Saksa keel, Saksamaa Elu, vabadus, õigus, kired - SAKSA

Elu, vabadus, õigus, kired

• 0 Vasta
  • 2718 kuvamised

0i liige ja 1i külastaja vaatab.

offline nazira

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 1860
  • Tase 243
  • Sugu: Daamid
Elu, vabadus, õigus, kired
« : 26. novembril 2006 kell 02:21:28 »
Need, kellel on õigus vabadusele, on need, kes saavad oma kirgi ohjeldada.
17/11/2006 - Elu kirjutamine ... (I)
Kategooria: Alinti-Duzyazi

„Kui elu kuivust nimetatakse eluks, peate tegema vahet kahel elutüübil: õigel viisil elaval ja tuksuval elul. Kuivatatud kala, mida rohkem kala, seda rohkem elu on elu ...

Kui üksi elamist nimetatakse eluks, siis kuidagi elu ...

...

Õitsev elu kuidagi ...

...

Kui vale on mõelda elust kui linnast, mida müüakse siin-seal reisijatele koostatud kavaga. Elu on mets, mis on täis surmavaid kogemusi ...

Kas ma olen teadlik sellest, mis mind nurganurgas, lõigu lõpus ootab?

Elu on põimitud kõige vajalikuga, mis on tema rinnal kõige rohkem ...

Siin on väike pinge, mis võib teadvuse ülevalt alla rebida.

Just see pinge muudab elu mitte elamist väärt, vaid elamist väärt. Näiteks:

Mida sa kõige rohkem tahad, et sind mõistetaks, kõige rohkem kardetaks sind mõista ...

Teie jaoks on paratamatu kirjutada, te ei kirjuta kunagi ...

Mida peate rääkima oma kõige kaugemale sõbrale, mida te ei saa isegi öelda oma lähimale sõbrale ...

Jälgin elu hirmuäratavat keerukust: iga tehtud elusamm muudab järgmise, eelmise, mis tahes muu, uskumatult võimatuks, jõu, kõige täpsemini „nii keeruliseks, kui saab”. Iga päevaga on näha, kui lihtne eelmine on, seega tajub, kui kihiline on järgmine. Elu keerukus ei hirmuta mind; ajab sind hulluks. Kui mitte elu ise, on tema seljaaju see hullus. Ma armastan elu. Ma armastan hullumeelsust. (Ma armastan oma hullumeelsust.)

Isegi kui ütleme hetkeks, et teame, kes me oleme, on ilmne, et me ei tea, kes me oleme pärast kahte ajahetke.

Elu haarab sind ootamatul hetkel ja viib minema kuhugi, mida sa pole kunagi tundnud.

Elu osas peate mõistma, et ma ei räägi suurtest suurtest sündmustest. Töö, mida ta teeb, on elu, mis on tema loodud tulemuse suhtes ebaproportsionaalne. Kiire õnnetus, huvitamatu kohtumine. Tihedat vihma nurga taga ...

Külm, mis mind koidikul tungib ...

Teie elu on kelmikas! Kas tal on meiega lõbus?

See paneb ühe meist ainult mängu pärast hulluks minema. Oletame, et see hiilib nõrga tuulega teaduse suurpõlve.

(Jumal haletsen teda!)

Enam mitte

ma ei tea

milline põhjuslik seletus

mis räägib

mis vormistamine

millised teoreetilised terminid

millised vaatluspakkumised

Jääkelu

elu

lihtsalt elu

elu

justkui lihtsalt mängu jaoks

nagu su miski ei lõpeks

nagu salapära algab

Ta jätab su sinna, kus ta on

Algab nagu lõpeb

Adnan A. Onart

Filosoofia Filosoofia Vahemeri

Pildiraamat

Palve tähendus on kõikvõimas Jumal ja Jumala kiitus. Teisisõnu öelda, et ori tselaali ja de facto SubhânAllah 'vastu; hem, nimetada Allahu akbar viiuli vastu, et öelda; hem, kogukond ja süda ja keel ning Alhamdullah öelda.
Risale-i Nur (sõnad)

Saksa tõlge | Saksa keele õppimine | Saksa numbrid | Saksa saksa tutvustus
Saksa päevad | Saksa kelimeler | Saksa laulud | Saksa värvid | Foorumi arhiiv

TOETATAVAD KEELED: Afrikaans Albanian Amharic Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chichewa Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Corsican Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Frisian Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hawaiian Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Kazakh Khmer Korean Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Lao Latin Latvian Lithuanian Luxembourgish Macedonian Malagasy Malay Malayalam Maltese Maori Marathi Mongolian Myanmar (Burmese) Nepali Norwegian Pashto Persian Polish Portuguese Punjabi Romanian Russian Samoan Scottish Gaelic Serbian Sesotho Shona Sindhi Sinhala Slovak Slovenian Somali Spanish Sudanese Swahili Swedish Tajik Tamil Telugu Thai Turkish Ukrainian Urdu Uzbek Vietnamese Welsh Xhosa Yiddish Yoruba Zulu