ainult kedagi teist nüüd. "
Teherani ajalehes ATA surmaga 1938. aastal ilmunud luuletuses "ALLAH aidates riiki
  Kui ta tahab käest kinni hoida, öeldakse, et ta toob sellise juhi nagu Mustafa Kemal,
Üks aastatuhande riigimees Pole kahtlust USA presidendi 2000. aasta aastatuhande sõnumis
 Mustafa Kemal ATATÜRK on lahke, sest ta ütles, et ta oli ainus juht, kellel õnnestus olla sajandi juht, mitte sel aastal,
-2005 ka Ameerika kuulsaim majandusteadlane kellegagi hr hr. Önerisinin.türki the Economy
 Võtke lihtsalt ATATÜRK tema sõjas eeskujuks.
2006. aastal eemaldati ATATÜRKi maalid vastavalt Euroopa ühtlustusseadustele riigiametitest.
  küsitakse.
  KAS SA TEADSID ?
  Oleme õppinud, hoolitseme nüüd selle eest ja õpetame neile, kes seda ei tea
  Me ei saa tema üle uhked olla.
  Tervitades teid kõiki,

offline nazira

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 1860
  • Tase 243
  • Sugu: Daamid
Palve tähendus on kõikvõimas Jumal ja Jumala kiitus. Teisisõnu öelda, et ori tselaali ja de facto SubhânAllah 'vastu; hem, nimetada Allahu akbar viiuli vastu, et öelda; hem, kogukond ja süda ja keel ning Alhamdullah öelda.
Risale-i Nur (sõnad)

offline MuhaяяeM

• ωєвмαѕтєя
  • administraator
  • Sõnum: 1566
  • Tase 442
    • almancax
Re: Kas teadsite neid "ATATÜRKist"
« Vasta #2: 22. jaanuar 2007, 10:37:18 »
väljavõte
Pole ühtegi sõna, küsimust ega artiklit meie suurepärase juhi ATATÜRKi kohta, mis on tähelepanu pööranud sellest ajast, kui olin foorumiliige .............

Ilma mu sõpra otsimata hukkasite meid ilma kohtuotsuseta  :)

Kuidas lugesite ükshaaval tuhandeid teateid ja jäite sellise mulje?
Aitäh postituse eest küll.
Saime teada, et oli asju, mida me ei teadnud. ;)

offline raud

• raud
  • almancax Fanatiker
  • Sõnum: 414
  • Tase 69
« Vasta #3: 25. jaanuar 2007, 07:46:00 »

Esiteks, aitäh tundlikkuse ja hoiatuste eest,
Kellegi hukkamine, eriti teie ilma kohtuotsuseta, ei lähe mul pähe.
Nii et ma igatsesin seda
Muidugi pole mul võimalik kõiki postitusi läbi lugeda.
Vabandan veelkord.

offline MuhaяяeM

• ωєвмαѕтєя
  • administraator
  • Sõnum: 1566
  • Tase 442
    • almancax
« Vasta #4: 27. jaanuar 2007, 09:10:09 »
Vahet pole..

offline Romeoseyes

• Juunior Mitglied 2
  • Sõnum: 48
  • Tase 16
« Vasta #5: 13. juuli 2007, kell 09:17:40 »
sağolasın
Ein Mensch ohne Bildung ist ein Spiegel ohne Politur

offline volkanxnumx

• Juunior Mitglied 1
  • **
  • Sõnum: 11
  • Tase 1
  • Fenerbahce Vabariik 100 Meie Austatud aasta.
« Vasta #6: 21. juuli 2007, kell 03:06:18 »
Aitäh teie teabe eest, mul oli neis midagi, mida ma ei teadnud! Kaitskem Atatürki !!! Sõbrad viisid ta meie maale Türki ja tooge näiteid parimatest kohtadest! See kehtib ainult Türgis, mis ei asu Euroopas ega teistel mandritel Türgis elavate inimeste jaoks! Meie hoiak, otsusekindlus, hoolsus! Näitame, kuidas me oleme selle ühiskonna lapsed, et kanname taevast maad, mille Atatürk meile usaldas!

offline sesar

• Juunior Mitglied 2
  • Sõnum: 25
  • Tase 1
« Vasta #7: 22. juuli 2007, kell 04:53:02 »
tore, aga aitäh

offline teobromiini

• Sinem
  • Juunior Mitglied 2
  • Sõnum: 63
  • Tase 7
« Vasta #8: 24. juuli 2007, kell 12:17:04 »
Viimase sõna olete algul juba öelnud, selgitades tema tehtut, on vaja olla noor, kes ei aktsepteeri oma tööd pimesi, vastupidi, seedib ja uurib seda. Läheme koos kalkuniga ja kavandatav uurimine on võimalik. Astume sammu teades homme, mitte päeval. individuaalsed saavutused võimaldavad meil olla kollektiivselt edukad. Nii nagu tema ja kaaslaste individuaalsed saavutused on võimaldanud meil kollektiivselt võitu saavutada. Kui pöörame üksinda ja vaatame ennast, on ilmne, et oleme läbi kukkunud. Vaatame fakte, oleme sügavalt pimedusse vajunud.
Suur tänu kirjutatu eest, nii et me jäime talle meelde.
meistriteos mich ...

offline sa Germanista

• sa Germanista
  • Juunior Mitglied 1
  • **
  • Sõnum: 19
  • Tase 3
« Vasta #9: 26. juuli 2007, kell 02:47:18 »
Kui otsite foorumeid, võite leida

https://www.almancax.com/forum/index.php?topic=1266.0

https://www.almancax.com/forum/index.php?action=search2
hiljuti Erasmuse üliõpilased nagu Šveitsis, et gideceğim.birçok riike, kes rändavad valesid arvamusi Türgi kohta duyuyorum.türkiye2y, türgi ja meie suurjuht Atatürk2. probleem?
"Inimesed tunnevad inimest inimestes."

offline QUELLE35

• Pinar
  • almancax Fanatiker
  • Sõnum: 729
  • Tase 52
  • EELMISE ELAMINE, TULEVIKU UNISTAMINE, ELA A
« Vasta #10: 04. august 2007, kell 02:25:30 »
Tänu Nazirele ja meie raudsõbrale teadsin neid, kuid hea oli kirjutada meie sõpradele, kes ei tea. Sellel saidil on võimalik saada haridust mitte ainult saksa keeles, vaid ka igas aines. Täname Saksamaa asutajaid ja kõiki, kes panustasid. :) :)
Ma ei ole vastu teistele, kes mõtlevad mu mõtteid erinevalt, kuid ma ei saa endale lubada lasta neil proovida oma mõtteid, oma vaateid elule sundida ...

Saksa tõlge | Saksa keele õppimine | Saksa numbrid | Saksa saksa tutvustus
Saksa päevad | Saksa kelimeler | Saksa laulud | Saksa värvid | Foorumi arhiiv

TOETATAVAD KEELED: Afrikaans Albanian Amharic Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chichewa Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Corsican Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Frisian Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hawaiian Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Kazakh Khmer Korean Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Lao Latin Latvian Lithuanian Luxembourgish Macedonian Malagasy Malay Malayalam Maltese Maori Marathi Mongolian Myanmar (Burmese) Nepali Norwegian Pashto Persian Polish Portuguese Punjabi Romanian Russian Samoan Scottish Gaelic Serbian Sesotho Shona Sindhi Sinhala Slovak Slovenian Somali Spanish Sudanese Swahili Swedish Tajik Tamil Telugu Thai Turkish Ukrainian Urdu Uzbek Vietnamese Welsh Xhosa Yiddish Yoruba Zulu